40
WWII Tank Commander
  • SzZs
    #40
    hát én a4. küldi végefelé meguntam és uninstal.Elég vicces,hogy megyek át a vasúti hidon és fejreállok,a fakerítéseken nemlehet átmenni,minden német tanknak 3-4 lövés kell,kicsit bugos,dehát csodákat nemlehet várni 1 cd-s játékoktól manapság.Nekem kb ennyi volt,ki sem írom cd-re,dvd-re-minek,nempazarlok.
  • DJ Skyline
    #39
    persze,hogy játszottam vele!:D
    akkor lehet hanyagolom ezt a játékot!
  • dardevil
    #38
    Nekem az első pálya elég volt. Bedobnak 1 tankba és kész.
    Én úgy vagyok vele, ha tankkal akkor menni, lőni akkor a COD-UO Base Assault multinál nincs jobb. Gondolom már játszottál vele, ha nem akkor azonnal próbáld ki.

  • DJ Skyline
    #37
    ennyire szar?:D
    amúgy csak amcsikkal lehetünk? tankok felhozatala amit vezethetünk az mekkora? vagy bedobnak egy tankba aztán ennyi?
  • dardevil
    #36
    Nekem nem jött be.
    Del.
  • DJ Skyline
    #35
    hy
    megéri leszedni vagy nem?
  • sumi
    #34
    700 megánál is többel :jav:memória
  • sumi
    #33
    háááááát....3gigás procival , 700 megánál is többel , 128mbos ati val is szaggat....azért játszható....már a havas pályákat nyomom,asszem a nyolcadik..szal a lényeg:mindig maradj takarásban,és akkor a legnagyobb az lehetőség arra hogy nem lőnek ki....
  • ChevyG #32
    kiprobáltam végre a gammát. most már értem miért ilyen kihalt ez a topik...
  • Montanosz
    #31
    emulén is
  • nagykispeter
    #30
    Szerintem már minden oldalon fenn van
  • turcsiVF11
    #29
    Hali!
    valaki már tuljutott a 2. pajan mert asszem az elég lehetetlen mert
    1, egyedül vagy én nincs olyan hogy valaki fogja a golyokat miközben lösz
    2, csak párduok és tigrisek és anit-tank lövegek mindenhol vagy 2
    3,ami van gyoccsomag az nem ér semmit mert a kilött tank többet sebez mint a gyocsomagja ad

    ha valaki végigment rajta az irja már le hogy tette, csalok kiméljenek
  • Pluskast
    #28
    Kipróbáltam. Az egész egy arcade FPS játék. Belső nézet nincs csak külső. Realizmus nulla. Ennyit róla bővebben.
  • grebber
    #27
    Bővebben esetleg ha már probáltad !!!!
  • Pluskast
    #26
    Ezt a játékot a sok hülye elhízott dagadt amcsi hamburgerzabáló kölkönek csinálták. Szégyen ez a játék.....
  • ChevyG #25
    honnan szerezhetö be?
  • nagykispeter
    #24
    Nincs is de a játék nem egy nagy szám
  • ChevyG #23
    nforce-on nem találom
  • abonyitomz
    #22
    megjelent
  • ChevyG #21
    megjelent?!
    nforce-on még nem láttam
  • Dns5000
    #20
    hmm a kepek alapjan en azt hittem csinaltak egy cod modod es kiadtak teljes jatekkent
  • dardevil
    #19
    Jól mondod. Felrakva viszont 1,02 GB.
  • grebber
    #18
    502.72MB nem sejtet valami sokat :(
  • dardevil
    #17
  • dardevil
    #16
    Szerintem, gyenge az egész. Ez még a COD tankos részek közelébe sem ér.
    Sajnos.
  • nagykispeter
    #15
    Aki beszerezte írhatna rolla pár sort tényleg hasonlít-e a CoD tankos részére?
    Ja ,megjelent
  • ChevyG #14
    hát nekem az tünt fel, hogy nincs belsö nézet a képeken... ehhh
  • haxoror
    #13
    #2
  • ChevyG #12
    hol látál csikot? demo/kép?
  • PrasCo
    #11
    Háát, nagyon nyomorékul néz ki szegényem. :-)
    Inkább már T-72 - Balkans on Fire.
  • Sippie
    #10
    Nem igazán nevezném szimulátornak azt ahol életerő csík van :P
  • ChevyG #9
    vazeee!!! ez jólnéézkiii!
  • Axon
    #8
    Hirtelen azt hittem, hogy egy remek tankszimulátorról van szó és nem értettem, hogy miért húzod le, hiszen tanszimulátorból alíg van 1-2 ami 2. vh-s. Aztán a képeket megnézve láttam, hogy egy arcade megyek és lövöm a tankokat kifele. Panzer 2-be elég 1 lövés, paner 4-be már kettő kell, viszont a tigrisbe már hármat is bele kell majd pumpálni a siker érdekében. Igazad van, tényleg lerágott csont.
  • dardevil
    #7
    Sztem még korai a süllyesztőbe küldeni...
  • joebacsi
    #6
    grafikában pedig az ezeréves bf is gyalázza, pedig ott nemcsak tankozgatni lehet :)
    az én részemről ennyit erről a játékról, mehet a süllyesztőbe...
  • joebacsi
    #5
    szted mennyire lesz valósághű? :)
    jön egy tigris, kicsit többet kell belelőni, aztán robban is :)
  • haxoror
    #4
    Hát nemtom, shrmannal gyalogság ellen unalmas, német tankok ellen meg elég esélytelen...
    Remélem azért jó kis game lesz :)
  • Pluskast
    #3
    Erről a játékról én már olvastam valahól....
    Minden esetre jobban örültem volna ha esetleg német tankokkal lehetett volna nyomúlni. Merthát azt lássuk be, hogy a sehrman nem tartozott a legszívóssabb tankok közé.
  • dardevil
    #2
    A játék honlapja ( SCREENS )
  • dardevil
    #1
    Tankszimulátor a Call of Duty nyomdokain

    A Got Game Entertainment és a Sylum Entertainment már vadul fejleszti a WWII Tank Commander című programot, amiben - milyen meglepő - egy M4 Sherman tank belsejéből kell megnyernünk a háborút.

    Lassan egy hét sem telik el új, a II. Világháborúval foglalkozó játék bejelentése nélkül. Nemcsak, hogy a téma ezerszer lerágott, unalmas, de lassan már azt is unom, hogy beszóljak az ilyen ötlettelen kezdeményezések hallatán. A játékot mindössze egy dolog mentheti meg a totális érdektelenségtől, ha a játékmenetet sikerül minimum lélegzetállítóvá varázsolni.

    A képek szerint ez akár sikerülhet is, persze azt is hozzá kell tennem, hogy a Call of Duty harckocsis részeit is sokan szerették, többek között én is (szemmel láthatóan az alkotók is innen vették a tippet). Mindenesetre a megjelenés júniusban várható.

    sg.hu