39
Windows nem tudja törölni. De akkor mivel lehet?
  • jacky87
    #39
    Azt csak úgy tudod, ha FileManagerrel belenyúlsz a telóba. De ez garanciavesztéssel jár!!!
  • Esrohnoil
    #38
    Ez nagyon fájt. :D
  • wikipedias
    #37
    nah miert nm irtok
    nm tom hogy kell letörölni a telorol az az alap dolgokat ha valaki tudja irjameg nekem pls ::::thx
  • wikipedias
    #36
    hogyan lehet a telobolkitörölni az alap cuccokat a véde te kket:)
  • geri777
    #35
    meg a vinyomat nem épitem be könyvtárakba de ha még is akkkor téleg szétverném a könyvtárat és a vinyot megtartanám :D
    _______________________________________
    #32 hozászoláshoz
  • geri777
    #34
    Nem komolyan gondoltam :D
  • gordonmail
    #33
    Hát te nagyon hülye vagy : )))))
  • gordonmail
    #32
    nono
    sztem 0-ázd le a vinyót, akkor már tuti nemmarad semmi rajta xD
    sőt, ennél van egy jobb mód, KALAPÁCS, ez a legktökéletesebb eszköz, fizikálisan sem fog rajtalenni a könyvtár a vinyódon az hótzihhez xDDD
  • geri777
    #31
    ja egy c format al lehet igaz hogy nagyon hatásos mert nem lesz rajta semmi
  • Kmarha
    #30
    Akkor most probálj meg olvasni is. Kezd a topiccímmel. Újra. Aztán esetleg az alatta lévő topicmagyarázó szöveget is. Bizunk benne, hogy menni fog neked is! ;)
  • geri777
    #29
    MIröl szol ez a topic törhetetlen fájlok ?? ha kalapácsal ráütök akkor is törhetetlen vagy csak virtuális ???
  • paralzsolt
    #28
    Az Unlocker 1 nagyon 1szerű megoldás.Írd be Gugliba és kiadja
  • KáZé
    #27
    ide le lehetne dobni egy atomot és senki észre nem venné csháje:D
  • Rolesz
    #26
    Törölhetelen fájlok?HÁt:Windows a xar:)(szvsz)
  • KáZé
    #25
    óó jeee! azért írok már valamit így fél év elteltével! :D
  • KáZé
    #24
    ez nem ilyen egyszerű mint aminek gondolod! mert 160 gigás vinyót nem tudok fat32őbe konvertálni, valamint azokat a törölhetetlen fájlokat sem másolni, sem átnevezni,sem áthelyezni nem lehet szóval semmit nem lehet velük csinálni! próbáltam dosból, linuxal meg minden szarral és semmi!! van más ötleted?
  • counterpista
    #23
    Sziasztok ti amint látom, mindannyian bénák vagytok, ha nem tudtok letörölni egy fájlt, vagy könyvtárat, akkor mondom hogy mi a teendőtök:
    1.Scandisk futtatod és javítod az esetleges hibákat.NTFS-nél:(sajátgép;meghajtó:;jobbkat;tulajdonságok;eszközök;lemezellenőrzés;automatikus hibajavítás;indítás;ki fog írni valami baromságot, ne foglalkozz vele mondj neki igen-t;indítsd újra agépet és kész)!!!
    2.Ha még ott vannak akkor megpróbálod áthelyezni (Total Commander f6 c:\akármi nem muszáj a kiterjesztés!!!), majd törlés, nekem mindíg bejöt, ha több törölhetetlen fájl is van akkor eggyesével áthelyezed őket,majd töröld le őket, elvileg készen is van, amúgy ha baszakszik az NTSF-ed akkor konvertáld át Fat32-be, (Partition Magic 8.0)ez a legjobb megoldás!!!

    Csáó!!!
  • KáZé
    #22
    valaki pls segítsen nekünk mert sok helyet behúznak ezek aszarok! 40 gigát geccó :D!!!
  • Lantee
    #21
    Dettó ugyanez a gondom, de nekem a Norton Antivírus miatt.
    Ha valaki rájött a megoldásra, pls help!

