176612
banner
  • Totti5
    #146045
    Én igen:) szellemképes ( 3 élfe komponensel próbáltam ) és zajos + 3D blúréj lejátszásra alkalmatlan és mindjárt itt kopogtat a Gravity... amit, bezárkózok és ájulásig fogom nézni:)
  • gduck
    #146044
    "komponensen nem vagyok hajlnadó játszani"

    Én speciel több eszközt is használtam már komponens kábellel HD felbontásban, semmit nem vettem észre :D
  • Totti5
    #146043
    :)) mivel nincs Xbox 1em sem ( jövőhét szerda ), se PS3am ( komponensen nem vagyok hajlnadó játszani ), muszáj volt ennek így alakulnia:) holnap veszem is a superSEXY ( avagy rusnya ) 12 gigs slimet és kérem el a Lastoffas-t vagy Beyondot havertól, a kérdés az hogy melyiket kérjem. Erre még alszok egyet:)
  • Moby
    #146042
    Egész héten ezen morfondíroztam:
    -kell?
    -nemkell. mire kéne? Most adtad el a nyócadikat
    -újrázásra
    -újrázasra? Ennyi időd van?
    -ja nem, ennyi nincs :(
    -hátakkor?
    -legalább tottit megmenteni a barmoktól
    -de már biztos eladta
    ééés mostörténtmeg. Örülök, így legalább a skizofréniám is alábbhagy :)
  • Totti5
    #146041
    PH PS3 eladás

    -Helló
    Érdeklődni szeretnék a playstation 3 felöl hogy megvan-e még?? ( postán akarta én meg személyesen, ezért mondtam hogy várjunk 1-2 napot )

    -Helló,nos elvitték ?? ( komolyan érdeklődik? oh, akkor menjünk tovább )

    -Postán esetleg lehetséges lenne az adásvétel ???

    Kérem a címet, már dobozolom be mert egész hétem nem volt egy értelmes veveő, ennek meg van pár plussza, eladása, s nem ma regelt. MPL futárral küldtem volna neki...

    Erre:

    -Köszönöm még a hétfőt megvárnám vele,hétvégén még megnéznék egy gépet,helyben.

    Nade ez még semmi, OKés, de ma reggel.............

    - Amúgy még esetleg lehetne-e egy olyan kérdésem hogy a playstation cfw-s,vagy pedig gyári fw található rajta ??

    A hírdetésem második mondata: Legfrisebb gyári FW

    ANYÁD

    Szerencsére, ma végre írt egy ember délbe, felhívott megbeszéltük és már nála is van a gép. Ennyi.
  • Totti5
    #146040
    MajorNelson azaz Larry Hryb:

    'Mindkét új platform remekül startolt. Az egészséges, vibráns [játék]ipart kéne ünnepelnünk. A Sony jó munkát végzett, és dicséretet érdemelnek. Az online felületeket fertőző gyűlöletnek el kell tűnnie.'

  • Macccy
    #146039

    Eeeejha, azért nem szarral gurítasz, azt megadom! Segghülyék topikja meg "-fav" után már fogyatékosok a Nintendo DS használók?
    "The best selling handheld game console to date, and the second best selling video game console of all time" - erre haloványan emlékeztem, de a forrás a wikipedia Seth! :)

    Nem az a baj, hogy nem volt igazad, nekem sem volt, azonnal el is ismertem. De hogy még most is megmagyarázod, hogy "mi a lényeg" szerinted és hogy a sorozat és aki megszámolja az segghülye meg fogyatékosok? ... Ugyan már! Tinman is leírta, hogy mi a lista, hogy valami tök másról beszélsz, platformfüggetlenül, de mégis platformokat kizárva.

