25
Atelier Iris: Eternal Mana
  • Unknow
    #25
    15-20óra alatt??? Én valamit nagyon elbaxtam :D Amúgy tényleg jó game :)
  • NormalisEmber
    #24
    Nekem az tetszett a játékban, hogy magát a gémet kb.15-20óra alatt lehetett végigvinni, az én időm viszont kb.60 volt, annyira sok mellékküldetés van benne. Ezen a játékon egész egyszerűen bűn csak úgy végigrohanni.
  • rolika
    #23
    uhh
    jövőre ez is jön pal-régióba :) jó sokat kell játszanom :)))
    eurogamer: 8/10
    "This is a quintessentially Japanese videogame reminiscent of classic 16-bit titles such as Secret of Mana and Chrono Trigger, albeit married to a Nippon Ichi-style fanaticism for detail"
    gyönyörű...
  • musha
    #22
    Japcsiknál minden van ps2-re...
    pedig már egészen ráhangoltam magam...akkor várnom kell augusztusig (elvileg) a Dragon Quest 8-ra.
  • Sephi
    #21
    En ugy tudom Fall 2004 -et igertek. Dehat remelem kijon PS2-re is egy csomo uimninden van benne. Japcsiknal mar van PS2-re is ha jol tudom.
  • Gábor
    #20
    Nem úgy volt,hogy most ősszel jön a ps2es?
  • Sephi
    #19
    Csak GC. Alitolak Ps2 is kellet volna legyen de lemondtak a projektet pedig szerntem erosen hoz egy FF szintet a story.
  • Luiprima
    #18
    Nincs Gamecubem sajna igy nem tudom kipróbálni pedig biztos tetszene.
  • musha
    #17
    off:
    te ezt a Tales of Symphoniát ps2-n nyomod? mert utánanézegettem és nforce szerint nem is létezik ps2-n, pedig tudom, hogy tavaly ősz környékén jelent meg. torrenteken meg csak a gamecube verziót látom.
  • Sephi
    #16
    En is toltem kb a felejig de beleuntam. Tudod mi a rulez jatek a FF-ek utan amit nem lehet megunni? Tales Of Symphonia.
  • Luiprima
    #15
    Felhozom picit ennek a nagyon jó kis játék topicját abból az apropóból hogy megjelent az USA NTSC verzió. Én végigvittem a gamét és nagyon szupi volt talán kicsit rövid.
  • Gábor
    #14
    Megvan a stone mana :)
  • Luiprima
    #13
    A hiba nem benned van majd később ha megszerzed a stone manát az segít de még az sem old meg mindent vannk olyan helyek ahová még én sem tudok feljutni de nincs is még meg az összes manám szóval csak türelem és fejlődés :)
  • Gábor
    #12
    Csak én vagyok olyan béna, hogy nem tudok Kavocban felmászni a házak tetejére, ill a boszi hárza előtt az óriási tökre? Vagy különleges képesség kell hozzá?
  • Luiprima
    #11
    Én már benne vagyok nagyon 40 óra ahogy haladsz egyre jönnek az új elérhető lehetőségek a megszerzett manák mind más más opciót tesznek lehetővé és emiatt egyáltalán nem válik monotonná mindig van valami ujdonság egyszerűen SZUPER
  • Sephi
    #10
    Amen! En csak nyaron fogok neki amikor nem lesz melom :(
  • Gábor
    #9
    Alig pár perce játszom vele, de már most nagyon tetszik!
    Az anime-s rajzok, zenék és hangok mind azt az érzést keltik, hogy egy anime-t nézek, ez pedig végetelenül pozitív!
  • Luiprima
    #8
    Játszogatok vele nagyon jó de hang problémák vannak időnként és a városban is olykor belassul szóval ezen lehet még javítani de így is élvezhető
  • NormalisEmber
    #7
    De ott csak az van, hogy a surround hangzásnál lehet baj.
  • Luiprima
    #6
    Nagyon zsír a game már aki szereti ezt a stílust "én nagyon".Csak az aggaszt hogy infojában az van hogy ez egy review korai béta version mit tudtok erről?
  • Gábor
    #5
    Én spec rosszul vagyok tőle... :)
  • flashX
    #4
    Úgy birom ezt a Szal.. alcímet :)
  • Gábor
    #3
    Ez kell nekem!
  • musha
    #2
    akkor lehet, hogy lekapom ^^
  • Sephi
    #1
    Melegen ajanlom ezt a jatekot minden oldschool RPG jatekosnak. Egyszeruen szo neluk maradtam amikor kiprobaltam!

    Tovabbi infok hamarosan addigis :

    ATELIER