    "Csökkentett mód, regedit turkálás, msconfig, stb., kilőve! Norton már nyomokban sincs a gépen!"
  • KáZé
    #20
    nekem is vannak ilyen fájlaim amik a Norton Systemworks lomtárában vannak , de ezt kiürítem és ezek után még mindig benne vannak viszont csak rejtett fájlok között látom őket wincommanderrel a Recycled\Nprotect mappában! és nem tudom őket törölni mert kiírja hogy nincs meg a fájl! most mit tegyek? próbáltam csökkentett módban meg parancssorral is de ugyanez a hibaüzenet!
  • Shadow_THH
    #19
    'windows csökkentett mód csak parancssorral' <-- így
  • petesilver
    #18
    Várjunk, milyen laptop? Van olyan ugyanis, amit előtelepített xp-vel a vinyón árulnak, és vásárlás után lehet élesíteni. Ha olyan van rajta, lehet az oprendszer van levédve a vinyón egy köteten, nem? Amúgy ilyen helyzetben tényleg csak flopyról fdisk.exe, és azzal már tudsz turkálni a vinyó címkéi, kötetei között elvileg.
  • Tetsuo
    #17
    Most lehet h késő van, de a DOS és a NTFS hogy jön össze? Inkább a formattálás.
  • petesilver
    #16
    Érdekes. Anno mindent kipróbáltam a csökkentett módban my computer alól, stb, és nem tűntek el. Most My computer alól simán. Nem értem, de az a lényeg, hogy eltűntek, szóval thx! Soha nem próbáltam volna újra magamtól :))
  • Shadow_THH
    #15
    valszeg virus vagy adware... csökkentett mód vagy simán dos alól inkább
  • Eston
    #14
    Én le szeretném formázni a laptopom de valami "kötet nem választható le"-vel jön. Tud valaki segíteni? FONTOS!
  • galenius
    #13
    én is copylockot használok!! nagyon jó!!!
  • cSuwwi
    #12
    CopyLock is a small program that allows replacing, moving, renaming or deleting one or many files or folders which are currently in use (e.g. system files like comctl32.dll, or virus/trojan files.) Add the files to update, click Apply, restart and that's it! You can also list and edit the pending operations from the system after you ran an installer or view the processes which use the locked files.

    Itt a megoldás, ha nem megy a törlés.
  • Cvd
    #11
    Azaz, csak angol wint használok és rendszeresen elfelejtem hogy nem mindent szó szerint fordítva magyarosítottak.:) Habár a haveri körben mindenki védett módnak hívja.
  • PResident Evil
    #10
    GYÁÁÁÁ és igen... ennyi... hát ezen beszarok... kb 2 éve vannak ilyenkönyvtárak a gépemen... wincmd soha nem akarta törölni. Erre sajátgéppől meg 2 katt...
  • Ackro
    #9
    sztem a csökkentett mód szabadfordításban
  • Loál János #8
    Vagy keresel egy olyat, hogy XPavifix.inf, telepíted, és problem solved.
  • Sephi
    #7
    Par megoladas :

    1. Belepsz Safe Mode es ugy turulod
    2. Belepsz system lemezel Dos-ba es a Nc-vel vagy Dn-el torlod
    3. Kicsereled a gepedben levo osszes IDE kabelt ujakra.
    4. Megnezed hogy az aramegysegre ne legyen kotve tul sok dolog mert volt mar oyan hogy tul sokmerevlemezt kotottem ra az aramra es a alaplapnak nem volt mar eleg es elbaxta a filokat.
    5. Lecsekkolod nincs e bad sector es ha van akkor lezarod majd veszel masikat.
  • Cat #6
    mivel akarod törölni? nekem is volt ilyen, amit a windows commander nem töröl, ilyenkor oda kell menni my computer/bla bla és simán leszedi
  • petesilver
    #5
    Valami olyasmi lehet valóban a megoldás. Viszont mit jelent a védett mód????
  • Cvd
    #4
    Én avi-k esetében találkoztam hasonlóval, ott egy hibás dll a bűnös. Mondjuk ott az a helyzet hogy a win látja, csak szerinte használatban van a file és nem engedi törölni. Ezeket védett módban parancssorral (a normál grafikus védett mód nem elég) bootolva lehet törölni (úgy néz ki a dolog mint a régi dos-os megoldás), esetleg próbáld meg te is így.
  • petesilver
    #3
    Kérdés, hogy ez átmenetinek számít-e? Ez inkább beragadt törölhetetlen.
  • tigeroo
    #2
    Nekem valami Pucolo nevű ingyenes programom van, ami átmeneti könyvtárak ürítését végzi
  • petesilver
    #1
    Segítség kellene. Szaporodnak a könyvtáraim, amiket nem tudok törölni, mert könyvtáranként általában előfordul 1 hülye elnevezésű fájl, amire azt írja, hogy fájl nincs meg. Legtöbb esetben a kedvencek résznél az url-ek gárgyulnak meg, de most pl. kicsomagoltam egy rar állományt, és abban keletkezett egy ?????.jpeg fájl, ami nincs meg a windows szerint, és így törölni sem tudom a könyvtárat. Régen ugye fogta magát az ember, kilépett windowsból, és dos alól kitakarította ezekat a makacs maradványokat. De XP alól, ahol eleve ntfs a fájlrendszer, onnan hogyan, milyen progival lehet ezeket kitakarítani??? Van már vagy tetves 10 db ilyen könyvtáram, és nem tetszik, hogy léteznek. Tud valaki segíteni esetleg? Format c: -on kívül?