176583
banner
  • Renjike
    #88408
    de amúgy X 360 ra? mert az még jobb lenne :D
  • Renjike
    #88407
    elküldheted :D nem utasitom vissza :O :D
  • Tinman #88406
    Ahová akarod, csak Magyarföld legyen :-D
  • Renjike
    #88405
    mire küldöd el? :O
  • DarkSector
    #88404
    fenetudja de hallod van aki joy-t is meg pontot is kap egy profilhoz, akkor én még reménykedek.
  • Renjike
    #88403
    nekem is a játék a hobbim. a többi kicsit már unalmas mostanába még jó filmek sincsenek :/
    kint csövülni a füvesekkel meg nincs kedvem Dánkesön :D
  • Tinman #88402
    Sajna Zala megyei vagyok, gondolom te nem.
    Szívesen elküldöm, azt csinálsz vele amit akarsz, nekem nem kell, te meg durván megérdemled. :-)

    Darksectornak is kitalálok valamit ;-)
  • Renjike
    #88401
    hogy? mikor? xD
  • DarkSector
    #88400
    jó tudni akkor még van remény!!!
  • Tinman #88399
    Kell? :-)
  • Renjike
    #88398
    tudom nem is hibáztatlak érte :D
    Én voltam a balfasz :D
  • Tinman #88397
    Meglepődnél, hogy mennyire nem. De nincs más hobbim, nyaralni is rég voltam :-/
  • DarkSector
    #88396
    volt 2 db US acc.
    1db japán
    1db UK

    ez a darkSectorxxx a legelső accom a legrégibb.
    a több 3 csak azért volt hogy a régiókat figyeljem eltérések miatt demok stb. (Meg ugye a SAVEGAME-ek végett)

    most meg csináltam egy magyart.

    és az akció előtt az első 4 accból ezt kivéve mind átváltottam. nah azokra kaptam 3x800-at.
    és az akció hallatán mondom csinálok párat hátha jo lesz nekemis, de nagy francot, valszeg kifutottam az időből, azt azokra a fekete joy jött de ugye az freemail-re.

    AMÚGY válaszolva a kérdésed-re:
    van 2 accom amit folyamat használok ezt meg a magyart (ami eredetileg magyar, nem átváltott)
    de ha online nyomok ezzel szoktam.
  • Tinman #88395
    Megdobnálak 800-al, de ha elolvasod a hsz-em, láthatod, hogy NEM kódot kaptam az októberi akcióért.
  • lucifer9393
    #88394
    De amúgy várjatok már! Most minden új regisztrációnal kapol egy ajándékot (mármint nem magyar reghez, hanem ha pl. csak az offline accountod teszed onlinebe ott a boxon h. join Xbox Live, and get a free gift) Szóval lehet, hogy az a fekete kontroller az az UK regedhez jár. vagy ti ezzel eddig is tisztában voltatok és csak én faileskedek? :D Ez csak egy elmélet, mert a magyar live nem emlegetett "vigaszdíj a haszonlesőknek" ajándékot :D
  • szega96
    #88393
    gazdag vagy :D
  • Renjike
    #88392
    lehet ,mert? :O
  • Renjike
    #88391
    figyu megdobhatnál 800 al :/ olvashattad mi lett a hülye fejemmel -.-"
  • Tinman #88390
    Renji!

    Szeretnél játszani a Saints Row I. részével? Érdekel egyáltalán?
  • Tinman #88389
    HÁTHA MÁSNAK HASZNOS!

    Volt a MS-nak olyan akciója OKTÓBERBEN, hogy költs el 2400 MS pontot és 800 MS pont-ot adunk ajándékba. Apró betűs részen ott volt, hogy november végéig van erre idejük.

    MEGKAPTAM ma azt is!

    IGEN! Kaptam 2x800 MS pont kódot üzenetben.

    30 percre rá kaptam +800 MS pontot, de ezt nem kódban! Nem email-ben, nem üzenetben!

    Egyszerűen 4000-ről 4800 lett!

    2400-on voltam már 3 hete. Nem, nem elnézés, elszámolás! A 2 db. 800 pontos kód után 4000 MS ponton állt az egyenlegem, majd 30 perccel később 4800 lett!

