53
  • shabba
    #13
    Ahhoz hogy egy sorozat megbukjon ahhoz legalább le kell adni belőle elégséges számú részt hogy legyenek nézettségi adatok. A viasat viszont már előre eldöntötte hogy az utolsó 10 részt hajnalok hajnalán vetítik mivel az elérhető műsorrendből ez már akkor látható volt mielőtt belekezdtek a vetítésbe. Vagy talán Viasatnak jővőbelétő képességei vannak? De inkább azt mondanám széndékosan rájáttszott arra hogy úgy nézzen ki mintha megbukott és ez elégséges magyarázatot szolgáltatott arra hogy a további évadokat ne kelljen megvenni. Azt hogy a V3 a Treket sosem kezelte a megfelelő hozzállással azon kár vitázni.

    A másik dologgal kapcsolatban.És mi lenne a fizetős HBO-t és a szinte sehol nem fogható csatornákat mint pl. AXN kivennék a körből és csupán a populárisan fogható RTL,TV2 és M1 talán esetleg Viasat maradna a kapban. Akkor szerintem közel sem kapsz 20-as értéket. És ugye arról a magyar jellegzetességről sem szabad elfeledkezni amiről írtam hogy megveszik az első évadot majd cserbenhagyják a sorozat rajongóit. Ez elég tipikus magyar szokás mivel a sorozatok első évadjait vásárlócsalogató jelleggel jellemzően olcsóbban adják és arra még van keret, aztán a folytatásra már nincs pénz.

    Most így belegondolva utóbbi időben miket is néztem szerinted mikor fogunk látni magyar tv csatornákon(olyanokon amiket széles előfizető közönség tud fogni) 24 negyedik évadot, enterprise 4. évadot, BSG-t, SG Atlantist?
  • FTeR
    #12
    most épp azé lobbiznak, h ne lehessen felvenni a tvműsort. a felvevőkbe (videó) akarnak rakatni 1 csippet. épp mostanában döntöt ellenük egy bíró (itt is volt hír) de a végső szó a nem az övé :(
  • Laalee
    #11
    csak sajnos elöbb fogok upn-t nézni mint axnt :D
  • winnie
    #10
    A magyar csatornák meg úgy sem fizetnének nekik semmilyen jogdíjat mert meg sem veszik a jobb sorozatokat.

    hatalmas, hatalmas tévedés.

    az amerikai országos csatornák 26 legnézettebb sorozatából 20 itthon is megy vagy fog menni (a maradék egy része is még túl friss, hogy mehessen) - míg a legnépszerűbb kábeles sorozatokból a legjobb 10-nek több mint a fele ugyancsak elérhető itthon.

    ha valamiben, akkor ebben nem kell szégyenkeznünk, hiszen a legtutibb sorozatok mind vannak itthon (és lesznek is)

    Ismerve a Viasat3 műsorpolitikáját az Enterprise 2.-3.-4. évadjának megvételére

    egyrészről sajnos borzalmasan megbukott az enti itthon - szóval ilyen szempontból a viasat sajnos tök racionálisan cselekedett, másrészről ne feledjük, hogy az enterprise még most is megy hétvégenként az AXN-en.
  • immovable
    #9
    Wáá ezek a jogvédő marhaságoktól a falra mászok, de hálisten akármennyi oldalt is záratnak be mindig lép a helyébe újabb kettő, úgyhogy no para only rulez!!
  • Cat #8
    mert lehet hogy egyszer el tudják adni magyarországra is...
  • Benoke
    #7
    Ha nem látam a Győzikét és leszedem Torrentről, akkor az illegális?
    De ha felveszem a TV ből mikor nem vagyok ithon az meg nem? Akkor ez most hogy is van?
  • Wilddog
    #6
    Most nem tiszta... ki bízta meg az MPAA-t?
    Ezek folyton éhen akarnak halni.
  • shabba
    #5
    Na hát igen, ez lenne a 20Ft-os kérdés hol is keletkezik itt kár. Ugye ha tegyük fel benne maradnának a reklámok a ripekben, rajtam akkor sem keresnének mivel nem a célországban lakom így a hírdetők által nem vagyok érintve.

    A magyar csatornák meg úgy sem fizetnének nekik semmilyen jogdíjat mert meg sem veszik a jobb sorozatokat. A magyart televíziózás hosszú idők óta totális csőd.

    Ha már ott virít a Star Trek Enterprise kép érdemes megjegyezni azt anno amikor a ViaSat3 először elkezdte hitegetni a sorozat rajongóit hogy megveszik a sorozatot onnantól még 2 éven át kellett várni mert addig csak hitegetés volt. Utána is csak a legelső évadot vették meg jó magyar szokás szerint abból is az első 14 részt leadták délutáni műsoridőben a maradék 10 rész már hajnali 1-2-es műsorsávban ment le ami egy premieres sorozatnál elég érdekes főleg ismerve a célközönség életkorát. Fél évvel később is amikor megismételték hasonló hajnali 1-2 közötti időságban volt megtekinthető két idióta kurva vinnyógó társalgását követően. Viválá célközönség, hadd nevelődjenek előbb két bödös kurván ráérnek utána is treket nézni.

    Szóval ha ilyen a magyar televíziózás akkor nem kell azon csodálkozni ha a netezők többsége inkább torrentről néz sorozatokat. Ismerve a Viasat3 műsorpolitikáját az Enterprise 2.-3.-4. évadjának megvételére amúgy sem lenne semmi remény max az ő tempójukat ismerve 1x talán 2050-ben. Ellenben ma este lesz a 4. évad szezonzáró amit holnap reggel már vígan le lehet tölteni, mert a net az gyors és kiszolgálja az igényeket ellentétben a tv csatornákkal. Talán ezt kellene inkább felismernie az MPAA-nak meg pedig a saját bevételi forrásai börtönnel fenyegetni.
  • majmoca
    #4
    tudod ez úgy van, hogy ha már nekik nem lehet jó, nem lesz zsé, akkor másoknak se legyen már azért, hogy ingyen megnézik. irigyek a kis szemetel
  • zakika
    #3
    hrancba, eszebe jutott mar valakinek levedetni a fenyt mint technologiat? ezzel menyit lehetne kaszalni

    komolyra forditva a szot. nemelyik musor csak egyetlen egyszer van leadva, tehat a piaci felhasznala utana 0 (nulla). tehat kinek is a kara a a nullabol nulla lessz?
  • rolika
    #2
    "Magyarországon nem is fogható csatornák műsorát nézhetjük a neten"
    akkor milyen kár is származik belőle?
  • silanor
    #1
    AAAAaaaa BTEFNET :(((( NEEEEEEEEEEEE