143
és a művek: d&nb, rock, gyurizmus :]
  • PrasCo
    #23
    Magával ragadó - gratula! Nagyon átjön, hogy "érzéssel csinálod". ;)
  • Skiper
    #22
    íme egy, a 2005. teléből integető művem, melyben diszkó stílusú alappal dolgoztam:


    a basszus lehet, hogy túl nagy, de legalább lehet vele falat rezegtetni :P

    és egy másik mű még 2004. teléről, ami különösen nekem és egy jó barátomnak juttat eszünkbe egy nagyon kellemes fílinget:

    [url=http://gyurka.atw.hu/sir_Gyurka_-_First_Sight.mp3]sir Gyurka - First Sight
  • Glpetyus
    #21
    Nekem a 2. tetszik a legjobban :)
    Gratula,és csak így tovább :)
  • csabawarchief
    #20
    Hiszem azt, hogy a sivatagban mindig találhat az ember gyémántot. Még egy ilyen kis fórumközösség is rejt tehetséges, kreatív - ha úgy tetszik - művészeket. És ez így jó.

    Kérünk még számokat! :)
  • Skiper
    #19
    hát emberek köszi télleg, nagyon zsírul esik ! :]
    ha van valami új mű vagy újítás az eddigiekben, fellövöm ftp-re, és belinkelem ide !
  • joebacsi
    #18
    wow, grat
    első kettő nagyon bejövős, harmadik tőlem is pici távolabb áll, de azért nem rossz :)
    amúgy csak stilszerűen:
    vááááááááááááá!! :D
  • St
    #17
    első kettő tetszik, harmadik nem az én világom. a másodikban a dob olyan sepulturás :)
  • laliking
    #16
    grat!!!! király a zenéd! csak így továb!
  • Szabina
    #15
    Gratulálok, meghallgattam a számokat és nekem is nagyon tetszenek. Bár ez a zenei stílus nem áll közel hozzám, mégis nagyon jó volt hallgatni. Nagyon kreatív vagy, a zenédben szinte hallható a pezsgés! Még egyszer gratulálok, és sok sikert a továbbiakhoz!
  • Skiper
    #14
    köszönöm szépen!! :)
  • blackgamer
    #13
    úgy legyen! kívánom neked hogy sikerüljön!
  • Skiper
    #12
    így van, gépen késik a hang, és sokkal gyérebb a minőség is... van egy-két számom, amit még úgy csináltam, és elektro-akkusztikus gitárral, hát nem szívesen emlékszem vissza arra a korszakra, mivel az erősítős-elektromos gitár egy csöppet letaglozótt :]

    együttes téren meg tényleg csak haverokkal lenne jó csinálni, szerintem megéri várakozni akár éveket is, hogy egy fasza, összerázódott banda alakuljon ki.
    ... ami aztán jól megrázza a népet :]
  • blackgamer
    #11
    én is inkább vettem erősítőt, mert gépen valós időben nem volt tökéletes az effekt (késett a hang, és csúnyán hangzott)
    vannak apróhirdetések ahol tagokat keresnek együttesekbe, talán azért jó így keresni, mert ha nem tetszik otthagyod őket, persze legjobb lehet haverokkal játszani, sajna nincs semmi tapasztalatom etéren, mert elég alapszintű a gitártudásom
  • Skiper
    #10
    thx! szóba sem jöhet az abbahagyás :] számokat folyamatosan írok, csak változik, melyiket rakom föl gépre. azonban amelyik megjárja azt az utat, hogy fölkerülhet, tutira megcsinálom alá az alapot is
  • Skiper
    #9
    vúhú, köszi a dícséreteket!! :)

    blackgamer, van egy kis erősítőm hozzá, azon van egy "gain" nevű gomb, ami ráküldi a distortion-t. ezt ugye felvettem gépre, ott még végeztem kisebb equalizeres beállításokat , bár volt egy-két szóló amire küldtem phaser/flanger effektet is. egyelőre nincs pedálom, így a gépen kell rátolni a speckó torzításokat :]

