35
mid, mp3, wav, stb -> amr, mmf, stb
  • PetiCatering
    #35
    Sziasztok! Letöltöttem a Youtube-ról egy video-t mobilra 3gp-re konvertálta át, de nincs hangja. Hogyan lehetne rá hangot gerjeszteni?
  • huszattila
    #34
    Ja látom
  • syberia2
    #33
    Hiába írsz, nekem se válaszoltak...
  • huszattila
    #32
    Sziasztok átalakitottam egy filmet smv-be de nemjátsza le az mp4-em miért lehet ez pedig azt irja hogy smv formátumot játsza le????!!!!!!!!
  • JUNI120
    #31
    Bocs a sok szmájliért
  • JUNI120
    #30
    Sziasztok any video converterrel letöltöm a youtube-ról a videót mp4 formátumba át akarom konvertálni avi formátumba avi converterrel (mp 4 re kell a videó)de nem csinál semmit mi a hiba???
  • syberia2
    #29
    Sziasztok Kerestem olyan programot, amivel AVIból AMVt tudok konvertálni. Találtam egyet(amv converter studio), de mikor a videót felrakom az mp4emre, (MP4 Player with 1.8 Inch OLED Screen 16GB)de azt írja ki h Format Error. Már AMV formátumú meg minden, de vmiért nem akarja lejátszani.
  • miklos0218
    #28
    Valaki tudna nekem segiteni egy sony ericcsony w300-as telefonban szertném kifügetleniteni de nicsen hozá vodafonos sim-kártyám csak adatkábelem meg köszöném elör is..........
  • antalze
    #27
    Sziasztok! Remélem még nem OFF ez a topik.
    A barátnőm kapott egy MP4 lejátszót. SMV formátumú videókat tudd lejátszani. A gond az, hogy a hozzá adott progi (SMV Tool) nem tudd megbirkózni a 700 megás fájlokkal. Mindent maxra állítottam ahogy kérte, de hibaüzenettel bezárul. Van esetleg egy kicsit fejlettebb progi is amivel tudok SMV fájlokat előállítani?
  • Hzsolesz
    #26
    Sziasztok!
    Kicsit megpróbáltam magam beleásni az MP4 világába, de hülyébbnek érzem magam, mint amikor elkezdtem (annak ellenére, hogy van informatikai végzettségem). Most mi az, hogy MP4??! Mert olvastam már nem egy helyen, hogy MP4 mellette zárójelben AVI vagy DivX vagy 3GP stb...
    A manapság kapható oly divatos MP4 lejátszóknak is miért adták ezt a nevet?! Direkt összegyűjtöttem, hogy milyen különböző fájlformátumokat támogatnak...ja és persze mindegyik csak egy-egyet:MP4, SMV, AMV, AFX , AVC, AVI, WMV, MTV. Most akkor melyiket is tudja egy egységesen MP4-nek nevezett készülék?!
    Ha valaki fel tudna világosítani, annak nagyon örülnék, mert tényleg hülyének érzem magam!thx
  • pilze
    #25
    hali!
    ha bármely formátumú filmet vagy zenét akartok átkonvertálni bármely típusúvá: akkor a Xilisoft programját ajánlhatom.
    Maga a program letölthető demoként a xilisoft.com oldalról. A serial: http://bestserials.com/index.php?sect=cracks&str=+Xilisoft&sid=1&page=23
    Amit most lelehet tölteni a Xilisoft oldaláról az a video converter 4-es.
    De van ennek a gyártónak audió konverterje is.
    A http://bestserials.com/ csak ajánlani tudom. Ott mindent meg lehet találni ami crack vagy serial.
  • KisLogen
    #24
    Sziasztok!
    Én APF fájlból szeretnék MP3-at csinálni, nem tudjátok milyen progi kell hozzá?
  • Brash
    #23
    Hellósztok!
    Én .mp4-et szereténk .avi-ba XviD-esbe konvertálni. Tudnátok programot adni hozzá? Xilisoft programot szedtem de nem találtam hozzá serialt. :(
  • laci 700
    #22
    kb 200-300Mb
  • blackgamer
    #21
    egy mozifilm mp4-ben hány megabájt?
  • passatgt
    #20
    Nekem mp4 konvertálóra lenne szükségem,de nem a xilisoftos meg a iimtoos azok nem jók
  • BIZ0906
    #19
    Xilisoft 3GP Video Converter 3
    Ezzel lehet mindenből mindenbe (majdnem)
  • lajos1959
    #18
    mivel lehet mp3-ból amr fájlt konvertálni + pc -én lejátszó
  • péntek józsef
    #17
    Amr fájl-t mivel lehet MP3-ba konvertálni?
  • MrAngelo
    #16
    Hi aLL

    Van olyan mp3 lejátszó N70-re, amivel lehet szerkeszteni ID3-t?

    bYe aLL
  • acsati
    #15
    mp3-bol hogy tudok csinálni "AAC"-t? Nem tudok sok mindent az aac formátumrol szal aki tud vmi mesélhetne
  • dini16
    #14
    Hello.
    umx fájlból szeretnék mp3-at csinálni. Milyen programmal lehetséges ez?
  • kállai
    #13
    csááá nem tud vki melyik programmal lehet amr-t mp3-ba vagy más formátumba konvertálni? ja és honnan lehet letölteni?? köszike
  • cspcili
    #12
    S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kéne egy jó file konvertáló progi ami a midit mmf-é alakítja!
    MAGYAR leírással!!!!
  • Petka
    #11
    Hali! Nah nekem az a problémám, hogy sz@r 6220-asomra nem lehet csak úgy akármilyen midit feltölteni. De ez még oké meg is értem, de az hogy átkonvertálom megfelelő formátumba nokia sound converterrel és még úgy se tetszik a telónak... Mit lehet tenni? Kisebb fájlméretű midik simán felmennek amiken nincs annyi sáv de a nagyobbakat meg hiába konvertálom és kapcsolok ki sávokat :S
    ötlet?
  • Wezlow
    #10
    www.myericsson.atw.hu
  • RelakSfromhome
    #9
    Lehet wav-ból mmf-et, csak valami 8bites fosványt kell alátenni. Az mmf-nek ugyanis van egy effect sávja. Legalábbis 1: A telóhoz adott szoftver mutatott ilyet (szólhat a midi, közben meg mehet a duma :D) 2: kolegának is most ilyen effektes mmf-ek szólmizálnak a telóján
  • batman
    #8
    én wav-ból próbáltam mid-et, de valami felismerhetetlen okádék lett belőle. lehet, hogy bennem volt a hiba, de inkább ne reménykedj nagyon...
  • RelakSfromhome
    #7
    De én waw-ból szeretnék mmf-et :)
  • PLaci #6
    próbálkozz ezzel
  • Shadow_THH
    #5
    szerintem van már ilyen topig de:
    amr: nokia multimedia converter (oda-vissza) ill amr converter, nagyon egyszerü algoritmusa van egyébként
    mmf: midi to mmf valahogy igy keresd vagy mmf converter for samsung (utoljára igy láttam)

    nm
  • N1ggA
    #4
    konvertore
  • RelakSfromhome
    #3
    Mármint onnan, mi? :D Megnézem, köszi!
  • Darkboy
    #2
    Szerintem szedjél hozzá cracket! (http://andr.net/)
  • RelakSfromhome
    #1
    Mit keres ez a téma a mobilfórumban?
    Csak azt, hogy szeretnék a telefonom által lejátszható mmf fájlt készíteni. Milyen programmal? Amit találtam a neten, az csak egy percet vállal megvásárlás nélkül.

    Leginkább free progik érdekelnének