176613
banner
  • arty
    #146648
    egy szó: japánok :)
  • bacaelit
    #146647
    Ja 14. jött! Engem kicsit felháborít, hogy Optikai kimeneten csak sztereó van. Remélem ezt is kijavítják ha tudják. Ha nem mérgemben eladom a box-ot :S
  • vg
    #146646
    Már csak jó játékok kellenének reá.
  • Totti5
    #146645
    Na végre, megjött ide az X1 update.

    Rendberakták a my games menüt. Külön van a játék, app és az installálásra váró dolgok +írja a tárhely kihasználtásgot is és a méreteket. Ez egy értelmes fejlesztés. Azt hogy írja a kontroller töltöttségét az a nem érdekel szint.

    Köv körben rendbe tehetik a barát és az acsilistát...
  • bacaelit
    #146644
    köszi :)
  • TomStorm
    #146643
    Sacred 2 nincs valakinek eladó esetleg?
  • grebber
    #146642
    Tudom (vagyis sejtem ,hogy a hozzáértők szemében ez láma kérdés lesz),de csak a kiváncsiság hajt így megkérdem.

    Az xbox 360 cpu key-e az mit tud? Mármint ha valakinek pl "odaadom" akkor tud vele bármit kezdeni?
    Mert sok leírásban ki van takarva,hogy ne legyen látható.
  • Totti5
    #146641
    Erre nem lehet mit mondani, csak azt hogy nézd meg egy Abu Dhabit ahol ott vannak a hatalmas épületek és a környezet olyan részletességgben ahogy még sosem. De nyilván egy autós játékban nincs semmi csak az aszfalt és egy autó. Erről többet nem szeretnék veled vitázni, mert 1 bites módon tolod a szokásos baromsággal, de ha így gondoldod akkor legyen. Én nem akarlak meggyőzni.
  • TDC Geronimo
    #146640
    De autókon kívül nincs is más csak 2ds közönség meg hasonlók :D
  • vg
    #146639
    Megy, ha ilyen van, akkor a isitdownrightnow.com/
  • Totti5
    #146638
    Mert egy autós játék nem használ erőforrást?! ott a fizika, a fix 60 fps a részletes kidolgozás, a magas felbontású textúrák és a pályán egyszerre 16 autó.
  • TDC Geronimo
    #146637
    Na de majd ha felkapcsolják a kláudot meg letöltik a ramot a zinternetrő, akkor jobb lesz. Van még ilyen majom, aki elhiszi.
  • bacaelit
    #146636
    http://www.xbox.com/

    Nem érem el, nektek megy?
  • TDC Geronimo
    #146635
    Kb az egyetlen játékról beszélsz ami 1080p és az is egy sportjáték atomspórolós környezettel. Azon meg a crossgen sportcímeken kívül semmi se 1080p boxon. Vajon miért?
  • Totti5
    #146634
    Nézed meg a Forzát ahol minden anyag, textúra úgy néz ki 1080p 60 fpsbe ahogy kell nextgegen, erre ezek kiokádnak egy ilyet. Eleve a PS4 képen még lekerekített object sincs, mert az oszlopok mind téglalappal vannak agyon spórolva. Még részletek sincsenek benne. Nevetséges.
  • TDC Geronimo
    #146633
    Kérdezd MSt miért spóroltak a HWvel.
  • vg
    #146632
    Passz, én nem is értem a szöveget, csak a számokat néztem. Amúgy Dave Cox twitter oldára tette ki Enric Alvarez.
  • Totti5
    #146631
    Engem az akaszt ki hogy hol van itt az 1080P? senki ne mondja hogy azért mert nem tudja nem bírja. Nyilván az MS felől sem 100as minden ( devkit, driverek ), de könyörgöm, sima erőben annyival több az X1 hogy ez nem kellene hogy kérdés legyen. Persze még mindig jobb mint ha ex lenne, mert így mindenki tudja játszani, de ez volt pl az FF 13-nál is, ott is gyatra minőségben adták ki 360ra. Reméljük az MGS5-re összeszedik magukat és ott normálisan lesz megcsinálva.
  • Seth
    #146630
    Sony csúsztatott Kojima csapatának egy kis tízórai pénzt :)
  • Renjike
    #146629
    Azt nem értem hogy ezt a kicsit sem szép demót hogy nem tudták 1080Pre produkálni?
  • Renjike
    #146628
    Isteni ! milyen magazinból van? :)
  • Seth
    #146627
    Nextgen: rászórtunk vmi aliasing-ot, meg belőttük 60 fps-re.2 óra, de ha végig -nevéhez méltóan-kúszásban haladsz Szilárd Kígyóval ,akkor lesz az 10 óra is, szóval nem kell panaszkodni a játékidőre. 30 dolcsi lesz, kösz,viszlát

