176613
banner
  • orichalcos
    #165355
    ZPM hajtja biztosan. :D

    szerk:

    BUÉK to all: :)
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.12.31. 18:01:19
  • darkSectorxxx #165354
    BUÉK!!!
  • Macccy
    #165353
    hasadóanyag van a dokkban, a bölcső körül körben és amikor belelógatod a kontrolleren az akksit akkor besugározza minden oldalról ... talán kriptonit ... de ha a láncreakció elindul
  • Moby
    #165352
    Az fincsike lehet. Mekkora áram folyhat ott? 10A? Valami nem adja ki véletlenül, lukat éget a bolygóba :D
    Szép mérete lehet a tápjának is.
  • orichalcos
    #165351
    Közben megtaláltam én is, köszi. Még mindig eléggé hihetetlen. Ha meg úgy néz ki tényleg, mint a képen, még ronda is. :D
  • QuippeR
    #165350
    tudom, talán 5-7 munkanap volt kiírva az oldalra, ami még jogos is lett volna, nem is vártam, hogy két nap múlva megérkezik, de több mint három hét az akkor is durva.
  • Harlekin
    #165349
    másfél éve használok 1 noname 3.5 2t hdd-t fullon van játékkal talán 8 giga szabad hely van rajta,de ilyet soha nem tapasztaltam.Pedig minden nap megy és van hogy naponta 4x,5x van ki be kapcsolva...
    Egy biztos ez nem a box hibája hanem a hdd hibája hiszen most,hogy format volt ismét látja tehát valami a hdd-n történt ami miatt nem látta...
  • k1stehen
    #165348
    Hello,

    valaki talalkozott olyan problemaval, hogy kulso HDD-t hasznalt rendesen ment azt egyszer csak eldobta es csak azutan volt az XO megint felismerni ha PC-n leformaztam. Ami tok jo, hogy ujra le kell toltenem mindent. Masodszorra csinalta meg 1 honap alatt. 2TB Samsung (Seaget belsovel) 3.5".
  • TDC Geronimo
    #165347
    Tessék
  • orichalcos
    #165346
    1 perc után 10-12 óra játékidő? Kizártnak tartom. Linket tudnál adni pls?
  • TDC Geronimo
    #165345
    Accessory maker Performance Designed Products (PDP) is coming out with a quick charger, called Super Charger, for the Xbox One controller. The Super Charger will be able to fully charge your Xbox One controller in under 60 seconds, which is a first for the video game industry, claims PDP. One full charge will provide 10-12 hours of gameplay.

    Hát ezt hiszem ha látom
  • orichalcos
    #165344
    Kudos az MS-nek. Megjött a gariba elküldött kontroller pótlása. Zsír új cucc, nem használt, nem nyikorog, nem recseg, nem ropog. Pont két héttel ezelőtt este vitte el a futár, ma jött meg.
  • Totti5
    #165343
    Fel is volt tüntetve h a BF alatt rendelt termékek kiszállítása időt vehet igénybe.

  • TBTPumpa
    #165342
  • QuippeR
    #165341
    black friday-kor rendelt kontrollert több mint három hét után kaptam meg tőlük. elég nevetséges tempóban tolják.
  • Rage47
    #165340
    az én csere-headsetem hetek óta nincs sehol a konzolvilágnál. egyszerűen nem töltik fel a raktárokat már
  • Zozo76
    #165339
    na, neked jol kezdodik az uj-ev... :)
  • abel0317
    #165338
    Srácok, olyankor mit tudok csinálni ha a witcherben egy bug miatt nem nyílik ki egy láda? Szimplán b@szhatom!???
  • gduck
    #165337

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezúton üzenem az Edigitalnak (remélem olvassa valaki ezt a fórumot az ott dolgozók közül) hogy dugják fel maguknak a dec 21-én megrendelt RAKTÁRON lévő kontrolleremet, amit a mai napig nem adtak át a futárszolgálatnak Ráadásul azóta csak szenvedek ezzel a szarral, mert a csere analóg kar se jött még meg Ali Babától :D X360 KONTROLLER SUPPORTOT A NÉPNEK!!!

    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.12.30. 22:40:14
  • TomStorm
    #165336
    Na Tomb Raider install végre.
    Nem volt egyszerü beszerezni végül kaptam kódot:)
  • Harlekin
    #165335
    Ne is mond így alászaladtam bazzz tisztára Darknak érzem magam.... :-D
    JÓÓÓÓ hozzá teszem meggyütt a következő évi pálinka szállítmányom és le kellett tesztelnem.2-2 liter szilva és barack 1 liter meggy 1 liter szeder,1 cserkó és 1 liter szőlő (nem törköly!!!!)éééésss 1 !!!Mandula!!! beszarsz olyan jó bár szerintem ez aroma pancsolt!!!

