121242
Football Manager
  • Pisti1026
    #121083
    nem segít sajna
  • Neoncsoves
    #121082
    Ááá szarul áll a szénánk :(
  • Grusi
    #121081
    Szabadságra menetel sem segít?
  • Pisti1026
    #121080
    Asszem Somának is volt ilyen problémája, lehet sajna neki is befuccsolt a Fradi mentés is, de majd azért kíváncsi leszek rá.
  • Pisti1026
    #121079
    Na eddig tartott nekem az idei fm. Újratettem a játékot felraktam a peccset és így is mindig megáll jun 18-án. 3.játékom és semmi. Tud rá vki esetleg vmi megoldást, vagy újra le kéne szedni vagy nemtom.
  • rushman
    #121078
    üdv!

    hogyan lehet javítani az öltözői hangulaton? a men.ass azt mondja, hogy az öltöző egy siralomház, ami nem is zavarna, ha nem emiatt betliznék el több egyértelműen nyerhető meccset. A játékosok egyéni morálja ellenben jónak mondható

    Ötlet?
  • Balázs 17
    #121077
    szerintem kiba**ott sz*r lett ez a rész!

    remélem patch majd javítja,. mert ezígy nevetséges

    iylen pl: hogy Lita 40meccsen 36gólt lő
    meg még elég sok hiba meg a taktikát hiába állítja ember totál nemaz történik
    úgytűnik 2007ben legtöbb játékot elba***ák!
  • Neoncsoves
    #121076
    Dunaújváros - Pécs

    Győzelem :DD
  • tomato33
    #121075
    nagyon köszI:)
  • tomato33
    #121074
    Elnézést kérek offban akartam:(
    ez most azon múlott hogy nem figyeltem az ablakra---sorry
  • szanics
    #121073
    Eddigi tapasztalat: összességében megy.
    Sajnos a BL-ből sikerült kizúgni a Romával - a Marseille nyerte a csoportot a Barca előtt, én 3. lettem, pedig Barcát csíptük itthon 3-1-re, ennek nem örült a vezetőség.
    De a bajnokságban 2. vagyok, 2 pontra az éllovas Fiorentinától, és most télen 16 millió euró lesz erősítésre.
    Vagner Love király, eddig 10 gólt rúgott 12 meccsen, mellette Taddei meglepően jó.
    A taktika továbbra is: három DC, két WB, egy DMC, három AM, egy SC, ezzel a védekezés stabilnak mondható, a támadások pedig egészen jól mennek. Télen belső védőt veszünk leginkább, meg egy szűrő kéne még.
  • GTheo
    #121072
    Meccs előtt kontrázós védekezős 4-5-1, Chimbonda vhogy ziccerbe keveredetett, be is nyomta, majd a végefele Berbatov rúgott egy gyönyörű kontragólt Jenas passza után :) MU esélytelen volt, helyzetük alig volt.

    Szeptember játékosa Berbatov, fiatalja Kaboul, menedzsere én :))
    4ből 4 meccset nyertem szeptemberben :P
    Van der Vaart kidőlt 1 hónapra de tudom pótolni, Kewell vagy Jenas rendre megoldja a feladatát :)
  • liverpool19
    #121071
    nagyritkán beleolvasok a topikba és amit zsilike művel mostanában...:S nem flémként írom,de lehet hogy az lesz belőle.tehát emlékszem még arra,amikor téged(zsilike) osztott a 3/4-ed fm topik,mert hoztak az idióta kérdéseidet.úgyhogy kicsit visszább az arcból
  • Neoncsoves
    #121070
    Na, az előbb nem mentettem el a játékot gyirmót után :D

    Ez már valamivel jobb eredmény :)
  • andrijcar
    #121069
    Nos én csak SS08 stílusú mezeket használok, mivel úgy láttam ezekből készül a legtöbb a 2008-hoz. A sorti fórumán érdemes keresgélni a topikok közt a megfelelő stílusú mezre, amire szükséged lenne.