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudom,hogy nem Szilárd Kígyóval vagyunk, MGS-ből érettségiztem :D
  • DarkSector
    #146626
    PONT AKARTAM MONDANI, NETES KÉPEKNÉL AZ x360 SEM PANASZKODHAT.
    KORREKT LESZ.
  • Totti5
    #146625
    360-X1-PS4
  • Totti5
    #146624
    Nem mintha túlzottan érdekelne egy fizetős demó japán módra, de ha már nem PS ex, akkor leglább ne fosportot adnának ki nextgenre. Képen a nextgen X1 alig szebb mint a 360. Ez röhejes.



  • bacaelit
    #146623
    Store-ból ha vásároltam játékokat, azt nem lehet átvinni valahogy egy másik profilra?
  • DarkSector
    #146622
    na most látszik a kép. :)
  • Seth
    #146621
    Le lettek fizetve :D Na meg csak 15 óra? Búúú
  • DarkSector
    #146620
    És megtanulod a képek linkelését? :D

    /viccelek. :)
  • vg
    #146619
    Már csak 11 nap!

  • bacaelit
    #146618
    Nos van egy észrevételem. XBOXONE van 2 profilom az egyes profillal vettem játékokat. A frissítésig, mind a két profillal tudtam játszani, multizni meg minden. Most nem enged a második profillal játszani, csak akkor ha az első profillal is be vagyok jelentkezve. Most akkor, ez hogy működik? Eddig minden oké volt.
  • bacaelit
    #146617
    Elfogja fogadni a kártyád! Én is store ba vettem meg a fifa-t
  • Totti5
    #146616
    Hogy működik ez az amcsi store? ott mennyi most pl a Fifa nálad? ha átviszem magamat oda mitől lesz több vagy kevesebb a dolog? kártyámat simán elfogadja oda is?
  • Totti5
    #146615
    S még így bugba futva is perfekt ahogy felborultam. Ha ez a játék kész lesz új standartot mutat majd törés, ütközésben és hangokban már most is igen jó, pedig csak egy pre-alfa állapot.
  • arty
    #146614
    na, alakulnak a nextgen szoftver árak!

    (auchanban láttam ma ryset, 22k :) )
  • Harlekin
    #146613
    Ja meg jövök nemsokára azt mehet a gama...Csak apósék eddig itt voltak kifizetni a síelést,de ez csak ürügy volt neki(tudja,hogy úgy se kérek pénzt),hogy megigya a whisky készletemet...
  • Harlekin
    #146612
    Jó de nekik nincs az a lehetőség ami nekünk,hogy eleve olcsó az amcsi store és nem fizetünk áfát és akkor még ez az áfamentes olcsó ár is feleződik.
    Thiefre jó ha majd fizetünk 25 dolcsit
  • The Protector
    #146611
    Milyen felüdülés ezt a jó kis motor és töréshangot hallani a kukarugdosás után.
  • DarkSector
    #146610
    :D
  • Totti5
    #146609
    Kár hogy nincs külső ripléj, ez hálivódi filmbe illő volt, ahogy elsuhan alattam a mögöttem jövő jármű:D