29
  • mikloss
    #29
    nem...
  • Adrian Graves
    #28
    Most egy hülye kérdést fogok feltenni. Legalábbis olyat, amire nehéz jó választ adni. A kérdésem abból áll, hogy asszony nyavalyog, hogy két vizsga között moziba akar menni, amiket ő szeret, azok az Arthur király féle (speciel az hibáktól hemzsegett, és még egy hasonló módon kivitelezett filmre be nem megyek) hack&slash kalandfilmek, engem viszont istentelenül zavar az acélkard és a nyílpuska jelenléte abban a korban (meg ugye még sorolhatnám). No, kérdés lényege az, hogy a filmnél mennyire figyeltek oda a kivetelezésre, úgy értem nem fogok olyan idióta hibákkal találkozni, mint... : kedvencem, Nagy Sándor (végig egyszer se néztem),korának legkiválóbb hadvezére, közli a harci stratégiát: Vágjuk le az ellenséges hadvezért, és akkor a demoralizált sereg elmenekül! Arrrghhh! No, ez aztán a hatalmas stratégiai érzék filmvászonra való átültetése...
    Szal, nem fiogok ilyen egetverő baromságokkal találkozni, ha elviszem a filmre?
    Mert ha igen, akkor valami mást keresek.
  • Robeast
    #27
    Na, én is túlestem rajta. Végigröhögtük a filmet a bugyuta párbeszédeken. A látványra meg a zenére nincs panaszom.
    Bloomnak viszont még tényleg van mit fejlődnie...
  • mittu
    #26
    Akármit is mondtok, nekem tetszett, tegnap néztem meg. Jónéhány baromi látványos képpel, gyönyörű csajszival (azok a festett szemek...:), túl gyors kezdéssel, kevés vérrel (sajnos - ?), remek zenével, jókisfilmez.
  • TheZsenyka
    #23
    Először azt hittem Kenobi van a képen egy lézerkarddal.



  • ward
    #22
    en is mindenkinek ajanlom, 1 het alatt mar 2x lattam. Nagyon sok ember megtobb munkaja fekszik benne, es a vegeredmeny is ennek megfeleloen magas szinvonalu.

    Mellesleg az effekteket uaz a ceg csinalta akik a Trojaban, de ha itt barki megmondja, hogy honnan cg a hadsereg, azt szimplan nem hiszem el. :)
  • Xojerta
    #21
    Én még nem láttam, elég drága a mozi, inkább megvárom a DVD-t... A Karib tenger kalózaiban, meg a Gyűrűk Urában jó volt az Orlando Bloom ( a Kalcium Kid-et pedig lehet hanyagolni)
  • St
    #20
    1-2 "érdekes" kép Eva Green-ről (filmben Sybilla) :D
    http://www.allcelebrity.it/Green/
  • St
    #19
    Megnéztük ma este, le a kalappal szuper produkció. A 2.5 óra hipp-hopp elrepült és ottmaradtunk a végén "dekárhogyvége" élménnyel
  • Tetsuo
    #18
    Mármint a felsorolásból hiányzik. :)
  • Tetsuo
    #17
    A negyedik kellék meg lemaradt.
  • TeszteloPontHu
    #16
    "enumerációra is (magyarból bukóknak: seregszemle)"

    Azért nem kell magyarból bukni ahhoz, hogy az emberfia már ne emlékezzen a szó jelentésére. Ez csak attól függ, milyen régen érettségizett. :)
  • AnuluWork #15
    Azért a rabbik se, mert ott is van, max a média nem veri nagydobra, mert az övék, de ez már nem ide vág.

    A film viszont írtó jó lett. Nem két és fél óra, rövidebb. A DVD változat lesz kb. 3 óra.

    Semmi baj sincs a sztorival. Lazán lovaggá üthette egy úr a középkorban a szolgáját. Természetesen ott sem ismerték el az ilyen "lovagi szakvizsga" nélküli emberkéket, mint itt sem. Viszont aki tehetséges volt, az tehetséges volt. A háborúban meg ez számított.
    Így én nem láttam problémának a lovaggáütést, és a "gyors fejlődést", különösen, hogy Balian Godfrey fia volt. A történet elejére - meg ami kimaradt - a DVD változat úgyis választ fog adni.