    igen, igen, az együtteskeresés, na meg a kiadó, ezek ugye elkerülhetetlenek a zenészéletben, de végülis mindent meg lehet csinálni.. a koncert meg ugye maga az álom, a végkifejledt, a naagy adrenalinbomba: ott áll az ember küldi a dallamot, ordít, és a közönség meg arra ugrál, amit ő játszik...
    kérdezősködtem ismerősök között, hol kéne startolni de egyelőre nincs komolyabb fejlemény, csak annyi, hogy irány a szerzői jogvédelmi hivatal és lerak pár húszezres :'D

    megköszönném, ha valaki adna tájékoztatást, hova tudok fordulni ilyen kérdéssel kapcsolatban : gitározom, imádom, csinálok zenéket, van egy haverom, aki szólózik, szívesen elindulnánk zenei pályán, s legyen benne koncert is meg együttes is :)
  • gabber_saviola
    #8
    Hali!

    Én meghallgattam, nekem tetszik .........van tehettséged csak ne hagyd abba!
    Ja és Grat
  • csabawarchief
    #7
    Szeva! Nekem nagyon tetszenek a számok, főleg az Ogó! Végre valami kreativitás a zenében, köszönöm a kellemes perceket amig meghallgattam!
  • blackgamer
    #6
    Azonnal menni keresni egy együttest!!!4 + cd-ket kiadni + koncertezés

    hallod, nekem baromira tetszettek ezek a számok
    főleg első kettő, várjuk a továbbiakat!!
    annyi technikai dolgot elárulsz hogy a gitárt PC-n effektezted? (én is próbálkoztam hasonló dolgokkal, de letettem róla)
  • Skiper
    #5
    köszönöm a kritikákat :]

    a terv szerint d&b alap ment volna az ogó c. szám alatt, de hát így sikerült, sajnálom! :)
    azt hiszem, hogy egy ütős d&b szám készítése egyelőre még mindig csak szép álom marad, ugyanis eddig soha nem sikerült jól megvalósítani.. talán majd egyszer :)

    és tényleg hibás a téma, bakker, mert atomfáradt voltam, mikor nyitottam, virrasztottam egy letöltés miatt áhhhhh... na mindegy, azért tudjátok, mit akartam írni :P
  • Tufa
    #4
    Egyébként a téma hibás: D&nb nagyjából annyit tesz Drum and and bass.
  • Tufa
    #3
    csak az utolsót hallgattam meg, de az egyáltalán nem dnb alap ;) Túl nagyok a szünetek a hangok között hogy ez a dnb kategóriához tartozzon.
    Legjobban a 80'-90's évek alapjaihoz hasonlít.
  • David2
    #2
    nem is rossz
  • Skiper
    #1
    Üdv, helo, estét, reggelt!

    Ki a pék vagyok és honnan jöttem!?

    Gyurka vagyok Ferencvárosból, itt születtem, itt élek. 3 hete van egy elektromos gitárom,s ennek köszönhetően kezdtem el intenzívebben írkálni a dalocskákat, melyeket az egyelőre 3 éves elektromos zenekészítési háttérnek köszönhetően pc-s programokkal keverek össze-vissza. Jelenleg nincs együttesem, de a terv él, s egyre közeleg a megvalósulása is.


    Mit keres ez a farncos topic a Zene fórumban?

    Jogos a kérdés, pont jókkor is tetted föl. Térjünk rá a tárgyra,
    az utóbbi 3 művem [melyek már ugye az elektromos gitár segítségével lettek megalkotva]:
    sir Gyurka - Cédula - lájtos nyárfilng
    sir Gyurka - Keleti Halász - könnyed ez is
    sir Gyurka - ogó - zúzósabb, d&b alappal üdítve

    Egyelőre enyit a bemutatkozásomról, várom a véleményeket és - nem szívesen -, de olvasom az anyázásokat is. :)

    'sztok!