31
Project Gotham Racing 3
  • Leky
    #31
    Na megvan http://projectgothamracing3.com/photos/PhotoGallery
  • Leky
    #30
    Nem tudja valaki, hogy a PGR3 ból feltöltött képek hova kerülnek? Elvileg a www.projectgothamracing3.com-ra, de én ott nem találtam meg őket.
  • LordAndrew
    #29
    Hali,

    létezik az, hogy a bajnokságot vévignyomom (az első pár bajnokságál "easy" a többinél "medium" üzemmódban) és nem adja meg az első helyet? Csak a 6. helyig jutottam, azt hittem, lesznek még bajnokságok és lehetek első, de egyszer csak végetért a gamma, mindegyik bajnokságnál ott figyel a kupa... Csak nehéz fokozatban játszva lehet elérni a dobogót?

    Előre is köszönöm a választ:
    Andrew
    Andrew
  • testerlnx
    #28
    Sziasztok!

    Játszik valik evvel a game-el? Mert amikor online játszani akartam soha sem jött senki akivel tudtam volna játszani :( Amúgy Mennyi benne a legdrágább autó, mert már több mint 2M$-om van és 1.3M-as autókat látok csak...
  • TothLaci
    #27
    Amikor elrajtolt az Xbox 360, a Microsoft új generációs konzolja, akkor a legnagyobb játék név, amit találni lehetett hozzá a Project Gotham Racing 3 volt. Akik már játszottak vele tudják, hogy mennyire szép a grafika és milyen jó az irányítása. Persze akinek van pénze, ideje és felszereltsége, mint például egy Nissan gyárnak, az ennél tovább is tud menni. A Nissan URGE koncepciós kocsiba ugyanis beépítettek egy komplett Xbox 360-as rendszert, ez eddig nem nagy szám, az viszont már igen, hogy ha az autó nincs mozgásban, akkor a kezelőszerveket át lehet adni a játéknak, így a beépített LCD monitorokon keresztül igazi kormánnyal és pedállal játszható a játék. Hát igen, ilyen is van :).
    Forrás: Playware.hu
  • Tomo15
    #26
    Csináltam néhány képet bocsi a minőségért, de telefonnal csináltam..


  • lacoo
    #25
    Az nagyon frankó lenne, sok sikert!Várom a tapasztalataidat.
  • Tomo15
    #24
    Ha minden igaz akkor holnap már tudok neked válaszolni:)Föleg ha sikerül megcsinálni:D
  • lacoo
    #23
    Sziasztok!

    Valaki próbált már neten nyomulni XBOX 360-nal.
    Ha igen akkor milyen beállításokat kell eszközölni?
  • Gábor
    #22
    Az új xbox egyik nyitócíme! Szerinted?
  • vezérszuszu
    #21
    Hallo!Ez a game nem jelenik meg pc-re?
  • DanielT
    #20
    LOÁL! :DDD Most olvasom, hogy mennyire reménykedtél :DDD Nem a Sonyról beszélünk, bár elhiszem, hogy megszoktad már, hogy első 2 évben csak a rendereket mutatják.

    Pár visszavont prerenderelt kép az X05 Show ról:



    És egy VIDEÓ
  • eightmiles
    #19
    "nyilakkal" : P
  • Davidus
    #18
    Jól megmondtad! Mehetsz aludni
  • Istencsászár
    #17
    :)))))))))) sajnos megnéztem ezt a gémet annyian ajnároztákmár Belős nézetes kamerás muvit... loller csillog villog de fizika realitás nagy 0 nyilakkal hogy tolta a tag idegesitő igy egy autos gémet látni hogy kivan dolgozva grafikalialg a belső meg semmi sinautozás az egész
  • szaharin
    #15
    gamestar.hu-n videok, nagyon utos:)
  • szaharin
    #14
    Visszavonta?Hol olvastad?
  • UNREG
    #13
    Az MS visszavonatta ezeket a képeket, lehet hogy azért, mert prerendereltek?
  • szaharin
    #12
    birom a kritikat:)
  • szaharin
    #11
    oks, teljes mertekben igazatok van, attetettem a Konzolosok fóruma-ba...
  • Cicero
    #10
    Jaja, így a tegnapi meg a tegnap előtti terror után ez megérthető!
  • akyyy
    #9
    ezek itt nem is fikázások, hanem tények
  • Cicero
    #8
    Kár hogy csak XBOX-ra van... nagy játék lehet
  • 0ppika
    #7
    Szánalmas hogy segítség helyett rögtön fikázni kell egy új fórumozót.
    Minden új topikba ennek kell lennie?
  • akyyy
    #6
    az előző topicja az volt, hogy Playstation, azt is ide nyitotta, és nem is írt bele:DDD
  • Voltan
    #5
    Na, gratula.
  • PLaci #4
    Khmmm..... Ez a játék (és az előző részei is) CSAK XboX-on (XboX360-on) vannak-lesznek, szal a KONZOL fórumok közé kellett vona nyitnod öcsi....
  • akyyy
    #3
    kezdesz a kedvencem lenni
  • grebber
    #2
    Rakasd át a konzolosokhoz.
  • szaharin
    #1


    Nehany kep a jatekbol...