    SS08 Style Kits
  • Magic Boy
    #121068
    Ha már enyire otthon vagy a témában akkor adnál egy linket ahol 3D-s 2 részes mezek vannak (lehetőleg megapatch, de ha nincs az se baj)?
  • Magic Boy
    #121067
    Alapból ilyen jól néznek ki a mezek vagy töltöttél valamit (Ha igen akkor mit)?
    A Skined miatt ilyen az adatlap vagy alapból ilyen?
  • andrijcar
    #121066
    Nem tudom erre gondolsz-e, de itt remek logok vannak:

    LOGO PACK
  • tomato33
    #121065
    nem igaz hogy senkinek nincs meg a tavalyi graphic pack.-. ami ráádasaul innen van!!!!!!!!!!!!!
    TEAM LOGO E2G Glasses rohadt nagy volt és innen lehetett tölteni...
  • Robinho14
    #121064
    és valami rendes magyaritás nincs valahol?:D mert hiába jók a megfigyelőim ha nem értem mit irnak a játékosokról:)
  • GTheo
    #121063
    7forduló után 6 ponttal vezetem a Premier Leaguet :P 6 győzelem 1 döntetlen, MUnak csak 4 győzelem 1x 2 vereség :P
    Berbatov isten, 7/7 bajnokságban :)
  • turpert
    #121062
    Na ezért írogatok én :) mert az ilyen mindig ígyvan.

    Mellesleg Uefaba mondtam hogy Atlanta jön és itthon 1:1 lett remélem lesz idegenben egy 2:2
  • GTheo
    #121061
    Afonso Alves a Herenveenben van még ?
    Benficából kit szeretnél elhozni ? :)

    Spurssel vezetem az angol bajnokságot, azthiszem október fele járok..
  • Mor3llo
    #121060
    Kipróbáltam 1 új taktikot(nem mintha a régi nem ment volna:D), és ez lett az eredménye...
  • Mor3llo
    #121059
    Még nincs az 2008hoz scout, de a játékban is már olyan hatékonyan keresnek a megfigyelőid, mint a scoutban.
  • Balázs 17
    #121058
    igazolsz Xszámú figyelőt különböző nemzetekből majd elküldöd őket keresni, beállítod, hogy fiatal legyen a srác azt ennyi ha lesz vmi akkor lesz :)
  • Magic Boy
    #121057
    Köszi.
  • Robinho14
    #121056
    elnézést h nem tudtam de a megoldást te nem tudod véletlen?
  • Mor3llo
    #121055
    pont most nézem, 100éves kereken a klub :)
  • Mor3llo
    #121054
    Tess:
  • Grusi
    #121053
    Scout, az isten szerelmére, scout.
  • Magic Boy
    #121052
    Valaki tudna mutatni egy csapatadatlapot (ahol a mezek, stadion, stb. van)?
    Olyat ami Magyarított, ha kérhetem.
  • Robinho14
    #121051
    sziasztok az lenne a kérdésem h nekem nem működik az fm scot a 08 hoz!nincs valami más progi tehetség kutattásra? vagy a scotba kell beálitani valamit?
  • Diego85
    #121050
    Még csak az első évet nyomom, Silva 31M euro...
    A kezdőm meg alap barca, de ha gondolod rakok be képet róla. :)
  • Utley
    #121049

    És egy nagy bravúr is sikerült már az elején...
  • Utley
    #121048

    Ferenczi nagy meccse,de azért lepicsáztuk a Barnsley-t
  • hunbasser
    #121047
    ezzel a fradival elég dícséretes
  • hunbasser
    #121046
    Micskó ott van még?nálam első két évében iszonyat nagyot játszott.és vedd meg Kollát Miklóst,ha tudod,csatárként és bal tkp-ként is nagyon jó.
  • soma22
    #121045
    kösz, azóta jött 2 x, de a 10 pont az biztató
  • kraawz
    #121044
    utcahossznyi előny van már most,gratulálok