14
  • Csiszi
    #14
    Haha, mert nem játszottál sose Shimo-AoK-ot, király volt az nagyon! Pláne, mikor az ember zsinórban 3* alázott mindenkit, majd a negyedikben mindenki őt akarta kinyírni
  • archkoven
    #13
    Én azért a diplomácia hiányát egyáltalán nem rónám fel a játéknak! Az AoE-ben is volt diplomácia, mégsem használta senki sem mivel passzivitásra ösztönzött és nem tette fairré a játékot azok számára akiknek nem volt éppen ismerősük a játékban, hameg volt akkor már miért nem játszana az ember sima team meccset??
    Azt nem mondom, hogy a diplomácia hülyeség, de ahogy az aoe-ben volt megcsinálva úgy nem túl használható.
  • jointeer
    #12
    rühellem
  • vacuum
    #11
  • vacuum
    #10
    Ui.: Ki kéne próbálni.
  • vacuum
    #9
    Csak hallottam róla.A dimplomácia tényleg kéne.Az AOM és a AOM titans nagyon jó játék.
  • Keldor
    #8
    nerkem ez nem jön be
  • Highw@yPos.
    #7
    10=100
  • Highw@yPos.
    #6
    gyerekek ez egy fasza gém lesz. az első részével nyomtam, aztán meg a Dawn of the Modern World-el is, az is uez a fejlesztés.
    Ebbe kell gondolkozni, és legalább nincs benne limit 10 egységnél,mint pl. W3-ba .

    Már nagyon váárom
  • sz4bolcs
    #5
    tök olyan, mint az előző, de hol vannak a robotok?
  • sz4bolcs
    #4
    húú akarom
  • Tetsuo
    #3
    Jó jó, az 500 azért nem olyan sok, meghát hol a diplomácia? Mindig csak háború?
  • Akuma
    #2
    jó játék, ezt nyomtam mostanáig!!!! kafa game, bár néha elakadnak az egységek egymásban...
  • PAtr0n
    #1
    Képek alapján nem lehet rossz, engem az AoM-ra emlékeztet, és azzal nagyon sokat nyomultunk a haverokkal Lan-ban. És ha tényleg 500 egység meg épület van akkor tényleg kafa lehet. Hát hajrá, próbáljuk ki!