33
  • báttyó02
    #33
    pfff...

    amugy szerintem jófilm volt,nekem tetszett
  • Lenny
    #32
    LOL!
    Minek csinálank iylen filmeket? A buta amcsi kiccsávókat még jobban butítsák?
    Az első rész is egy raklap fossal ért fel kb. és ez sem lehet jobb.
    Ice Cube a Sivatagi Cápákban jól alakított szerintem, az a film amúgy tetszett.
  • Killgore
    #31
    Te ász.. nem is értem hogy miért nem Te szerepelsz az XXX2-ben
  • winnie
    #30
    nono:)

    trespass, boyz n the hood - mindkettő klasszikus. mint írtam a sivatagi cápákat is sokan szeretik.
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    Eddig az az egyetlen jó filmje :DD
  • winnie
    #28
    ó, szegény xxx2.

    a dilmet most mutatták be amcsiban és az első napon 4.4M dolcsit hozott. (összehasonlításképpen az eredeti xxx az első napon 17M-ót hozott)

    durva bukta...
  • GanXstaZoleeWrk
    #27
    péntek esti gáz ice cube-al alap a többi lehet fos de az a film mindenkinek kötelező :)
  • PyRex
    #26
    Ice Cube akkora egy gagyi szar - már bocs. Sajnos munkámból kifolyólag elég sok szar filmet kell végignéznem és már legalább 10 filmet láttam, amiben Ice Cube volt a "fő"szereplő. Mindegyik hihetetlenül gagyi, tizedosztályú akciófilm volt, a hülye rapper meg rá is játszik a tehetségtelenére. Ő a nagyon fasza és kemény csávó mindig és ezt a mimikájával is megpróbálja hangsúlyozni, amivel belőlem olyan hatást vált ki, hogy először csak szarráröhögöm magam rajta, utána meg annyira elkezd idegesíteni a fos, tehetségtelen színészi játéka, hogy legszívesebben lecsapnám, ugráljon a színpadon, ahhoz legalább ért... (ért?)
  • acsati
    #25
    nem lehet vhonnan lehúzni?
  • winnie
    #24
    ice-t mostanában nem fog filmben szerepelni, hiszen ő elég régóta egy sorozat egyik főszereplője.

    ice cube filmjei között azért akad bőven jó, bár ez persze ízlés kérdése (és ezekben szerintem jó volt)
    friday - klasszikus
    trespass - kult
    all about the benjamins - nekem ez baromira tetszett
    three kings - lehet szeretni
    boyz n the hood - nokomment, instant klasszik, ebben mindenki jó
  • archkoven
    #23
    Én Ice Cube-t elismerem mint rappert, bár nem igazán szerettem még az NWA-ben sem. Viszont színészi minőségben még csak szart láttam tőle. Annyira gyengének és hiteltelennek érzem, hogy nem is értem miért alkalmazzák. Nála még Ice-T is sokkal jobb színész!
  • winnie
    #22
    azért a nobrainer filmek között is vannak jobbak és gyengébbek.
  • TeszteloPontHu
    #21
    "egy autóbuheráló műhelyet vezet"

    Műhelyt, nem?

    Én csak egy jelenetet láttam: amikor az autóval a sínekre ugrik a vonat után, a kocsi pedig úgy pattog, mintha néhány 10 kilós lenne. Szánalmas, annyira látszik, hogy CGI.
  • FTeR
    #20
    kifejtetnéd bővebben? (azt is írd le, hogy mit vártál)
  • Killgore
    #19
    Szeretem az ilyen filmeket, jó nézni, jó kis kikapcsolódást nyújt :)
  • jointeer
    #18
    hát ez télleg ritka nagy szar volt
  • Killgore
    #17
    így van, és ezért nem akarsz belémkötni ugye? :)
  • fifi
    #16
    "b@szott jó volt" ???

    furcsa ízlésed van, bár kinek a pap, kinek a papné...
  • Killgore
    #15
    Első rész is b@szott jó volt, a második is az lesz, annak ellenére, hogy a cikkíró jól lehúzta :) Asszem nyomulok majd a moziba :)
  • RpPRO
    #14
    Persze meg nem ertekeltek sokan, de a 3.7 a 10-bol imdb-en eleg gaz...
  • Cactus
    #13
    A baloldali csajnak mintha tejes lenne a szája! De komoly :]
  • whitehawk
    #12
    XXX nevű ügynök egyszer már volt egy régi James Bond filmben is, csak ott egy jó nő volt....
  • fifi
    #11
    ha meg is nézem, már tudom, hogy csakis/mint szinte mindig/ felirattal kell...
  • Moyko
    #10
    CSÖCS POVA!!!
  • Csudri #9
    Dudák-dudák!
  • Rafaelo
    #8
    gagyi
  • Mentol
    #7
    Nekem az első rész nagyon tetszett, de ez már inkább egy fekafilmnek tűnik - bár még nem láttam a trailert sem.
    Az utolsó mondatot nem értem: "Az pedig, hogy a négy női..."
  • MuldR
    #6
    Az elso resz annyira szanalmas volt, hogy a 2ik CD-t mar nem voltam hajlando betenni. Egyszeruen nem erte meg azt a faradsagot se.

    Egy ujabb film, amire nem kell elmenni :)
  • PResident Evil
    #5
    Ice Cube
  • gismoone
    #4
    AZ egy is nagy szar volt nem értem minek kellet kihozni a 2-őt főleg tök más szereplőkkel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Maco13
    #3
    nem tűnik valami nagy durranásnak...
  • kartacs
    #2
    kb :D
  • jefferson83
    #1
    Ebből az előzetesből csak a hatalmas dudák maradtak meg bennem