15
Motorola C385 programok,infók
  • sabi97
    #15
    Csákány!
    Tudjtok nekem nagyon kéne a motorola C385 illesztőproramja!
    Valaki eldüldené e mailben?
    [email protected]
    Köszike!
  • elodloic
    #14
    Hi! Engem is érdekelne a Motorola Service Software 3.8. Vki elküldi nekem mailbe?
    [email protected]
    THX!
  • csiposz
    #13
    Sziasztok!

    engemet érdekelnének programok a telefonhoz leginkább service software ha tudtok adjatok már valami linket pls vagy dobjatok meg egy levé[email protected]
  • lang14
    #12
    [email protected] vagy [email protected]

    csak mert a goglemail ha jól tudom nem fogad exe-t
  • David01
    #11
    ird le az e-mailcimed és amint tudom küldöm.
  • lang14
    #10
    hi, David eltudnád nekem küldeni a progikat amiket sikerült összeterelned?

    a MPT3 már meg van...
    elsősorban a midway, MSS és egyéb java illetve függtelenítő-beállító porgik.. THX
  • elodloic
    #9
    Helló. Én nemtom mijen progiról beszéltek,de ajállom mindenkinek a mobil phone tools-ot ami letölthető a http://hellomoto.uw.hu ról. Szerintem jó progi,de a hibája az hogy nem lehet vele játékot tölteni. kár. :(
  • David01
    #8
    Van a Motorola Service Software 3.8 . De senkinek nics meg csak szervizbe :)
  • urbijoe
    #7
    hali.
    van a telcsihez valamilyen függetlenitö progi?
  • David01
    #6
    Húzz ell Ákos.
  • Akos 001
    #5
    EZ A LEGNÉPSZERÜBB TÉMA????
  • Akos 001
    #4
    CSö Dun!!!!
    Cseréld már le a Motorola C385-ast. Már keresem a neten a Motorola Service Software 3.8 -ast. Csááááá.
  • David01
    #3
    Nekem sikerült rá tennem jatékot. Igazabol nem is kellett feltörni a menüt csak egy programban engedélyezni kellett a java jatek feltöltést. Itt ugyanigy ki is lehet kapcsolni. Igy nemugrik a gari.
  • mesor
    #2
    Ahhoz hogy játékokat tegyél fel rá fel kell törni a telót mert a T-mobilos arcok letiltották a menüt. Sajna ha feltöröd akkor ugrik a gari!
    Egyébként tényleg jó kis teló nekem is ilyen van és a célnak tökéletesen megfelel.
  • David01
    #1
    Programokat keresek C385hez elsősorban a Motorola Service Software 3.8 érdekelne. Már hónapok óta keresem de nemtalaltam meg sehol. A 3.6 nem jó!
    Esetleg még java játékok érdelnének. Tud valaki valamit ajánlani?

    Szerintem ez a teló nagyon jó csak a kevés memória zavar. Várok mások vélemenyét is.