    KÖSZÖNÖM MS! Nem csalódtam bennetek!
  • Renjike
    #88388
    komolyan gondoltam és adhatsz is lécci balfaszságom felvirágozott belépés helyett x et nyomtam Letter deleted 800 ms pont sutty kuka :)


    OFF
    A KURVA ISTEN BASSZA MÁR A GECI ÉLETBE HOGY IEN BALFASZ VOLTAM WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ON :)
  • lucifer9393
    #88387
    be... :( majd jön neked is, vagy kórencsojjá még itten :D
  • lucifer9393
    #88386
    ha ironikusan gondoltad ha nem- szivesen :D
  • Apus
    #88385
    Az kellemes rész, én ott adtam el a francba a játékot:)
  • Bogyi007
    #88384
    Én úgy kaptam meg mindkettőt hogy a migrált accra kaptam a 800 pontot a migrálás után létrehozott UK acc-ra pedig a joyt, de annak a kódját a magyarhoz írtam be.
  • Ragnar360
    #88383
    há pontot adjá má dikk má more :D
    tenyleg te is mind2-t beirtad nem ?
  • Renjike
    #88382
    de rendes vagy :D örülnék neki :D
  • precision
    #88381
    értem... köszi
    csak apróhírdetéseket néztem, és mindenki a sajátjára írja azt, hogy garantáltan nem lesz 3 led -es, és persze mindegyik más féle xbox :)
  • lucifer9393
    #88380
    az tuti, de én csináltam msot 2 accountot, ha lesznek joyok adok ha nincs...és kéne :)
  • lucifer9393
    #88379
    Warezra elég neked egy Core is az újabbaknál meg egyre kisebb az esély a 3ledre, cserélték az alkatrészeket benne. Legbiztosabbak ebből adódóan a legújabbak, nemtudom van-e arra már módosítás...
  • Renjike
    #88378
    jobb lenne ha fekete joyt kapnák a postán :D play & charge kit el :D
  • szega96
    #88377
    olyan mint amikor marketplacen vásárolsz és beleesik az avatarod kezébe egy fehér xbox joy na ugyan oylan csak fekete
  • Renjike
    #88376
    én még semmit nem kaptam :S de valameik jöhetne inkább a pont kell a map pack :D de az a joy az mien? :O
  • szega96
    #88375
    nekem 2008-as gépem van semmi baja nincs és nem is volt ugyhogy ha újjabb gépet veszel az nem lesz 3 ledes,legalábbis kicsi az esélye
  • Ragnar360
    #88374
    ha vki aki pl 1600 pontot kap, az nem szánna meg az 1ik koddal, mert itt probalgattuk, de en pontot nem kaptam, pedig elég idöben lett migralva, regelve és csak a joyt küldték

    ez a honap weird kérése tudom, de hátha - nagyonjolenne most egy 800msp -
    [apro] mar ugy banom h nem regeltem én is vagy 3at (mikor még kevésbé érdekelt, vagyis, késöbb jött le, h nem fontos a rendes accal csinalni a migralast) mikor Darksector tette

    megeggyeznenk v vmi ;)
  • Renjike
    #88373
    Dead Space amikor a védelmi rendszert kell aktiválni.
  • precision
    #88372
    hát én nemtom milyen típusú kell, azért kérdezem itt, ahol nálam jóval hozzáértőbbek vannak :)

    és a 3 ledes halál probléma melyik verziótól/típustól/gyártási évtől...stb. nem áll fent? itt mire kell figyelnem? olvastam vmi olyasmit, hogy újabb fajta alaplappal rendelkező xboxoknál már nincs gond a hűtéssel... ez pl igaz?
  • szega96
    #88371
    Neked maradt még külföldi acc-od vagy már csak magyaron tolod?
  • DarkSector
    #88370
    amúgy nekem volt ez a 3 accom régebbről, erre kaptam pontokat, csak utána az akció utáán amiket csináltam mondom próba szerencse azokra geci joy-okat kaptam, hát azokat meg elosztogattam a francba, azért irtam pár napja, hogy azok biztos vigaszdijak, azoknak akik későn váltottak.

    fenetudja azért nem kell még eldobni a profilokat én várok hátha a joy-osok accountjára is adnak csak később franctudja.

    akkor meg is kérdezném, ha már itt tartunk:

    Van aki kapott ajándékba FEKETE JOY-t és MS PONTOT is!!!!
    nem csak egyiket, hanem MIND2-ŐT?????
  • szega96
    #88369
    mivel játszol?:D