18
A pokolból-Johnny Depp a hasfelmetszö nyomában!
  • Zillo
    #18
    nekem nagyon tetszett a film bár depp-nek is adhatták volna ahasfelmetszó szerepet,igaz mikor megláttam a kedves kis Bilbót ahogy kibelezi a ringyokat könnybe lábadt a szemem :') nagyon kis aranyos,imádom azt a szineszt,az ember azt hinné,h kedves öreg úr aztán átváltozik veszett zombivá.

    depp karaktere most annyira nem tetszett,láttam már betegebb karaktert is tőle,az egy jó dolog,h meghal a végén,de túl egyértelműen hal meg,meghalhatna mondjunk érdekesebben is.
  • Tatyla
    #17
    én is most láttam pár napja pedig már egy éve megvan dvd-n...
  • Killgore
    #16
    Dc-n van ez a film? mert akkor letöltöm :)
  • Bucser
    #15
    Tegnap néztem meg végre (fél éve a gépemen van:)) tényleg jó volt:) és nem is lett klasszikus Happy end...
  • Loál János #14
    Testhezálló a szerep. :O)))
  • Punker
    #13
    nagyon jó film volt, depp mester istenien alakítja az ilyen alkesz drogos szerepeket :)))
  • Seth
    #12
    Zsákos Bilbo :)
  • Serpa
    #11
    talán mert skizofrén eset.
  • Tatyla
    #10
    Spoiler!!!


    Igen...
  • Serpa
    #9
    SPOILER!



    királyi család orvosa?
  • Tatyla
    #8
    Hasfelmetszö Jack (Jack the Ripper)
  • Serpa
    #7
    ki is az a Jack?
    talán tavaly láttam.
  • Tatyla
    #6
    most én nem erre gondoltam konkrétan,mert amikor felfedi magát a nyomozó elött ugyanugy suttog és a szeme is befeketedik...
  • Seth
    #5
    Hát hogy meglepődj, hogy ki is az....
  • winnie
    #4
    mert, ha nem változtatod el a hangját, akkor ki lehetne hangról deríteni, hogy ki a gyilkos?
  • Tatyla
    #3
    miért vették olyan misztikusra Jack figuráját ezzel a suttogó hangelválltoztatással például?
  • Serpa
    #2
    mi lenne az?
  • Tatyla
    #1
    Jaj elirtam a nevet na mindegy...
    Nem igaz hogy ennek a remek filmnek nincs topikja,vagy csak bambán nem találltam meg?

    Amugy a minap láttam ezt a nem annyira új filmet és nagyon király,és felmerült egy -két dolog ami mindenkit érdelkelhet!