    Nah, de legyen béke! ... Én itt a topic előtt bocsánatot kérek, amiért le lettem segghülyézve! :)
  • Macccy
    #146038
    De Moby-nak alapok nélkül is igaza van, mert ha nem akkor addig csavarja, amíg igaza lesz, mert ő elég pontosan tudja! Totti beszúrja a Liberation HD videót, ő meg a Vita verzióról kezd beszélni, mert szerinte onnan kiadja a bűvös 4 ... Az meg hogy az AC III vagy az AC Liberation milyen sorrendben jelent meg, azt ő belőtte AC:L >> AC3 pedig mit ad Isten egy napon jöttek ki.

    Egy dologban azonban egészen biztosan igaza van: túl lett táncolva a kérdés!
  • Moby
    #146037
    1. Nem a platform a lényeg, hanem a sorozat. Millió platformra megjelent, összeszedni is nehéz lenne.
    2. Ugyanazt a játékot takarja. a WiiU-s blackflag sem másik játék, meg a 360 sem, mint a pécés csak azért mert kevesebb pixelből áll.
    Túl lett táncolva a kérdés egy szimpla értetlenkedésből kifolyólag, aztán már belekeveredett itt olyan is, mint a "hányrészejelentmeg". És én ezt elég pontosan tudom, lévén, a sorozat (volt)rajongójaként letoltam MINDEN részét, ahogy elérhető lett. Najó egy kis csúsztatással, a vitát kicsit a liberation megjelenése után vettem meg. Pontosan a liberation miatt(meg a psn+ -on összelapátolt címek miatt, de azokért megvehettem volna korábban is).
  • Tinman #146036
    Az a gond, hogy nem fektettétek le az alapokat.

    1. Milyen platformról van szó? Az összesről? XBOX-os topik révén az XBOX360-ra megjelentekről?

    2. AC Lib alatt a HD-t vagy a PS Vita-s verziót értitek?

    Senki nem tudhatja, hogy gondoljátok, mert az tök jó, hogy ti gondoljátok valahogy, csak mind a ketten másképp, több ponton is. Ettől viszont nem "segg hülye" a másik :-(
  • Waczkor
    #146035
    Arra gondoltam hogy imádtam az összes részben a lopakodást,convictionben is ahol lehetett próbáltam lopakodni,de itt esetlennek érzem a karakter mozgását.Nem tudok vele rendesen,gyorsan,halkan,szétcsapni mindenkit mert szerencsétlenkedik.Plusz ez az új hang bármennyire is jó nekem nem jön be,a régi hang volt az igazi.
    Ugyanezt érezném ha egy új Max Payne-ben más adná a hangot.
    Storyt se követem mert nem érdekes,nem tetszik ez hadiszállásos menü sem.

    Aztán lehet velem van a baj,maradi vagyok,már nem élvezem annyira a gémelést,kiöregedtem belőle így 27.születésnapom közeledtével:)

    Bár a gta v-öt képtelen voltam lerakni,volt hogy 4 órákat csak random bolyongtam,alig várom hogy jöjjenek a story dlck
  • Moby
    #146034
    Szép a lista, de valójában, és továbbra is 7 assacreed létezik, amiknek a sztorija összefügg, a gémpléj kb. hasonló. Nem lett nyóc vagy kilenc azért, mert épp elérhető lett a liberation más platformokra is. Ha így számolnám alaphangon is lenne belőle vagy 40 verzió. A telefonokra assacreed néven kiadott sidescrollerek meg egyebek maximum a fogyatékosokat érdekli. De valóban, a nevében pontosan ugyanazok a karaketerek, ugyanolyan sorrendben lettek meghatárzva. Ez stimt.
  • TomStorm
    #146033
    Úgy van,hogy ma megyek érte csak nem érem el aki odaigérte.Ha nem ma akkor ha minden jól megy most hétvégén mehet tehát már holnap:)
  • Botond #146032
    X1et úgyis kell majd vennem, amikor kijött rá a dance central4, és just dance már most is van rá, csak szerencsére nejem még nem tudja, de zumba akármi meg nike fitness lótúró is arra lesz majd a jövőben, szóval az nem plusz költség, mert ígyis úgyis lesz. Viszont addig nem veszek, amíg nem lesz magyar live rá, forintban vehető letölthető játékokkal, szóval nem holnap lesz, addigra meg lemegy az AC4 ára is. Nem sietek sehova, megvár. Addig pörög a 3 meg a liberation hd, meg idén is lesz vmi új ac 360ra is, ha jól olvastam.
  • Firerock
    #146031
    Nekem meg pont ez a Black Flag nem jött be egyáltalán... Az összes eddigi rész úgy lekötött hogy kis túlzással fel se tudtam állni a TV elől. De ez egyáltalán nem köt le. :/
  • vg
    #146030
    Inkább legyen Fáraók korában, és akkor a kőhordók gonosz főnöket kellene levadászni. Ilyen szinten van amúgy is az egész
  • vg
    #146029
    Mivel eddig minden részben értelmi fogyatékos és gurulószékes ellenfelekkel harcolt minden AC főhős, gondolod, hogy egy igazi szamuráj ésvagy ninja ellen lenne bármelyiknek bármilyen esélye? Kötve hiszem.
  • Muttley
    #146028
    ha nem nézem meg a kép címét
    nem jövök rá, h Titanfall... :)
  • Muttley
    #146027
    kimarad
    hangulattalan
    eddig a Black Flag a király

