18
NON STOP Videólejátszót keresek
  • Vass Gábor
    #18
    Most találtam egy videóplayer oldalt, és oda hogy kell feltölteni filmeket meg mindent?
  • richard33
    #17
    aszem az sg oldotta meg a problémámat. a letöltés rovatban van egy vlcplayer. ez az a progi, ami tud videót lejátszani kilépés nélkül. van 1 kis playlist kezelési problémája, hiányossága, de már majdnem tökéjjjj. mindent tud beállítani a equalizertől a hue-ig.
    egyszóval tökjó
    legalábbis arra amire nekem kell!
  • Rehctaw
    #16
    Hi.

    Az ok amiért ide - és még pár hasonló topicba - írok, nem más mint: minél több személynek a tudomására kívánom hozni a nemrégóta űzött tevékenységem közben felmerülő hátráltató tényezőket. Ezáltal megnövelve az esélyeimet arra, hogy választ kapjak kérdéseimre és megoldódjanak a felmerült incidensek. Tehát ne kövezzen meg senki a tevékenységem folytatásáért (amiért hirdetem az ügyemet)!

    A téma: PC játékokból videórögzítés és annak editálása.
    Aki úgyérzi tud segítséggel szolgálni, jöjjön ide.

    Vagy keressen rá a (játékfórum) "Vidórögzítés és Editálás" című topicra.



    -Rehctaw
  • richard33
    #15
    mi az a dalet?
  • Ackro
    #14
    dalet asszem tud videot is, bár még csak rádiós verzióját használtam. egyébként a canopus let's edit-je vagy ez
  • richard33
    #13
    AZ AZ A PROGI, AMI AVIKAT JÁTSZIK LE EGYMÁS UTÁN... Sok csatorna ezzel műkszik...
    viva...viasat...musicmax...spektrum...
    de rádiók is...
    tud lejátszani avit, dv-t, meg miegymást is...
    talán, ha tudnám mit keresek?
  • maozedong
    #12
    hmmm?
    adás lebonyolító rendszer -t kifejthetnéd.
  • richard33
    #11
    nem ismer valaki egy jó adáslebonyolító rendszert?
  • PetruZ
    #10
    Mindig lesz villanás, mert kis időbe telik, amíg az új fájl elejéről beolvassa az infókat, meg a végéről felszedi az indextáblát. Talán úgy tudsz segíteni rajta, ha a videófájlok folyamatos sorrendben és nem széttöredezve helyezkednek el a vinyón, bár az eredmény nem garantált. És sem tudok olyan lejátszóról, ami listás lejátszás esetén precache-t, előolvasást tudna csinálni.
  • richard33
    #9
    A listás lejátszóknál eddig mindig tapasztaltam villanást. Pedig mindig ugyanazzal a kodekkel csinálom. mpeg2-ben mennek az avik.

    Valami más ötlet?
  • maozedong
    #8
    Atinál második képernyő, theatre mód, és akkor nem az asztal látszik közben ?!
  • Killgore
    #7
    sztem is.
  • Cat #6
    minden lejátszoban van playlist, villanás mindenhol lesz.
  • Lammer at Work
    #5
    mediacenter tugggya, jah az xbox
  • galocza
    #4
    bsplayerben, mediaplayerclassic-ben is van playlist (meg kb az osszesben).
  • DanielT
    #3
    Villanás mindenképpen lesz, mert valszeg nem ugyanolyan kodekkel megy minden film és váltás lesz.
  • maozedong
    #2
    powerDVD kezel listát, villanás nemtom van-e
  • richard33
    #1
    Sziasztok!

    Olyan videólejátszó progit keresek, ami teljesképernyős üzemmódban a videófájlok között nem lép ki az asztalra. Nagy gondom, hogy szeretnék úgy lejátszani videófájlokat, hogy ne legyen köztük szünet. Nem kell összemixelni csak nulla legyen a köztes idő, ha lehet villanaás nélkül.
    [email protected]