71
Nine Inch Nails
  • greg5
    #31
    Áh nagyon hosszú, vmi 20 oldalas dokumentum az egész. Ha valaki vállalná esetleg, hogy valami holt egyszerü fekete hátterü fehér betüvel írt honlapot összehoz neki és felteszi egy ingyenes szolgáltatóhoz, akkor elküldeném neki, de én sajna holt analfabéta vagyok az ilyesmihez:)
  • Dying Soul
    #30
    Nem igazán tudok róla, hogy lenne..de szivesen elolvassuk itt is :D
  • greg5
    #29
    Nem tudtok valamilyen féle magyar NiN rajongói oldalról? Dalszövegek magyar fordításai esetleg érdekelnének vkit? Nagyon unatkoztam így a vizsgaidőszak közepén és mivel irtó jók lettek a With Teeth dumái, lefordítottam gyorsan őket.
  • zimzumm
    #28
    Abszolút osztom!
    A NIN teljesen profi! szóse róla azért nekem is beletelt egy-két évbe, míg ráhangolódtam, de azóta zükkenőmentes a frigy!
  • meat grinder
    #27
    az uccsó NIN tényleg jó. de aki igazi industry muzsikára vágyik, a ministry felé keresgéljen.
  • Noodlee
    #26
    Danzig, Sisters of Mercy...
    Ezek bejövősek neked?
  • Noodlee
    #25
  • Dying Soul
    #24
    Lol másik topikban is szó esett róla, még emlékszek :D
  • Noodlee
    #23
    hmm...

    Hurt, Something I Can Never Have...
    PL ezek.
  • Dying Soul
    #22
    Hi!
    Jah, tényleg kellemes.. kedvenc számod?
  • Noodlee
    #21
    Hi!

    Vagy kevesen imerik a NIN-t, vagy nem találtak erre a fórumra, de érdekes, hogy alig ír ide valaki, pedig nagyon jó muzsikát játszanak.
  • aeris
    #20
    szeretem. szép a hangja, szép a szeme:D:
  • meat grinder
    #19
    hey de rég írt ide vki. most szereztem meg a dupla dvd-s koncetet. ááááálllat!
    az uccsó albumot tolom épp,a "love is not enough"-megy. ha szerelmes" dalt akar vki hallani, csak tegye be. hehe. beteeeeg
  • zsilike
    #18
    Hi!az uj ngyon ok.ha figyelmes vagy rájössz,h egy verset kapunk,ha a számcimeket,"egybeolvassuk" a forma is egy versnek felel meg,elég jó ha leforditod,csak azt kéne tudni,h raznor irta e???
  • throwthisaway
    #17
    Hát....
    elég meredek dolog a NIN-t EBM-nek titulálni.
    Nem érzek sok közös dolgot mondjuk a Front Line Assembly-vel.
    A Broken meg a the Downward Spiral főleg nem (sőt még a Fragile sem) tűnik annak.
  • zsilike
    #16
    megvettem az ujat!!HOOOPPPÁÁÁÁ 5-ös,lefinomult hangzás
  • GregSB
    #15
    Azért nem találsz infót a "bandáról", mert nincs banda. Ternt Reznor van, ő szokta egyedül, vagy max 1-2 ember segítségével összerakni az albumokat (az új albumnál pl. Dave Grohl segített). Aztán amikor kész az album összeszed zenészeket, akikkel elindul turnézni, de ezek eddig minden albumnál mások voltak (vagy részben mások)

    Danny Lohner (basszgitár) és Charlie Clouser (szinti) zenélt vele a legtovább asszem, de az új album turnéján már ők sincsenek...

    Én 99 óta hallgaton NIN-t és nagy kedvencem.

    Az új album nagyon ott van, talán még jobban is tetszik mint a Fagile, de a NIN non-plus-ultrája a Downward Spiral. Az a legprofibb, legelborultabb albuma Reznornak.

    NIN híreket itt érdemes keresni:

    The NIN hotline
  • ULTRA
    #14
    nineinchnails.net
    Story
  • flashX
    #13
    Érdkes, semmi infót nem találok a bandáról..
  • flashX
    #12
    Érdekes..
  • ULTRA
    #11
    amúgy régebben én is sokat hallgattam Nine Inch Nailst. nagyon szerettem, főleg amikor olyan hangulatban voltam...
    Kedvenceim közé tartoznak még pl:
    Armageddon Dildos
    Die Krupps
    Skinny Puppy
    Nitzer EBB
    Praga Khan
    Cat Rape Dog
    X-MARKS THE PEDWALK
    Front 242
    Laibach
    Mostanában még + Dimu Borgir

    És külön kiemelném NoN+ULTRA a legnagyobb kedvencem:
    DEPECHE MODE
  • ULTRA
    #10
    Az ipari, azaz industrial zene Belgiumban fejlődött tovább elektromos testzenévé. (Electronic Body Music = EBM) Ezt a stílusirányzatot leginkább a brüsszeli Front 242 együttes neve fémjelzi.
    E.B.M., azaz Electric Body Music. A kilencvenes évek elejétől Magyarországon talán Európa más részeivel egy időben tört be ez a stílus. Legjelesebb képviselői a Nitzer Ebb, Az Elegant Machinery, az And One a Camouflage együttesek. Az évezred végének közeledtével mint minden, ez a stílus is átalakult, egy „kissé” keményebbé vált, s jobban dominálnak a kemény ritmusok az ütő basszusok és kezd előtérbe kerülni a női vokál, és ének.
    Dijóhéjjban ennyi
    Ha több is érdekel látogass el ide:
    EBM.lap.hu
    vagy
    101 Klub
  • flashX
    #9
    Jöhet :P
  • ULTRA
    #8
    Electric Body Music
    Kell bővebb infó?
  • flashX
    #7
    Oké, oké, meggyőztél :p
    Mi az az EBM?
  • ULTRA
    #6
    1. pontosítás:
    A Nine Inch Nails nem rock-ot nyom
    Goth/EBM-nek hívják az irányzatot... Egykis Industrial-al megspékelve.
  • flashX
    #5
    Épp most szedem a teljes diszkográfiát..:P
  • flashX
    #4
    ;)

    Nézelődtem a honlapjukon, hát nem sok mindent tudhatunk meg..
  • fifi
    #3
    szeretem őket... meg a static X remixeket...
  • Johnyy
    #2
    Nine inch Nail! hm... Trent Reznor meg a töbiek hm..... :))))))))))))))))))
  • flashX
    #1
    Hi!

    Elég régi banda, és nagyon kellemes rockzenét nyomnak. Írjon aki szereti őket!