    Dear Ubisoft,
    Assassin's Creed? - We want 15th 16th century JapanNinja and Samurai
  • arty
    #146026
    biztos jó lesz 18 ezerért megvenni egy 150ezres konzolra, semmint 3ezerért venni kulcsot a meglévő pécédre :))
  • Macccy
    #146025
    +Totti
    NA! Jó amiket mondtok, ennek örülök. Nekem is megvan, de kölcsönadtam és én még nem próbáltam ki, de a srácnak akinek odaadtam (imádta az Epic féle trilógiát) nagyon tetszik ez a rész is. Örülök akkor!
  • Shan
    #146024
    Nem adod el? 1000é megveszem, a posta természetesen a tiéd...

    Seth: Tessék a pattintottköves játékod :)
  • Botond #146023
    Nem úgy értem. :D
  • arty
    #146022
    úgyérted pécére :P
  • DarkSector
    #146021
    Hát ja ezekszerint más izlésvilágunkk van azt tudom hogy nem Epic műve hanem a Bulletstormos fickóké.

    Mondjuk megnyitottam valami "következményt" ez a gears 3-hoz van.

    Itt már sokkal jobb a helyzet, na ez állat.
    Mármint a pályák, az egész...ez jobban bejön.
    Először azt hittem az Alan Wake-el játszom. :D
  • Totti5
    #146020
    Kerek a történet, jobb a gameplay mint bármikor s nem az epic csinálta.
  • DarkSector
    #146019
    Na lenyomtam a Gears of War Judgement-et.

    Elsőre mentem mindenhol aktiváltam a piros fogaskereket.

    így 98 csillag jött össze elsőre.
    Nem tudom ez mennyire jó értékelés.

    Maga a játék nálam szarabb mint az első 3 epizód, minden téren, de javítsatok ki ha rosszul látom a helyzetet.
    Nekem ez eléggé úgy tünt hogy a fejlesztők már csak megszokásból nyomtak egy sablon részt, igazából se eleje se vége. Kár érte.
    1x jo volt.
  • Macccy
    #146018
    Jó story kéne, kicsit lehetne sandbox-talanítani és a korokban tenni neki faszásabb megkapó sztorit. Jó volt szerintem a törizés a III-ban, nekem legalábbis tetszett, de nem volt jól összekötve, bár a Haytham karakter sokmindent elvitt. Na még annál kéne erősíteni. De ez csak az én meglátásom persze és lehet a IV is összeáll mint a g*cisbugyi csak most még semmit nem érzek ebből a Tortugából.

