16
amerikai polgárháború
  • a.carkey
    #16
    Meg ha rázoomolsz a térképre ...
  • Whir
    #15
    Kipróbáltam a demót... hát furcsa. Ez valójában egy TBS, amin hexatáblán kell ólomkatonaszerű egységeket tologatni, a 3d egységek csak a körök lejátszásakor jelennek meg. Ez a rendszer kicsit a combat missionre emlékeztet, de itt szvsz teljesen funkciótlan. Az csapattestek animációja csúnya, (az egyes egységeké nem rossz, de ahogy együtt mozognak, az szerintem egy vicc) és a hexaterep sokkal-sokkal áttekinthetőbb, mint a 3d-s.
    A körítés, polgárháborús képek, fotók, dokumentumok tára egész kellemes (bár ugyanezt egy ősrégi - még a 3d gyorsítók előtti korból való - polgárháborús játék sokkal bővebb anyaggal csinálta meg); viszont a stratégiáról háromnegyed óra játék után nem volt meg az a késztetésem, hogy ezt folytatnom kellene.
    Az egységek pedig teljesen kiábrándítóak: van lovasság, tüzérség, gyalogság meg milícia és parancsnok, oszt kész.
    Asszem ez egy sajnálatos kudarc...
  • villar
    #14
    nem akartam új topikot nyitni: de tán ez jobb lesz->




    Civil War: War Beetwen the States
  • KáZé
    #13
    ez nem vmi jól néz ki! le sem töltöm
  • PLaci #12
    Hajjaj, asszem itt valaki be lesz perelve a név miatt...
  • Solid Snake
    #11
    AMERICAN CIVIL WAR GETTYSBURG (C) TAKE 2 INTERACTIVE
    Supplier .: Team PHXiSO Release Date : 05-06-2005 Packager .: Team PHXiSO Genre .......: STRATEGY Tester ...: Team PHXiSO Release Size : 1CD xx/40 @15 Megs Protection: - Method ......: BIN/CUE+RAR Developer.: TALONSOFT Rating ......: <07/10>
  • galenius
    #10
    az amerikai polgárháború a kedvencem, nyam.nyam...))
  • Killgore
    #9
    Azért maga a játék szép :)
  • FiReBoY
    #8
    Ezek nem is lőnek, csak taszítgatják egymást.
  • Dead
    #7
    Hey de szar:(
    Már minden amerikai :(
  • akyyy
    #6
    jah, fogom a sarlót, és elkezdek itt kaszálni
  • Solid Snake
    #5
    Wow milyen szép a fű!
  • Breki33
    #4
  • grebber
    #3
    2005-05-06 American Civil War Gettysburg (c) Take 2 Interactive PHXISO 40x15 MB
  • Breki33
    #2
    Kiadták az American Civil War: Gettysburg demóját, kipróbálhatjuk magunkat az amerikai polgárháborúban is. Sajnos csak 60 percig lehet vele játszani, ha nem kívánunk fizetni érte. Szóval valószínűleg az ominózus 220 mega valójában a teljes verziót tartalmazza.
  • Breki33
    #1