176613
banner
  • Mr Manson
    #129316
    EP1 ingyenes.
    többö 4x 400MS pont ugye?
  • audis80
    #129315
    üdv,livre akarok regelni de már az elején amikor Test Xbox LIVE Connection futtatom nem csatlakozik hibát ir ki.adsl modemmal probálom.köszi .
  • Landor
    #129314
    Olyan vagyok mint Batman, csak rendesen az égbolt felé kell irányítani a reflektort! :D
  • Macccy
    #129313
    Na mára még annyit box témában, hogy végigvittem a Resident Evil 6 demó három szálát. Meg kell mondjam nem jutottam előrébb sokkal a "vegyem-ne vegyem co-op játékra" projektben! A látvány szerintem szép, az irányítást nem tudtam megszokni, a közelharc sokszor nem jön össze, a QTE sokszor NAGYON nem jön össze, a történetben ismét szimatolok némi japán perverziót (makulátlan szado ruhás push-up cickós girl sunyin les az árnyak közül minket, mint evil mastermind, persze mindenfelé kosz és zombik ... ühüm)
    Nem tudom. Itt jöttök ti, akik már végigvittétek! Vélemény? Megér ez most 7000 forintot? Mit javít és mennyire az a patch ami kijött hozzá?? A co-op részek, a 'segíts az ajtóval, segíts felkelni, segíts felmászni ide-oda' részek okésnak tűntek, de ez nem egy must-buy eddig, ahogy egy Gears vagy Halo az volt!
  • Macccy
    #129312
    Megmondtam!!! I told you so!! Annyira meglepett ... Első látásra cartoon szar, nem akarom a stílust leköpni, de elsőre tényleg az! Aztán rájössz, hogy ez nem a tele-tabby (hogy írják?) mese, amit a stílus predesztinálna. Ez sokkal betegebb! :)

    Vedd meg, nem fogsz csalódni szerintem!
  • Macccy
    #129311
    :)

    (azt hittem azért nem látta, mert androidról netel és mobilnézet ... de már látom, hogy nincs mentség :))
  • Macccy
    #129310
    Na majd a haver kölcsönadja és letesztelem a boxon én is és megmondom a frankót jól ... Engem nem vesznek meg minden féle insane karakterekkel meg nagy szigettel meg tigrissel, nemám! :)

    Addig őneki meg odaadom a Halo 1 Anniversary lemezt, hogy elmerülhessen a legjobb sci-fi világban :P
  • Moby
    #129309
    "nálam akadás nem volt"
    Tik aztán begrandóztatok karàcsony alkalmából rendesen.
    Az.Egész.Game.Egy.Akadáscunami.
  • Moby
    #129308
    Zárasd be a topikot a picsába.
    Gamertag nélkül úgysincs értelme fórumozni.
  • Mr Manson
    #129307
    The Walking Dead NAGYON NAGY. AZ EP1 ingyenes, de meg kell vennem a többit is ...
  • Muttley
    #129306
    ótókázás miért ócska?
    milyen fizikára gondolsz? járművek, fegyverek, lövés, gyalog mozgás, mi?
    nálam akadás nem volt
    pc-n FPS, ami kint van X360-on is?
    úúú :)
  • DarkSector
    #129305
    Landor ritkán van.
  • Tinman #129304
    Olyan iszonyat lemaradásaim vannak, hogy DeS után felzabálom a felhalmozott XBOX és PS3 készletek nagy részét... erről fog szólni a 2013.
    Viszont jó hír -számomra-, hogy frankó darabok várnak rám nem 1/10-ek :-)

    Aztán ha lesz kedvem, idén vettem ebay-ről egy Severance: Blade of Darkness-t, azzal fogom tolni. Ha ismered picit tudod, hogy kicsit Souls-style :-)

    King's Field-eket meg jövőre beszerzem ;-)
  • Tatyla
    #129303
    de úgy látom tök mindegy hogy linkeltem be így se került még be...
  • DarkSector
    #129302
    Ja bocsesz a mellékleteket nem szoktam elolvasni, elnézést, azt hittem kommentbe linkelte. :)
  • Harlekin
    #129301
    Mert a többiek látnak is és,ha mást nem is,de ezt észre vették!!!