    A lassítások is pont akkor, amikor voltak, jók voltak. Sokminden előjött a Gladiátorból, különösen a harcok kapcsán. (Erdei párbaj, Palesztínai harc a fánál - Colosseumi harc)

    A harc majdnem tökéletes volt, bár ostromban - képekben - még mindig a Timeline című film fényképezése tetszett a legjobban.

    Liam Neeson ebben IS SZUPER! A színészek közül Bloommal sincs baj. Nem is értem ezt a fanyalgást, amit miatta rendeztek.

    Van sztori, ráadásul megtörtént eseményeken alapul. Szóval egy szórakoztató, abszolút nem fárasztó film a Kingdom of Heaven, szép képekkel, fogyasztható rendezéssel. De természetesen nem egy Gladiátor ...
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Nekem akkor is csak egy ember bocsánatkérése volt - se több, se kevesebb.
    Ez kábé olyan szintű, mintha (mondjuk) a most 100 éves Hitler kérne bocsánatot a két darab világháborúért: xart sem ér azoknak, kik megszenvedték.

    Trója: gány
    Alexander: gány
    Arthur (főképp a deszka csaj miatt): gány

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • FTeR
    #12
    épp most nézném a filmet dunaplázába, ha nem jön közbe vmi. Nekem a trója kurvára nem jöttbe, szal ha a film olyan "jó" mint az, akkor kihagyom és isteni beavatkozásnak veszem, h nem tudtam ma megnézni.
  • Robeast
    #11
    Hát szerintem az Arthur király is szörnyű volt, de mind1, lehet hogy csak túl sokat várok el :)

    II. János Pál meg, ha jól tudom akkor az egyház összes bűnéért bocsánatot kért, de a fene tudja...
  • jefferson83
    #9
    Trójáról annyit,hogy én végig se tudtam nézni, az alexandert nem láttam. A műfajból amit viszonylag jónak tartok az az Arthur király volt, legalábbis eddig ez állt a legközelebb hozzám.
  • Commandante
    #8
    Nem igaz, hogy sem Marokkóban, sem Andalúziában nem tudtak venni néhány szűzlányt, akiket a nagy keresztes lovagok gerincre vághattak volna, csak úgy hithűsen keresztnyesen. Nem vittek magukkal tevéket, vagy miaszösz? Ha tévedek, és mégiscsak elrejtettek a filmben néhány igazi keresztény felebaráti rablós-véreskardos-megbecstelenítős jelenetet, dobjatok meg egy mail-lel, elviszem a családot is. Vazze, tényleg hősies rablóhadjárat volt Krisztus nevében! Bocsánatot kért már érte a pápa?
  • sweech
    #7
    mé? nem rossz színész szerintem...
  • Robeast
    #6
    Hát amit a Trójában míveltek "látvány" címszó alatt, én nem nevezném túl profinak (értem ezalatt pl. hogy látszik meddig statiszta a hadsereg és honnantól CGI). No mind1, szerintem a Trója meg az Alexander vesszen! Ezt meg majd lehet, hogy meglesem a hétvégén...
  • Punkerwork
    #5
    Karib Tenger Kalózaiban jó volt, és végülis a hegyesfülűnek se volt rossz, más filmben nem láttam, majd kiderül.
  • HuAn82
    #4
    "Profi" kritikus.
  • Nyiri
    #3
    Scott-tol biztos egy kurva jo kepekkel felepitett profi vagasu filmet kapunk, de a bemutato alapjan szerintem ennyi is. Ez a bloom gyerek a 10 eves fiucska arcaval nagyon mumajernek tunik.
  • Tetsuo
    #2
    A mindent a szemnek, semmit az észnek tipusúakat? Vagy netán az újabb rókabőr séma tetszik, esetleg a gyenge szereplés?
  • St
    #1
    szeretem az ilyen filmeket