176613
banner
  • arty
    #135876
    az a linkelt mobiloc cucc pay2win ... alja irányítással.
  • Totti5
    #135875
    Remélem nem lépi át a két számjegyű metaszkórt! Ha igen akkor a média szégyene lesz.
  • arty
    #135874
    youtuben láttam videot, tragikus :(

    5$-os kinézet, játékmenet. a filmadaptációk újabb mélypontja.
  • TDC Geronimo
    #135872


    :dd
  • davidka003
    #135871
    Komolyan kérdezed? Brutálisan okádék, hulladék.

    LINK

    Inkább ez a mobilos cucc
  • TDC Geronimo
    #135870


    Asszem ez mindent elmond :D

    Tapigagyi ios játék szinten van kb
  • Totti5
    #135869
    Most hogy már pörgött egy kicsit, voltam kint, bent, kent, sötét, nappal, eső, vihar azt mondom hogy rendben van. Nem fix 30, de javarészt csont folyamatos, nem szaggat nem akad. Grafika elképesztő szép. Tű éles, recementes a képminőség, szépek a textúrák, shéderek, effektek minden a helyén. Tipikusan az a megáll az ember és nézelődik:)

    Ami továbbra is gyenge az az AI:(
  • DarkSector
    #135868
    Szerintem akinek van esze nem nyomja. :D
  • Muttley
    #135867
    ezzel nyomja már vki?
    milyen lett?

  • DarkSector
    #135866
    Látványban erős volt, technikailag nem volt erős, de mondjuk azt hogy egyedi volt, ismeretlen elvont téma, ezt sokan azért nem játszották mert nem szerették a "szörnyeket" mert sokak szerint szörnyes játék, és horror, persze azok szerint akik nem ismerik.

    Amúgy meg nagyon faszányos játék jó kis játékmenettel-és történettel.

    Csak az új nemzedék be van állítva a csihipuhi virágosrétes akciójátékokra...ahol vannak varázsllások, ability-k meg gyüjthető fegyver.

    Kinek kellenek manapság azok amiben 1 pisztolyod van és a fő fegyvered egy zseblámpa?

    Senkinek.
  • davidka003
    #135865
    Grafban nem volt erős.
    Mondjuk nem volt húzócím se. De azért szerettük.
    Kár, hogy nem fogyott olyan jól.
  • DarkSector
    #135864
    Ha van eszük akkor oda nyomják.
    Alan Wake 1-nek is kevés volt a jelen generáció.
  • davidka003
    #135863
    Részben szomorú leszek ha csak nextgen-re jön az Alan Wake 2 vagy az RDR2 de egyszer majd úgyis veszek nextboxot is, csak legfeljebb nem most hanem 2 év múlva.
  • davidka003
    #135862
    Akkor jó, legalább fel lett használva. :)
    Én átnéztem most az összes kukás levelem és egyikben sincs kód.
  • DarkSector
    #135861
    Ajánlom is.
    "E3 2013 - rengeteg exkluzív címmel készül a Microsoft"

    Alan Wake 2 és RDR 2 exclusive, és már meg is van melyik lesz a következő 10 év legjobb játékgépe. :D
  • arty
    #135860
    Neviccelj, a gmailem kukájából(!) túrtam elő egy korábbi levélből :DDD
  • DarkSector
    #135859
    Te se kérj elnézést ha én se. :)
  • DarkSector
    #135858
    Ritkán ad ez tény, vannak ezek a monday80%-os hirdetések ezeknek a felső részén szoktak lenni.
    Elég megtévesztő. Ha nen nézed meg csak megszokásból törlöd őket, akkor elkerülöd.
    Szerintem figyelmetlenségből én is kihagyta párat. :)
  • davidka003
    #135857
    Köszönöm a kedves felajánlást. Kicsit most én érzem magam szarul, hogy kisírtam egy kódot.
  • arty
    #135856
    privi ment!
  • ktomi22
    #135855
    en se kapok soha :D

