17
VITTORIO.HU
  • Mayorrush
    #17
    gondoltam felhozom ezt a topicot. Látogassatok el rá, sok ujdonság ,uj design, uj zenészek... http://vittorio.hu
  • Mayorrush
    #16
    xxx
  • Mayorrush
    #15
    Üdv!Nos én nem is tom...az oldal maga most lesz 1 éves..csapunk egy jó kis bulit :))) ha esetleg tudnál cimeket mondani akkor ki lehetne deriteni hogy az övé volt e.Bár esély az van rá mert már jó pár éve zenél!
  • Narcotic Syntax
    #14
    sztem én ettol a vittoriotl töltöttem le anno vagy 3 hardhouse hardtrance mixet még kb 4-5 éve :D egy bizonyos sylys nevü mp3 oldalrol. ('sten nyugosztalja a site-ot)
  • Mayorrush
    #13
    Rendben ...de még esetleg e-mailben is elküdhetnéd valahogy Vittorionak!(az oldal alkotójának..)hátha belecsúszik az 5 megás limitbe..bár nem tom hogy mien mailed van.
  • SchmiTTi
    #12
    a problémám mint mondtam "a feltöltés időtartama ne legyen több 9percnél". de azért megpróbálom.
  • Mayorrush
    #11
    Kezd nagyon elfelejtődni ez a topic....nem hiszem el hogy senkit sem érdekel az amatőr zeneszerkesztés
  • SZLÁJDER
    #10
    VÉLETLEN 1 MEGÁT ÍRTAM, DE AZ OLDALRA 10 MEGÁT LEHET MAX FELRAKNI. 1 SZÁM MAX EKKORA LEHET! RAKD FEL A ZENÉD! KÍVÁNCSI VAGYOK RÁ!
  • SchmiTTi
    #9
    ömm.nem. csak éppen nem szeretem 128, esetleg 96 kbps alá adni, mer az hogy hangzik má? mellesleg igen, az ominózus szám 5 perces.
  • SZLÁJDER
    #8
    Olyan hosszú számokat csinálsz hogy nem fér bele a 1 megába?
  • SchmiTTi
    #7
    csőri! én is hasznosnak találom vittorio oldalát.Szerettem is volna feltölteni egy számomat, dehát ez a "a feltöltés időtartama ne legyen több 9percnél" megjegyzés eltántorított, hiszen modemes vagyok. De már csináltam oldalt, ha gondoljátok nézzétek meg a zenéimet
  • Mayorrush
    #6
    Ezt ajánlom mindenki figyelmébe....
    http://www.vittorio.hu/loud_bass.wmv
  • Mayorrush
    #5
    Wazee...ezektől az értékelésektől már áll a szőr a hátamon...szinte bármit teszek fel az "szar".Pedig már egy párszor elmondtam az oldalon hogy nem rég kezdtem! wááááááá
  • SZLÁJDER
    #4
    Töltsétek a zenéket és értékeljetek!Persze értékelni csak regelés után lehet!
  • Nightrun
    #3
    Szerintem megérdemel egy külön topicot, én is tanultam onnan egy-két dolgot a zenével kapcsolatban. Mondjuk én gitáros vagyok, nem ilyen szinti zenéket hallgatok/játszok, de rengeteg hasznos dolog van az oldalon.
  • blackgamer
    #2
    sajna rossz a cime a topicoknak ezért kevesen találnak rájuk, de ebbe a két topicba szokták gyujteni a:
    remix verseny pályázatokat

    saját számokat

    persze nem vagyok a topicod ellen, ne értsd félre, nem azért írtam
  • SZLÁJDER
    #1
    VITTORIO.HU

    Töltsd fel te is saját készítésű zenédet! A stílus nincs megszabva, bármilyen lehet, de a lényeg az, hogy a sajátod legyen. Egy regisztráció után könnyedén lehet feltölteni az oldalra. A minőségnek 128kbps-osnak kell lennie és a file nem lehet nagyobb 10 megánál. Szokott lenni remixverseny is, ekkor adott zenékből kell kihozni a legjobbat határidőre. Az oldalon az eddig feltöltött zenék letöltéséhez nem szükséges regisztráció!