176586
banner
  • gergobaby
    #2599
    Arra célzok hogy USB-s egeret lehet -e valahogyan rádugni az Xbox 360-ra?
  • turho
    #2598
    Grat _:) Hitachis? Ha teheted, írj Ricohra, azt mindkét drive szereti nagyon. 850-ért tudok egy pesti srácot aki árul, ha kell, akkor pü...
  • Agreal
    #2597
    nah megvan agép nagyon tetszk:)
    szinte vadiúj állapotában hoztam eln a sráctól a gép kapásból megette a verbatim lemezen lévő másolt játékokat és kaptam hozzá egy eredetit is fight night round3-at
    ma megyek vga kábelt venni de a srác sima tv-jén is eszméletlenül jól nézett ki szerintem még ott is üti vagy megközelíti a pc-s minőséget

    el sem tudom képzelni milyen lesz monitoron:)
  • turho
    #2596
    Sajna nem ...
  • TrIp
    #2595
    és egy usb-s pendrivera lehet menteni a játékokbol??
  • sector512
    #2594
    Nem pontosan tudom mire célzol :)
  • gergobaby
    #2593
    Sziasztok !

    Lehet hogy buta kérdés, de szeretném kérdezni hogy az USB átalakitora lehet-e USB-s egeret kotni?
    (Tudjátok ami van a konzolhoz )
  • The Rock
    #2592
    ez igaz Fps-t egérrel a legjobb
    (Aztán jön az Xbox irányítója)
  • Derapo
    #2591
    Köszi!
  • sector512
    #2590
    Szerintem meg kell PC is meg Konzol is. Főleg hogy BF2 klántag vagyok ;) Azért egy fps-t még mindíg egérrel a legjobb játszani szvsz.
  • turho
    #2589
    PÜ-zzetek rám, tudok Bp-en egyvalakit aki korrekt és olcsó.
  • Zsoltika 007
    #2588
    Engem is érdekelne.
  • Vegas
    #2587
    mennyiért flashelnek köbö?
  • Agreal
    #2586
    Természetesen attól még lesz pc-m:)
    nem egy nagy szám de azért a counter strike még elmegy rajta:)
    p3 700mhz ati8500 386mb ram 15-ös tft moncsi meg ugye advd író

    csaka játékra épített pc-met adom el az xbox-ért cserébe
    és marad még kb 30 rugóm:)
  • turho
    #2585
    Meg mivel írna dvd-ket? :DDD
  • bertino
    #2584
    ha vennék konzolt mindenképp lenne mellette min. egy pici PC arra, amit épp mondtál, mert szükség van rá
  • deep
    #2583
    Így van. Tarts egy 40ezres pc-t amin tudsz netezni, meg szöveget szerkeszteni
  • bertino
    #2582
    egy konzol sose ér fel egy PCvel
    jól meggondoltad ? :)
  • turho
    #2581
    Jaja. ha a 3-4-5 mp stimmel, utána is Rihoc-ra írj vagy írass, én úgy vettem észre hogy az fekszik a hitachiknak nagyon.
  • Agreal
    #2580
    ok megnézem:)
    a lemezellenőrzési idő azt mondta a srác hogy 3-4mp.
    azt akarom megnézni hogy kapásból olvassa-e a lemezeket

  • turho
    #2579
    Csak baráti tanács, próbáld ki az írottakkal azért, nézd mg mennyi a lemezellenőrzési idő meg hogy simán indul-e.
  • Agreal
    #2578
    Nah akkor úgy néz ki hogy holnap végre lecserélem a játék pc-met egy xbox360-ra
    premium pack hitachi drive-os flashelt 2 hónapot használt 85k-ért minden tartozékával+dobozával 2 írott és egy eredeti gémmel

    szerintem nagyon jó vétel volt a pc-m tft monitorán fogom használni(samsung 913n)remélem jó lesz hozzá:)

    csak egyetlenegy dolgot bánok a csrével kapcsolatban hogy a Dark Messiah of Might and Magic nem jelenik meg rá mert most játszottam vele a pc-el és hát kurva jó játék:(
  • lazsi
    #2577
    A fejlesztők mondták, hogy ez csak a demó hibája mert egy régebbi kevésbé optimalizált verzió és a teljes majd ne mfog akadni.
  • Olcsi2
    #2576
    www.mediamarkt.hu
    www.konzolium.hu