    Harli tanácsa viszont hasznos, egyfelé kell koncentrálni és nem csapongani ... :)


    TomStorm! Mikorra csináljak szabadidőt majd a Splinter Blacklist co-opnak? Majd szólj, mert éjszakás leszek jövőhéten, szóval tervezni kell a bent alvást :P
  • Totti5
    #146017
    Telefonos lófütyik nem érdekelnek. Nagygépesből minden, és még mindig nem a széria fáradt el, mert amit mutat az mindig elképesztő hangulatos, minden részben és még számtalan helyszín, kor van amit fel lehet dolgozni, csak vegyenek már fel olyan embereket akik gameplayt is tudnak csinálni hozzá!!!
  • Macccy
    #146016
    kábé ezt vártam ...


    Seth: Nyilván internetbűl' toltam, de nem is mondtam hogy nem
  • TomStorm
    #146015
    PES'14 multi igényel kódot/online pass.-t?
  • Seth
    #146014
    "Ki tudja jobban használni az internetet" című műsorunkat látták, hallották.
    Azt hiszem Tinman nyert :D
  • Tinman #146013
    Már megjelentek!

    Assassin's Creed
    Assassin's Creed II
    Assassin's Creed: Brotherhood
    Assassin's Creed: Revelations
    Assassin's Creed III
    Assassin's Creed IV: Black Flag
    Assassin's Creed Liberation HD

    Assassin's Creed: Altair's Chronicles
    Assassin's Creed: Bloodlines
    Assassin's Creed II: Discovery
    Assassin's Creed: Project Legacy
    Assassin's Creed: Recollection
    Assassin's Creed: Multiplayer Rearmed
    Assassin's Creed III: Liberation
    Assassin's Creed: Pirates

  • Moby
    #146012
    Mióta nincs boxom, valami történt közben, mert a topikban divat lett segghülyének lenni, és azt meg is magyarázni.
    -fav
  • Macccy
    #146011
    Wh-whaAAa?? Te be vagy baszva, "papa"? Nem értem melyik irányból számolsz, de nyilván a viszonyítási rendszeredben csak neked lesz igazad!

    Először is a #145996 miről is szólt, tisztázzuk? Assassin's Creed Liberation HáDé! Tehát mennyi jelent meg előtte? A helyes válasz nem 4 hanem csillió egy, de minimum a 6 fő epizód, ami XBOX-on volt!
    DE ... ha mindenképpen szeretnéd a PS Vita Liberation-től visszafelé összeszámolni a játékokat, minden szappantartóra és Sokol rádióra ám legyen: Assassin's Creed I (2007) Altair's Chronicles (2008) Bloodlines (2009) Assassin's Creed II (2009) Discovery (2009) Project Legacy (2010) Brotherhood (2010) satöbbi satöbbi ... Tíz!

    Nem "kő" ám erőltetni ha nem úgy van, én is beismertem, hogy tévedtem. Próbáld ki! :P
  • Moby
    #146010
    Szóval ha csak el nem számolom magam a lberation előtt 4 ac jelent meg. Majd a lib, majd a 3 és a 4.
    Nem kő okoskodni papa! :P
  • Moby
    #146009
    A liberation nem az ac4 után jelent meg, csak a hádésített változata. De kösz, hogy felsorolid nekem azokat, amiket én végig is toltam. Mnd a hetet. :D
  • Seth
    #146008
    Én már valami újat szeretnék, nem csak egy 2.vh és egy modern korban játszódó fps-t. Felőlem lehetne egy pattintott kőves baltás, fúvócsöves ősemberes fps is, csak végre valami más legyen mint a ma megszokottak.
  • DarkSector
    #146007
    Régebben valahol beszéltük is hogy mikor lovagoltak 6-8-10 éve a 2. világháború témán a játékok , fps-ek, a szőr felállt az ember hátán, akartuk a modernizálást, most ugye meg már visszasírja az ember. :P

    jó az ac világa így sem modern, de az is. :P
  • vg
    #146006
    Én sem kedvelem őket, de egy második világháborús AC marha jó lenne.