    Az biztos,hogy így nem szabad neki állni acsizni és közben alá szaladtam a másiknak is mert az meg nem is challange hanem csak side mission szal.... Mára be is fejeztem az acsizást.... :-D

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.30. 20:19:40
  • Harlekin
    #165334
    Szerintem ha más profil nem volt a boxon akkor annak a profilnak és az azon vásárolt tartalmaknak az a my home xbox!Ezt azt hiszem a settings-personal... felületen tudod ellenőrizni...
  • Macccy
    #165333
    Ez nem volt méltó hozzád, én szégyellem magam XD
    ::DDD
  • DonPedro22
    #165332
    #165325 Harlekin erre pls...
  • Harlekin
    #165331
    Jah és köszi a segítséget,ha nem vezettek rá arra,hogy értelmezzem magát az acsit biztos holnapig szenvedtem volna!
  • Harlekin
    #165330
    ohhh bazzz nem
    Most értettem meg csak fasz vagyok beszopattam saját magam,mert csinálom az acsikat....
    Nah a lényeg ez most oké ez miután végeztem dolog viszont a chalange acsihoz kell a madaras azt 1 végigjátszás alatt kell megcsinálni az összeset ezért maradt benne az hogy mielőtt....
  • Seth
    #165329
    De a sztorit még nem vitted végig nem?
  • Harlekin
    #165328
    Ezt teszem!!!Csak éppen nem teszi!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.30. 18:14:05
  • Totti5
    #165327
    Pár napja volt, napi akcióban.
  • Seth
    #165326
    (1) Fast travel to "Forest Camp" Base Camp, in Soviet Installation.
    (2) Go to the central structure. There are 4 enemies camping in the right side of the building.
    (3) There are 2 enemies patrolling around the rocks southeast of the first group of enemies (they may be northeast sometimes). They may attack you while you are fighting the first group, but they'll still count as a separate encounter.
    (4) Go to the Copper Mills entrance, where you'll find 4 more enemies.
    (5) Go to "Copper Mills Yard" Base Camp and fast travel to "Forest Camp" again. Repeat the process.

    Sometimes, the third group of enemies doesn't spawn, but it will be there in your next "lap". With this method, you'll obtain the achievement in around 10 minutes.
  • DonPedro22
    #165325
    Mi az hogy Homeolva van a profil? honnan tudom, hogy ilyen? vagy hogy csinálhatom meg?
  • Seth
    #165324
    A leírás világosan írja, hogy after completing the game, tehát miután végigvitted és visszadob a játékba
  • Harlekin
    #165323
    Az utolsó tűznél vagyok tehát rengeteget öltem mindenhogyan... magát a játékot még nem vittem végig mivel ezt le kell tudni mielőtt befejezed a játékot az acsi nulla %on van és így most kellene letudni.De nem teszi azt amit akarok vagy amit kellene tennie TA-n van minimális segítség,hogy hol lehet ezt megcsinálni,de az nincs hogy miként vagy hogyan PONTOSAN vagy MI kell ehhez....
  • Bercy #165322
    A fo sztorit teljesitetted mar? Szerintem ez az acsi egesz egyszeruen 15 harc miutan a fo kuldetesekkel megvagy.
  • Harlekin
    #165321
    Na nem szoktam de most 1 pici segítség kellene!!! Van ez a moslék fos Rise of the Tomb raider hugy geci szar játék!Van benne 1 acsi !!!
    Siberian Ranger

    Beat 15 combat encounters after completing the game

    Van elképzelésem,hogy mit kell,de sehol leírás hogy pontosan mit is akar!!!Vagy nem is az hogy Mit akar hanem hogy ezt hogyan akarja!!!Van ennek valami perk meglét feltétele!?

    Jah meg van még pár gyopár faszság benne de azokkal még el szenvedek,de ami szintén van az a main küldetés a ruszki pályán,hogy a madarat keresem meg ott villog a zöld ott vagyok a területen mindent átfésültem házat tetőt hegyet még a kútba is jártam 5x a farkasoknál mindenhol,de még sincs ott sehol soha!?

    Rám rontanak visszatámadok...Vagy mi a szart akar....Ez miatt az acsi miatt ott tartok,hogy be se fejezem ezt a geci szart eddig nem bírtam abbahagyni most úgy utálom,hogy ha lemezes lenne miszlikbe törném szét!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.30. 16:55:38
  • gduck
    #165320
    Egy elmaradásom: Boldog Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek így utólag is!!!

    Na faxa, Sunset továbbra sincs akcióban :(

  • Harlekin
    #165319
    Akkor nem ha ez így van ahogy Moby írta!
  • DonPedro22
    #165318
    Na akkor most mit csináljak? ha törlöm a profilom és a gyári beállításokat visszanyomom akkor a játékokkal nem tud játszani a srác aki megveszi a boxom?
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2015.12.30. 16:03:01
  • abel0317
    #165317
    A witcherben van egy bug, méghozzá olyan, hogy egy ládát nem bírok kilootolni amiben a farkas iskola felszerelés tervrajzai vannak, nekem a játék v.1.11 (xbox one) ezt nem fogják orvosolni valahogy? Ezek ugye az alap farkas cuccok tervrajzai lennének és ha ez nincs meg ugye akkor a jobbakat sem tudom megcsináltatni ezek nélkül... o.O
  • Macccy
    #165316
    Ja. Annyira zseniális, hogy a 4. epizódnál kicsit be is depiztem vazz ... Vannak benne súlyos dolgok, legeslegjobban a Butterfly Effect (Pillangó Hatás) c. filmhez tudnám hasonlítani. Kategóriájában 10/10.

    Csak annyit tennék hozzá, nem bánnám ha egy lehetséges folytatás már fullos nextgen technóval jönne, pl egy Rise of the Tomb Raider átvezető szintűvel.