    Ezekrol asszem menni fog.
  • sector512
    #2575
    Kipróbáltam a Saint's Row demoját. Maga a játék jó lesz nagyon szerintem, de az átvezető részeknél amikor fordul a kamera nagyon lemegy az fps. Remélem ezt a végleges verzióba kijavítják, bár nem sok esélyt látok rá... :(
  • Agreal
    #2574
    köszi a lemezeket meg az írót megtaláltam
    akkor valszeg pio110d-t veszek

    azt viszont nem találtam sehol sem leírva hogy hogy kell megcsinálni a dvd lemezeket hogy jó legyen

    és valaki küldhetne egy linket is ahol le lehet tölteni xbox360 gémeket mert az oldalon az összes belinkelt oldal már halott:(
  • james69holden
    #2573
    http://xbox360.blogol.hu/

    itt minden részletesen le van írva! olvass vissza a baloldalon található "Archívumban"
  • Agreal
    #2572
    Köszi szépen a választ!
    ha lehetne egy kérésem valaki le tudná nekemk írni privátban hogy hogy is kell otthon megcsinálni rendesen az írott lemezeket?
    (pl honann lehet gameket leszedni milyen íróval milyen lemezre és a legfontosabb hogy hogyan?)

    nagyon megköszönném ha valaki segítene ebben pls
  • szabzol
    #2571
    Nekem is ilyen gépem van, és semmi hátrányát nem tapasztaltam (eddig), és szerintem nem is fogom. A játékok közti különbség a DVD miatt adódik. Nekem olvas eddig 3-ból 3-at: Verba, Ricoh, Mediarange, szóval nem kell félni.
  • FFX
    #2570
    sztem akkor se adnák fele áron a játékokat ha megszünne a warez
  • Agreal
    #2569
    sziasztok!
    van-e annak(még) hátránya hogy ha egy xbox360 hitachi-lg meghajtóval vab szerelve?
    természetesen ezt a másolt játékok függvényében kérdezem
    a gép amit venni szertnék egy premium gép és ilyen meghajtóval van szerelve
    nehezebb lesz rá másolt játékokat szerezni?

    előre is köszi a válszt:)
  • Derapo
    #2568
    vajon a feliratokat is ismeri?
  • Derapo
    #2567
    jajj x360-at akartam írni:)
  • Derapo
    #2566
    Kérdezni szeretnék valamit.Az x60 milyen videokat képes lejátszani egy arra alkalmas pc-ről?Gondolok az alkalmas alatt a mediacenteresre,video alatt pedig xvid-divx-mpeg-avi miket tud lejátszani?
  • sector512
    #2565
    Ja és arról meg nem is szólva hogy az xbox365.hu fórumon is lehet cserélni, az meg jó esetben ingyen van, rosszabb esetben meg kifizetsz egy reális árat, amennyivel többet ér a másik játék. Így ráadásul találhatsz olyan embereket is akikkel esetleg folyamatosan tarthatod a kapcsolatot ha játékról van szó.
  • sector512
    #2564
    Fifa Road to World Cup-ot cseréltem Project Dark Zero-ra úgy hogy egy ezrest fizettem rá, ha újabb gaméról lett volna szó akkor meg 2-t kellett volna. Nekem megéri.
  • Ma2ska
    #2563
    Legtöbb helyen ez a játék cserebere a legnagyobb lehuzás. Messze nem annyiért számitják be a régebbi játékodat, mint amennyiért vetted, /fele se/ szinte ingyen odaadhatod és még rá is fizetsz nem keveset, ha egy uj anyagra akarsz cserélni.
  • szabzol
    #2562
    És akkor az hogy van, hogy más országokban jóval olcsóbbak a játékok, holott ugyanaz a kiadó? Megmondom: a magyar boltokban a játékok magas árát nem a fejlesztő/kiadó, hanem a kereskedők (sok kézen megy át a cucc mire ideér) okozzák. Mert ugye mindenki nyerni akar rajta, és ezt mi fizetjük ki. Ha nem lenne warez, akkor sem lennének (sokkal) olcsóbbak az új játékok (max 1-2 ezer forint).
  • sector512
    #2561
    Meg ehhez még annyit hozzátennék, hogy ha odáig eljut valaki hogy van mondjuk 4-5 eredeti játéka, amit ha megunta és beviszi egy boltba 1-2 ezer forintért el tudja cserélni...
  • CrucifX
    #2560
    Elég volt most már ebből a témából, egyszer és mindenkorra - a topik NEM erről szól.