32
  • mícs
    #32
    na latod ez a baj az egesszel, es ez is fog maradni a ujban is!
    fagyni fog mint allat!
    palm a kiraly!
  • fie
    #31
    Az én HP rx3715-öm normálisan ébreszt (Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition), viszont fagyogat a mocsok windows.
  • irkab1rka
    #30
    ezeken a procikon nem kell félni, hogy a multitasl preemptiv vagy kooperativ. Szarul fut így is ugy is... mint egy c64 kb.

    És vegyétek már észre, hgoy ez egy robot. 4 éve cserélték ki, azóta a robot helyettesíti... :)
  • Flashy
    #29
    jó ez a 6 slide, semmit nem lehet megtudni belőle, csak azt hogy ez a windows mobile 5.0 ez nagyon kelljen nekem és hülyevagyok ha enélkül élek :)
  • quentit
    #28
    Vicces, de én is ezt vettem észre először, hogy hogy megöregedett... Hát igen. De magának csinálta a bajt... Semmit sem tett ellene, pedig 50 milliárd dollár már sok mindenre elég lenne...
  • asysoft
    #27
    Attól függ. Lesz olyan gép, amire nem is jön ki (pl HP-k java), lesz olyan, amire fizetősen, illetve olyan is, amire ingyen lehet leszedni-utóbbiból lesz a legkevesebb.
  • Inquisitor
    #26
    Pedig ez tényleg így volt, a gépbe akartak kevesebbet rakni ... láttam olyan PC-t, amiben csak 256K vagy 512 volt, és utólag beépített bővítőkártyára volt szüksége a 640 vagy 1024Kbyet-hoz!
  • Inquisitor
    #25
    "Mit vártok? 50 éves lesz idén! :-))"
    Ja, de amcsiknál így a 70 évesek néznek ki, nálunk ilyenek az 50 évesek.
    Azérd nézd meg a Bruce Willis fejét, vagy Arni bácsit ...
  • Mr. Perfect
    #24
    Ez most ingyenes upgrade lesz? Vagy fizetős?
  • BlackRose
    #23
    http://www.usnews.com/usnews/biztech/gatesivu.htm


    "Q. Did you ever say, as has been widely circulated on the Internet, "640K [of RAM] ought to be enough for anybody?"

    No! That makes me so mad I can't believe it! Do you realize the pain the industry went through while the IBM PC was limited to 640K? The machine was going to be 512K at one point, and we kept pushing it up. I never said that statement–I said the opposite of that."

    érdekes...
  • asysoft
    #22
    Őszintén: mit akarsz te egyszerre futtatni egy mobil gépen? mp3 lejátszó, és egy alkalmazás elfut egymás mellett minden különösebb gond nélkül. Másrészt a PalmOS igen stabil, s eszméletlen egyszerű kezelni is-ami a windowsban 4 "kattintás", az itt 1 (pl fényerő-beállítás).
  • quantum
    #21
    a win 3.x nem is multitaskingos.
    ha cooperativ akkor az jo->olyan minta Mac.ha lefagy valami es end task-ot nyomsz rogton kilovi.
    a preemptiv pedig olyan mint a Windowsnak van(eddig).
    Szerintem Gates-t nem kell szidni.a sajat erejebol kuzdotte fel magat oda ahol van.ja es nem rak a Windows kernelbe 200 szbadalomsertest ;-)
  • Gabest
    #20
    Nem tudom pontosan, de mintha valahol azt olvastam volna, hogy a palmos kooperatív multitaskos, mint a windows 3.x, ami elég gáz már magában is.
  • BlackRose
    #19
    A napi 16+ óra munka 30 éven át meglátszik Bill-en is, meg persze az évek is megteszik a magukét.
  • asysoft
    #18
    Amúgy hogy maradhatott ki a hírből, hogy ebben már van DirectX is?:))
  • asysoft
    #17
    Kíváncsi vagyok, mit javítanak a WindowsMobile2003-hoz képest... Remélem itt már normálisan működni fog az ébresztőóra (röhej, egy PDA-ban ez a funkció nem működik!), illetve megbízhatóbb is lesz.
    A PalmOS sztem kicsit más világ. Az az OS sokkal egyszerűbben kezelhető. Amúgy már van PalmOS6, csak valamiért senki sem alkalmazza-lehet, hogy komoly gondok vannak vele, ezt támasztja alá az is, hogy Linux kernelt fog kapni... Erre azért kíváncsi leszek:)
  • asgard
    #16
    Ő megcsinálta a saját üzletét, már 15 éve. Neki ez már csak tejszínhab a torta tetején. És szerintem sikeres. Akárki akármit mond, szerintem nem feltétlenül az számít, hogy mennyire egészséges, hanem az hogy mit hagy maga után a világnak. Rengeteg ember van, aki nem tesz semmit, pedig makk egészséges. Meg van olyan is, aki tudja, hogy 10 éven belül teljesen lebénul, meg is hal, és mégis olyan elme, hogy elmélteivel megváltoztatja a 20. század végi világűrképet.
    ...összegezve, ha meg is van ványadva egy kicsit, akkor sem kell leírni, mert ő megtett mindent a saját és környezete sikeréért.
    Én kívánom nektek, hogy akár csak fele ennyire is sikeresek legyetek.
  • Commandante
    #15
    Vérbeli geek. Ő már sohasem tanul meg normálisan öltözködni.
  • Ackro
    #14
    múmia
  • patrik
    #13
    Örülnék ha a jó ki MPX200-asomra is fel lehetne rakni :)
  • OptimusPrime
    #12
    Mit vártok? 50 éves lesz idén! :-))
    Ez a manusz amennyit szerepel, utazik már évek óta nem is csodálom, hogy nem olyan fitt, de valóban erőteljesen le van fogyva.
    Ebből is látszik, a természet nem aszerint osztja a jó lapokat, hogy kinek, mennyi pénze van...

    Üdv!
    Prime
  • bátor60
    #11
    Mostantól a Mobilokra is tesznek Reset gombot
  • bátor60
    #10
    Sokat csuklott, oszt lefogyott...
  • rolika
    #9
    "the new world of work"
    ez a baj a világgal: mindenki csak mobiltelefonnal akar glasszálni, de igazán dolgozni már nem nagyon. és még így reklámozzák is.
  • HuAn82
    #8
    Eléggé le van gatyásodva.
  • asdefge
    #7
    Akkor jó sokáig fog élni :-)
  •  eX
    #6
    Hát nagyon nagyon sokan...
  • Praetor
    #5
    Csodálkoztok?
    Gondoljátok el, hogy hányan szidhatják őt meg a felmenőit!...
  • Praetor
    #4
    Ezt az átszellemült fejet!...
  • Seaweed
    #3
    Nagyon durvan lefogyott!! es oregedett...lehet sulyos beteg volt..akkor szokott ilyen tortenni az emberrel.....
  • concrete
    #2
    és hogy vigyorog ...
  • Cat #1
    Gates fiú határozottan öregszik. Egyre szikárabb, kevesebb a víz a bőrében, szinte már csontváz

    vajon festi a haját?