37
Akiknek már meghalt valamelyik házi kedvencük..
  • Sir Quno Jedi
    #37
    Nem kell "venni" ! Rengeteg kóbor, vagy menhelyes eb van akinek az élete azon múlik talál-e gazdit. Az én Worf-om is kóbor jószág volt, most pedig egy igazi klingon harcosként védelmezi a birtokot !
  • Yan
    #36
    Nem pont ide illik, de ez is szomorú.
    Válás után a feleségemnél maradt a macskám. :(
    Sajnálom is. :'( (mármint a cicát) ;)
  • Vlala #35
    ez ellen az állatvédők még nem szóltak? egy-két debilnek lazán megéri kinyírni egy macskát a jobb érettségijéért...
  • _Vegeta_
    #34
    Jo kort élt meg.
  • Killgore
    #33
    Nekem kb egy hónapja halt meg a macskám, rákos volt. Már nagy fájdalmai voltak, el kellett altatnom, mert nem bírtam nézni tovább. 13 éves volt. Fekete.
  • skristof
    #32
    a topik címéről jut eszembe, amit a minap kaptam SMSben a t-mobilos GO-tól, hogyy a briteknek pluszpontot jelent az érettségin az, ha gyászolnak, ebbe beletartozik a háziállatuk is
  • PLackó
    #31
  • Seaweed
    #30
    Hat igen...sajnos nagyon szomoru temaju ez a topic....
    Mikor eloszor irtam ide gyorsan keresetem is keresovel..de nem igazan talaltam itt az sg-n futo topicot...hogy ott talan lehet azokrol a kedvencekrol beszelgetni akik meg boldogitanak minket..
    De belegondolni is szornyu ebbe a temaba ami apropojan ez a topic nyilt.


  • PLackó
    #29
    pfú,de lehet nem itt kéne megtárgyalnunk,mert ránéztem a topiccímre,összeszorult a gyomrom.nem tudom elképzelni milyen lenne nélkülük.egyikőlyük épp most alszik az ágyamban :)
  • Seaweed
    #28
    Jaja...kolyok Westie meg mindenkit levesz a labarol.
  • PLackó
    #27
    nekünk egy kan+szuka, 3 évesek de még nem jött össze nekik az utód:)
    nagyon szeretem őket,kölyökkorukban is el lehet tőlük olvadni:)
  • Seaweed
    #26
    Imadom a Westie-t! Igen kan.
    Hihetelen ahogy egy Westie hizelegni tud!
  • PLackó
    #25
    kan?
  • PLackó
    #24
    nekünk képzelt el hogy két west highland white terrierünk van:)
    nagyon barátságosak,játékosak,emberbarátak!
  • Salty
    #23
    Pár kép, a múlt héten eltemetett cicámról : 01
    02
  • ChevyG #22
    igy barátságosabb:
  • ChevyG #21
    bots a nagy képért!
  • ChevyG #20
    kb 2 éve pusztult el a kutyusom, 15 éves volt. szinte mellette nőttem fel.

    de itt az utánpótlás:

    remélem legalább annyit fog élni mint az elődje!!!
  • z0ty #19
    - 2 hörcsög (elpusztultak :/)
    - kb. 5 macska
    az utolsóról képek (fél évig boldogított, elütötték :/):
    1 2
  • Tuvok #18
    Hmm, lássuk
    - eltűnt 2 hörcsögöm a terráriumból, de még csak a tetemek se lettek meg, rejtély
    - kétszer pusztult ki az akváriumom élővilága, egyszer 20 db szumátrai nemegész 2 nap alatt valami járványban, vagy nemtom, másodjára meg kb. 15 db. hal vegyesen, köztük 2 db. 18 cm átmérőjű vitorlással, ami akváriumi körülmények közt jónak számít, mikor elmondtam a kisállatboltosnak a pusztulást, felvilágosított a halaim értékéről, azt hittem kiszaladok a világból
    - több macskám is elpusztult már, többnyire öregségük miatt, az egyik macskám még él, de már nem húzza sokáig, átmentek rajta kocsival, féli lebénult
    - 5 évesen volt egy csirkém nagyiméknál, de mikor szép nagy lett levágtuk, sajnáltam, de a belőle készült paprikás kárpótolt
    - apám hozott nagyon régen egy paradicsommadarat németből, de nem szerette az itteni klímát, megfázott és elpusztult, kár érte, gyönyörűen nézett ki
  • Laky
    #17
    :DDDD
  • Shadow_THH
    #16
    az összes halam régen
    meg a tamagochim
  • Glpetyus
    #15
    :)))
    Aranyos :)
  • Sephi
    #14
    Nekem ha a kanduromnak valami baja lenne meg is orulnek.
  • Seaweed
    #13
    Hat igen..ez a ket ev is ugy elreppent...szentimentalisnak fogok tunni..de meg mintha tegnap lett volna az ahogy a markomban elfert a kutya...olyan pici volt mikor hozzank kerult...
    Most meg a feje nagyobb a kis gezenguznak ;)))

    1 evesen:
  • Glpetyus
    #12
    :D
    Jó fej :)
  • Glpetyus
    #11
    Hosszú idő az a 10,akár 15 év :)
    Bár annyira nem is :I
  • gnar killer
    #10
    forgalmas utcában lakok és ezt sajnos sok macsekom megbánta ugymond, de pár kutya is ):
  • Tufa
    #9
    Nálunk elég sok macsek pusztult el vagy szökött meg(erdő mellet van a ház, csábító az állatkáknak), de egyikhez sem kötődtem igazán.
    Van egy francia bulldogunk, imád csínytalankodni, ellopni dolgokat, de egyszerüen nem tudnám elképzelni nélküle az életet. Amennyire rosszalkodik, annyira tud hízelegni, egyszerüen nem lehet rá haragudni. Kis boci szemeivel mindent jóvá tesz :)

  • Seaweed
    #8
    Reszvetem..meggyozodesem hogy a kedvencek elvesztese is van olyan fajo mint egy hozzatartozoe! Mert a jo gazdanak hozzatartozoja a kedvence!
  • Seaweed
    #7
    Hubbaz ne is mond...mar most rosszul vagyok a gondolattol hogy a kutyank egyszer elmegy...
    Pedig ep es egeszseges, 2 eves Westie...de teljesen az eletunk resze....
    Az a tudat nyugtat hogy meg ha minden rendben lesz, lesz meg 10-12 szep evunk..
  • CSOCSO
    #6
    venni kell uj aranyos kiskutyat... multkor voltam allatkereskedesbe.. volt vagy 20 kutya... de a nemetjuhasz volt a legaribb.. legjatekosabb
  • Bandew
    #5
    Nekem a hörcsögöm halt meg hőgutában. Ki voltam...
  • Glpetyus
    #4
    LOL :D
  • Gorvik #3
    Nekem alig egy hónap alatt tűnt el 5 díszhalam.... a törpeharcsám megette őket
  • Glpetyus
    #2
    Jáj :(
    Nekem lassan a kutyám fog :C
    Már 15 éve az életünk része,L se tudom képzelni milyen qrva sz@r lesz nélküle :C
    Szegénynek néha már olyan üveges a tekintete :C
  • Salty
    #1
    Nekem kevesebb mint egy év alatt, halt meg két macskám, az egyik darázscsípésben, a másik meg 1 hete májbetegségben.