10
ha menne
  • slylecz13
    #10
    Hogyan lehet megoldani a hálózaton megosztott fájlok hozzáférési jogosultságát?
  • sharamboy18
    #9
    az mind1 hogy windows-al vagy utána rakom fel az sp2-őt...behal a gép és kész...rakhatom újra megint az xp-t
  • DaemoonHunter
    #8
    Nekem eleve sp2-s win xp cd-m van
  • dester
    #7
    Az SP2-t utólag akarod felrakni vagy eleve sp2-es telepítő cd-ről telepítetted a win-t?


  • DaemoonHunter
    #6
    Nekem se:S
  • sharamboy18
    #5
    én ha felrakom az SP2-őt a gépemre rakhatom újra az egész win-t mert nem tölti be....szerintetek ez miért van?
  • Robin Hood
    #4
    Ott mindenki csak irkál, de nem olvas.
  • Garfield
    #3
    Windows firewall kikapcsolása.
  • Met
    #2
    ezt egyik xp-s topicban sem merted megkérdezni?
  • Robin Hood
    #1
    Szal adott egy szgép, meg egy notebook, fordítós utp kábellel összekötve. Régebben ment is faszán (SP1-el), aztán egy ideje szórakozni kezdett, kb azidő tájban hogy az SP2 befigyelt. Volt hogy nem látta a másik gépet, de közben ip címre hivatkozva mégis észrevette játék alatt, de vindóz intézkedőben meg semmi. Aztán most hogy reinstall lett mindkét gépen (angol sp2), totál képszünet. Ahelyett hogy megbeszélnék egymással az ip címeket, elkezd matyizni, majd kinyögi hogy gondok lehetnek, kirak egy sárga felkiáltójelet a konnekt ikonjára, aztán ezzel letudta a működést. Az asztali gépben 2 hálókártya van, egyiken megy a net, átdugtam oda a kábelt, hát ott is semmi. Mi lehet a baj?
    - bedöglött a notebook hálókártya
    - beszart a kábel (hát ebben igen sok mozgó alkatrész van ami elromolhat...)
    - windows firewall (sp2), esetleg az nforce4 firewall, amivel amúgy minden tök jól megy, a net is, most is onnan írok

    Találkozott-e már vki ilyennel, lehet-e ez egy tipikus win / nforce4 firewall probléma? (Amennyiben sokan anyáztak erre, úgy gondolom.) Ja, minden alapbeállítással megy, ahogy gyárilag feltelepül, semmi kézi hekkelés.