55
Hasonló Acid Jazz,Funk,Soul zenekarok
  • menyus77
    #15
    Krisz! Mondj még olyan számot, mint a Space Circus!
  • menyus77
    #14
    m e ' s h e l l n d e g e o c e l l o

    Egész jó, az ének style nem annyira tetszik ,de a kíséret nagyon jó. Csak az a baj, hogy dc-n is olyan ritka, mint a szűz pi*a a szülőszobán..
  • Christiansen
    #13
    Tényleg, nem tudtok valami jót ajánlani?? Kiürült a Dc++-om.
    Lehet felőlem elektronikus(akár goa), ha ahhoz a dalhoz (pina colada)
    vagy az acid jazzhez húz (csak ne legyeg jellegtelen ambient moraj mert azt
    könnyű találni...)!

    Egyik kedvenc gitárosom azt mondta: "az acid/smooth jazz olyan jazz, amit olyanoknak készítenek,akik nem szeretik a jazzt..."
  • menyus77
    #12
    na érdeklődők figyelmébe: Cafe Del Mar - Pina colada
    A cím már magában gerjesztő, a hangszínek perfectek, igazi igényes acid jazz..
  • Nh Shevits
    #11
    tisztázzunk pár dolgot:
    1) egyrészt megköszönted a számokat, amik albumok, tehát vagy maccsod nem volt a dologról vagy elírtad. nálam ez égés...
    2) amit utánna magyarázol az nem érdekel különösképp, a tuc-tuc-nak pedig van neve: house/trance,stb, de az elnevezésed kb annyira helytálló mintha én azt mondanám a tiedre hogy trombita...
    3) nincs fogalmam, nem is akarom hogy fogalmam legyen a műfajodról
    4) nem unatkoztam. csak olvasgattam.
    kb ennyi. szevasz emberarc!
  • menyus77
    #10
    EMBERARC! Előre megköszöntem valamit, és te ezt beégésnek titulálod? Egyébként ezek közül a cuccok köül a Kyoto Jazz Massive az, amelyik lényegében még kevésbé tuc-tuc..mert a nagyon acid jazz (túl durván lebutított) az már közel sem az, amit keresek. Egyébként Infusion: Neked van fogalmad erről a műfajról ,vagy csak beunatkoztad magad ide?
  • Nh Shevits
    #9
    eff = füst = beégés
    [Jamiroquai azt hitte ezek számok közben albumok...]
  • robotnyk
    #8
    he?
  • Nh Shevits
    #7
    EFF!
  • robotnyk
    #6
    jah azt nem írtam, hogy ez mind album
  • menyus77
    #5
    Kösz a számokat Robotnyk!
  • menyus77
    #4
    Pasquale: persze; nincs olyan gond, hogy ne tudnék felsorolni kapásból még jónéhány együttest, csak abban is biztos vagyok ,hogy mindent azért mégsem ismer senki; itt viszont össze lehet vetni dolgokat.
  • robotnyk
    #3
    Kyoto Jazz Massive - 10th Anniversary Remix Tracks
    Steal Vybe - Creations
    Jazztronik - Samurai
    Bass Groll - Czlowiek W Futerale
  • pasquale
    #2
    dc++on nézted?
  • menyus77
    #1
    Sziasztok! Olyan zenekarokat, számokat keresek, ami főként acid Jazz,Funk,Soul ötvözetére épül.Magam is sokat ismerek, de biztosan rengeteg olyan szám létezik, amit még nem ismerek.Aki hasonló cipőben jár és szereti az ilyen zenéket, azokkal sokat segíthetnénk egymásnak.
    -néhány zenekar,amire gondolok: Jamiroquai, Freak Power, Incognito, The Brand New Heavies, The Egg, De-Phazz, Jestofunk, Galatic, Herbie Hancock
    Aki ismeri a műfajt vágja miket keresek. Hajrá!