34
Program, ami szövegfájlt természetes hangon felolvas.
  • pedestrian
    #1
    Kereskek olyan programot, ami txt fájlt felolvas természetes hangon. Találkozott, már valaki ilyennel?
    Olyanokat találtam, amik gépi hangon olvasnak, de az nem igazán jó.
  • laliking
    #2
    Én is keresek-tem ilyet de csak angolt talátam azmeg kalap
  • pedestrian
    #3
    nekem pont angol kellene.
  • laliking
    #4
    de az is géphang :)
  • blackgamer
    #5
    régebben azt mondogatták, hogy a Win XP-ben is van/lesz ilyen funkció arról tud valaki valamit? topic
  • blackgamer
    #6
    amúgy Dos-ra volt magyarul beszélő beszéd szintetizátor (gondolom win-re is van)
  • Darkboy
    #7
    Multivox 4! Csak azt írja ki hogy nem találja a hangokat :((( Eddig ment, de most újra lett telepítve a gép és nemmegy...
  • Darkboy
    #8
    Ja angol kéne??? Gugli =))))))
  • Balumann
    #9
    Van egy egész jó program a felolvasásra, de az fizetős.
    A próbaverziója letölhető, és egy kis ablakba belehet másolni h mit olvasson fel
    Akár 500 karaktert is :)
    A Program neve Flex Voice.
    Letölthető a flexvoice.comról :)
  • Balumann
    #10
    javítva
    Vagy illetve ha így írod be akkor azonnan arra az oldalra mutat csak azt nem tom miért
  • cyrus #11
    bezsél magyarul !4 :DDD:D:Dd
  • Darkboy
    #12
    TUD MAGYARUL JEEE!!!
  • maozedong
    #13
    dosos progim nekem is volt pc speakerre áá a régi szépidők :DDDDD
  • galenius
    #14
    angolra a ReadPlease 2003 a jó, majdnem tökéletes a kiejtése, van freeware verzió is, én ezen nyomom az angolt.
  • pedestrian
    #15
    Ez tényleg jó. Van ehhez AT&T Natural Voices hang is. Azt te tudod használni?
  • Rafaelo
    #16
    ezt csináltam
    text to wav
  • blackgamer
    #17
    poén
  • Mr_no_NaMe
    #18
    Vááá mióta keresek ien progit,és még magyar nyelvel is megáldotta a jó isten!Jeee
  • pedestrian
    #19
    Ilyet sikerült.
    Üdvözlet
  • Rafaelo
    #20
    ez melyikkel sikerült???
  • pedestrian
    #21
    2nd Speech Center
  • Rafaelo
    #22
    enyém wav
  • pedestrian
    #23
    ez magyar?
  • Rafaelo
    #24
    igen a mbroli és van hozzá magyar plugin csak közbe bekell állitani a hang paramétereket és igy nehézkes vele csinálni dolgokat
  • pedestrian
    #25
    Szerintem Baluman (10) programja Flexvoiceelég jól beszél magyarul. Angolra pedig sikerült ezt megtalálnom: 2nd Speech Center, ami nem kis keresésnek köszönhetően tud emberi hangon beszélni. hangminta
  • Rafaelo
    #26
    flexvoicot nemtaláltam dc++ on
  • pedestrian
    #27
    Szerintem a Flexvoice csak Demo verzióban létezik.
  • pedestrian
    #28
    bocs. új link.
  • Rafaelo
    #29
    szerintem is :(
  • doncarlos
    #30
    hali
  • doncarlos
    #31
    nekem pont oolyan kéne ami mp3, vagy wav to text...diktafonról való gépelés helyett. Életútinterjút kellene gépelnem (3 óra)...
  • zsomborm
    #32
    SpeakBoard!

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1118658734
  • [Jakuza]
    #33
    Ennek nem sok koze van ahhoz, hogy a beolvasott szoveget text formaba konvertalja, de ahhoz sem, hog Text to Mp3.
    Ez egy szovegfelolvaso.
  • juhaszgergely
    #34
    a flexvoice nem csak demoban van csak nem tudod hol lehet megtalálni vagy nincs pénzed letölteni (én sem pénzért töltöttem)/dc++/
    csak ennyit mondtam volna de ha nagyon kell megkeresem, ugyanis nem nagyon tetszett a felülete és a formázásokat sem kezeli...