26
A Dynasty sorozat legfrissebb változata.
  • gerezd
    #26
    Sziasztok...lenne egy nagyon speciális és összetett kérdésem...
    Hogy lehet lovat szerezni?A musou módban mindenkivel kész vagyok...
    Az itemek fele találhato meg nálam pl.:Attack,Defence,Speed,.stb...a többit hol találom??? Lovat hogy tok szerezni???? és van az itemek közt egy harmadik kategoria is egy gömb alaku valamivel jelzi az mi és hogy tom megszerezni help me !!!! msn:
    [email protected] vagy válaszoljatok ide thx előre is
  • JGTC
    #25
    Szerintem itt nem nagyon találod meg ezt a gamet eredetiben... de ha az nem feltét akkor talán tudok neked szerezni
  • Neme.
    #24
    Split, nem valami használható.
  • kfarkas
    #23
    Milyen Dynasty Warriors 5 co-opja ps2-n?
    (Az érdekelne, hogy shared screen vagy split screen)
    Előre is köszönöm a választ.
  • bobomacleod
    #22
    dynasty warriors 5-ös Ps2-es eredeti játékot szeretnék venni de nemtom hol lehet.webáruház is jó lenne vagy ha van valakinek egy használt ami eladó akkor kérem irjon:[email protected]
  • bobomacleod
    #21
    segítsetek!!
  • JGTC
    #20
    Nekem Ma Chao-gyors, erős, jó a musouja
  • Neme.
    #19
    Sun Shang Xiang, nem Liang. :)
  • Neme.
    #18
    5-ben is valahogy így jelenik meg. :)
    Kedvenc kari? Mindegyiket szeretem, de Cao Cao-val nagyon durván lehetett irtani, Sun Shang Liang meg könnyed és gyors.
  • JGTC
    #17
    "-Is that who i think is it?
    -It's LU BU!
    -LU BU comes to destroy us!!!!"
    Asszem valahogy így volt a 4.részben.
    Kedvenc keraktered??
  • Neme.
    #16
    It is... Lu...Lu...Lu Bu! Noooo..argh! :)
  • JGTC
    #15
    De hát ez mindíg is így volt...
  • JGTC
    #14
    A Hu Lao Gate lesz izgi Lu Bu ellen!!
  • Neme.
    #13
    Isteni ez az 5-ös rész. Tesóm elkezdte Zhou Yu-val, én egyelőre még nem nagyon fértem hozzá a gémhez. :) De így, hogy csak néztem meg szurkoltam tesómnak, így is tök élvezetes volt. A pályák nem könnyűek normal módban, azt kell hogy mondjam, szóval van kihívás. A második pályán iszonyat poén volt a szövetségesekkel együtt leverni Tashi Ci-t. Már csak ő volt az egyedüli ellenség a pályán, és mindenki őt kergette. :)
  • JGTC
    #12
    Aki ezt csípi annak nem kell magyarázni
  • JGTC
    #11
    Az 5 kb ugyanaz a szint csak pár dolgot változtattak rajt a 4-hez képest
    pl:egy testőröd lehet csak de az úgy felfejlődik, hogy simán beillik egy karakternek és tudnak egy idő után használni tüzet, jeget épp mit stb...
    de pl ami a nagy bánatom, hogy nem lehet a lóval ugratni
    Összességében
  • Neme.
    #10
    Nagy kedvencem a játék. Eddig csak a 2-vel meg a 4-gyel játszottam, az 5-ös kijött EU-ban is asszem, továbbfejlesztett engine-nel és a jól megszokott henttel. A 4-et igen sokat nyomtuk, egyszerűen imádom a játék mechanikáját, és azt, hogy millióféleképpen lehet egy pályát teljesíteni, meg hogy számtalan dolog történik egyszerre, meg az egésznek a hangulatát. A 4-nek a soundtrackje is tök jó.
  • torrente
    #9
    nem véletlenül
  • Sephi
    #8
    En mar a harmasnal naon meguntam :D
  • JGTC
    #7
    azért írtam, hogy stratégia mert kombinálni kell igencsak amikor azt se tudod hol védd meg a főnöködet úgy nyüzsögnek mindenhol az ellenség emberei
    meg nem mindegy merre mész az elejétől kezdve mert hamar el lehet bukni...
  • JGTC
    #6
    én ujjbehorpasztósnak hívom:)
    mindegyik rész ilyen volt de ez vele jár
  • mila69en
    #5
    hogy mi?? stratégia?? na ne....
  • Seth
    #4
    Csak egy idő után fizikailag fárasztó. Én annó az első részt (illetve a 2., de ps2-re az első)nyomtam nagyon sokat...inhüvelygyulladás garantált :)
  • JGTC
    #3
    stratégiai akció háború
    a 3 különböző ősi Kínai dinasztiák tagjaival kell végig zúzni a történelmi csatákat(asszem ezek a csaták valóban léteztek, de nem biztos.
    Ott vagy egy háború kellős közepén és osztod a népet, persze fejlődsz, fegyverek, cuccok, testőr stb. vannak
    Szerintem elég jó
  • Dead
    #2
    Még nem hallottam róla. milyen?
  • JGTC
    #1
    Írjon akinek megvan ez a jó kis gém. Vagy ha van valami tapasztalata vele kapcsolatban.