    Battletag:Tatyla#2431 | Steam:Tatylatibi | Live:Tatyla
  • Seth
    #129300
    Nem próbálkozol be a King's Field játékokkal? PS2-n próbáltam asszem a 4. részt és hasonló érzéseim voltak,mint a Souls szériánál :) Csak akkor még nem voltam annyira türelmes hozzájuk,de lehet teszek egy próbát.
  • Tinman #129299
    Szintén csak ismerősök nyilatkozata alapján mertem ajánlani... évek óta hever fóliásan a polcon. Rohadt Souls széria az egész évem elvette és még nincs vége :-D
  • Macccy
    #129298
    Egyik csúcshaverom meg pont azt mondja, hogy ez a FarCry 3 ez mennyirenagyonjó játék lett, pedig ő már végig is tolta. (Xbox) Fura mennyi féle véleményt olvasok erről ... Bár a szar tearing az közös pont ...
  • DarkSector
    #129297
    Na most van link, visszalapoztam mert a többiek írták hogy belinkelted már, de nem látom...lehet nekik más sg-jük van.
    Most látom.

    Persze nem is nekem fontos. :P
  • Seth
    #129296
    Enchated Arms milyen? Lehet az a baj,hogy túl későn próbáltam ki először, kb 1 hónapja, de 2 óra alatt nem kötött le. Te gondolom végigvitted, érdemes tovább játszani ?
  • Tinman #129295
    Nem egy ligában játszanak.

    Blue Dragon egy közepes játék LO a generáció talán legjobbja, FF XIII-ról nekem nem lehet még egyelőre véleményem, de ismerősök szerint is egy kellemes jRPG.

    Blue Dragon amúgy annyira olcsó már, hogy ha nincs más, 1.5 körül rántsd be... kicsit kidie.

    Helyette mondjuk Star Ocean 4 és Enchated Arms ajánlott... előbbiről Totti tán már meg is erősített ;-)
  • arty
    #129294
    fc3
    - ócska ótókázós rész
    - erősen visszafogott fizika
    - szaggatás/képtörés konzolon, borzalom macera pécén mire jólmegy

    nálam gyanús, h üti az FC3-at a gta5, mert az első pár óra alapján még a gta4 is üti.
  • davidka003
    #129293
    Blue Dragon-t érdemes beszerezni ha tetszett a Lost Odyssey meg a Final Fantasy XIII?
  • Harlekin
    #129292
    ez így nem jó,mert kihagytad a villogó keretet
  • Tatyla
    #129291
    Tatyla

  • vg
    #129290
    Ez a Hitman tökéletes példája annak, hogy amikor megtanulom irányítani, kiismerném nagyjából a játékot, akkor vége is. Remek szórakozás volt.
  • Macccy
    #129289
  • DarkSector
    #129288
    Bocs én nem látom a nevét sehol...
  • davidka003
    #129287
    Be is linkelte.
  • Seth
    #129286
    Biztos nem Tatyla....?
  • DarkSector
    #129285
    Ird le mi a live profilod, ne kelljen kitalálnia az illetőnek. :D
  • Tatyla
    #129284
    valaki betenné a live profilom [url=http://www.xboxlc.com/profile/Tatyla]
  • Muttley
    #129283
    a Far Cry 3-at nagyon nem lesz 1szerű megütni
    ahogy már írtam, az FC 3-ban mindent lehet, 1edül b.szni nem
    ha ezt (is) tudja majd a GTA
    akkor nyert
  • Moby
    #129282
    Nah így utólag is: boldog karajcsont totyik! :)
  • Tatyla
    #129281
    aham villog a led 5 másodpercenként mert letölt,és most stand by-ban van...
  • Tatyla
    #129280
    ja közben megtaláltam,köszi
  • Macccy
    #129279
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ejj, én nem is mondtam, hogy többféle vége van! Én azt mondtam: az alapfelállás változik nagyokat, kik maradnak életben, kik jönnek veled, mikor-merre indultok ... Hihetetlen, nekem nagyon tetszett!
    DE ha kötetedni akarnék, akkor a befejezés is többféle lehet, csak Lee számára sajnos nem sokban különböznek. Na mindegy, szóval páratlan cucc, akkor neked is bejött!

    Rendelek egy Witcher 2 -t, mert most jó kaland-szerepjátékot akarok ezután ismét!
  • Botond #129278
    Nagyon kösz az infót!
  • arty
    #129277
    csak akkor kapcsol ki végleg, ha letöltött mindent a letöltési sorból!
    tehát mennek a letöltések, te kinyomod a boxot, ami nem egy standbyba, hanem folytatja a letöltést... amíg a végére nem ér, akkor OFF.

    ---

    tatyla: console settings / shutdown / auto off ?