    elozokhoz.. szerintem egyet ertunk, .. ;)
  • davidka003
    #135854
    Abszolút nem kell elnézést kérned, mert az meg hülyén jön ki. :D
    Előfordul az ilyen.
    Zavvi nekem sosem küld. Pedig van egy felhasználóm amivel nem is vásároltam még. A másikkal meg szoktam azért néha-néha. Egyik sem kapott még.
  • DarkSector
    #135853
    Legközelebb majd elötte megkérdezem kinek kell és személyesen osztom szét. Nem gondoltam hogy ennyire kapós a kupon.
  • davidka003
    #135852
    Anno MSN-en is mindig sértődés volt barátnőmmel, mert amit én viccesnek éreztem, ő szövegben nem látta annak. :D
    Egyébként valamilyen szinten igazat adok neked, hogy közösbe rakta akkor egy olyan is elviheti aki most van itt először de egy az, hogy az illem is azt diktálná, hogy beírja, hogy vitte, a másik dolog meg az, hogy akkor nem próbálgatná még 15 felhasználó feleslegesen ha látná, hogy már felhasználták.
  • DarkSector
    #135851
    Elnézést, nem tudtam hogy kell kód, akkor eldobtam volna privátba. Mondjuk csak 10% off. :S

    Szerintem többeknek van, biztos lesz olyan aki tud még adni.
  • ktomi22
    #135850
    okok.. ugy jott le.. ez a szövegbeli kommunikacio atka.. az erzelem es hangsulymentes betű..

    ..vegulis lehet aktiv tagja a tpoiknak halaszta el .. de csak pl olvassa es be nem is soha.. vagy nem volt ideje rá, vagy szimplan nem irta be, hogy koszi.. vegulis nem kotelezo beirni, ..maximum illő...
    de ha nem aktiv tag irta ve csak mondjuk olyan, aki pl. google keresomotorral talalt ra a kodra, akkor sincs mit tenni.. ugyes volt es szerencses.. nem tett semmi rosszat ami a kozosbe van orva azt miert ne hasznalhatna fel?
    az teny hogy a topic aktiv tagja jobban megerdemelne..
  • davidka003
    #135849
    Szövegből lehet nem jön át de nem háborodtam fel azon, hogy nem az enyém lett, csak megjegyeztem, hogy bunkó tróger dolog az, hogy annyit nem ír be az illető, hogy felhasználtam, köszi.
    Szóval abszolút semmi bajom nem lett volna ha mondjuk egy topiclakó viszi el. Csak minden topicban ez megy, hogy olyanok viszik el a kódokat akiknek 1 hozzászólása sincs mondjuk.
  • ktomi22
    #135848
    talan haborodj fel rajta, es mergedj fel, hogy nem te kaptad az INGYEN kodot.. amiert te nem fizettel semmit
  • davidka003
    #135847
    Annyira jó, hogy hetek óta könyörgök itt is meg az eredeti játékaink topicba, hogy van-e valakinek kódja privátban.
    Erre most te berakod ide és már fel is használta valami szerencsétlen és arra nem volt képes, hogy megköszönje vagy beírja, hogy felhasználta.
  • DarkSector
    #135846
    :)
  • Renátó1985
    #135845
    Tegnap lattam a mediaban Halo reach + fable 3 ,2990Ft
  • DarkSector
    #135844
    Zavvi akció 1 Halo Reach 13 font, de ha veszel 2-őt, akkor csak most 26font!

    Amúgy itt egy kód: 3529-A759-4F02
  • DarkSector
    #135843
    Elsővel nagyon nagy versenyek voltak...de goldot nem veszek ez végett. :D
  • davidka003
    #135842
    Kipróbáltam ezt a Doritos crash course 2-t mivel van Gold-om.
    Grafika nem rossz, single-be nem tapasztaltam hibát, 2 update-et is letöltött. Jó kis ugrabugra.
  • DarkSector
    #135841
    Hát ez a baj hogy MK nem 990, azért írtam, ha az lenne 990. :D
  • davidka003
    #135840
    Más stílus. Anime rajongók élvezni fogják a BlazBlue-t.
    Meg MK 7 nem 990 Ft.
  • DarkSector
    #135839
    MK 7-et esetleg.
  • davidka003
    #135838
    BlazBlue 990 Ft. Megéri, jó kis verekedős.
  • DarkSector
    #135837
    Tudtommal nem lehet ár alapján válogatni, nekem is ez a bajon, nem tudod meg ha csökkennének az árak.

    én másképp csinálom, megnézem mik érdekelnének majd, beteszem pin-be és néha ránézek.
  • teddymac
    #135836
    Hol tudom megnézni azokat a játékokat amik jelen pillanatban 990ft kaphatóak marketen.