45
  • báttyó02
    #45
    nekem tetszett a film
    nemtom mit fikázzák
    a szinkron tényleg szar :D
  • Noninnyó
    #44
    XXX.State.Of.The.Union.2005.DVDRip.XviD-iMBT

    Szerintem nem volt rossz. Én úgy néztem, mint ha egy különálló film lenne, és nem az xXx folytatása. Jó volt, na.
  • winnie
    #43
    ahh, gondoltam. de a másfél óra az életedből az másfél óra akkor is, ha nem fizetsz érte.
  • AnuluWork #42
    Nem pénzért volt, HI ...
  • winnie
    #41
    a készítőknek. elérték, hogy megnézd:)
  • Prof William
    #40
    Az.

    Én már a Trailerből sejtettem, hogy az lessz.
  • AnuluWork #39
    Über szar volt. Nem is értem minek eröltetik az ilyen filmeket. Kinek jó ez?
  • apocalypse0
    #38
    egy szó:
    szar
  • Duddits
    #37
    Felirat!
  • fifi
    #36
    nem, mert szinkronosan néztük.... :D

  • janos666 #35
    Van már valakinek magyar felirat a filmhez?
  • Tufa
    #34
    :DDD
  • winnie
    #33
    akkor minek írod be?
  • csá
    #32
    valaki nem tud magyar feliratot
  • grebber
    #31
    Na megnéztem nem volt rossz.

    Lesz 3.-rész is mert ugy volt vége?
  • Killgore
    #30
    nekem is nagyon tetszett a film, alig várom hogy láthassam a 2. rész is :)
  • Inquisitor
    #29
    Nem éri meg a tárhelyet ... ha ingyen hozzámvágnák akár DVD-n is, erősen katasztrófa közeli dolgoknak kéne történnie, hogy megnézzem.
  • winnie
    #28
    szeremcsére a tc az már nagyon dvdscreener közeli, hiszen digitális copy - elég ritka, hjogy ilyen hamar van tc. általában ts szokott jönni csak ilyenkor.
  • CSOCSO
    #27
    mar megtalaltam. le is szedhetnem de valahogy engem a TC-k nem izgatnak..
  • CSOCSO
    #26
    imadom hogy amerikaban a tv ben minden egyesz film az ev legjobb filmje:))))))))))
    most ugy nyomjak ezt a kulat hogy az ev legjobb akcio filmje.. de ha kijon e honapban a nemtom mi akkor az lesz a legjobb:)
  • grebber
    #25
    XXX State Of The Union TC SVCD-SAOSiN 2cd
  • KeKKSZike
    #24
    Nem hiszem, hogy meg fogom nézni a második részt, mivel nekem az első SEM tetszett annyira! Majd talán egyszer kihozom a kölcsönzőböl... De moziba biztos, hogy NEM fogom megnézni! :)
  • winnie
    #23
    nekem ice cube a traspass-ban nagyon meggyőzőt nyújtott. a 90-es évek egyik legjobb akciófilmje.
  • Met
    #22
    szabó győző? hát jó szar lehet, a Kálid rosszabb amikor megpróbál morcosrosszfiúsan beszélni:D
    a tetkó meg azért látszik mert a photoshop csodákra képes:DDD
  • Tufa
    #21
    nekem a nyeretlenekben nyujtott teljesítménye is tetszett. Bár a szinkron nagyon nem hozzáillő volt...
  • Kou
    #20
    Mondjuk Ice Cube-ot nem szabad szídni. Alakított ő már nagyokat a Friday -ban (Igaz a másik két rész nem volt alegjobb), viszont a Barbershopban nagyon jól teljesített..
  • szacsi
    #19
    áz
  • Shadow_THH
    #18
    remélem hüen hozza az első rész szinvonalát :DDDD
    nagyon szar film

    'a halj meg máskor alkotóitól' ja ok akkor valósághű leszt az akció is! éjjen
  • Sadun Tryst
    #17
    nem láttam a filmet, de a bemutatóban amit ice cube alakított, az nekem teljesen elég volt ahhoz, h arra a következtetésre jussak, a film szar.
    ezeket a rapper-keménygerek-énvagyokabazdmeg "színészeket" nagyon rühellem.
    bár nem mintha az xXx tetszett volna, de azért ez már durva. ismát 1 tipikus látványfilmet kaptunk egy túljátszott főhőssel...
    hálivúd nem veszi magát észre? ezek a filmek mind bukások...
  • winnie
    #16
    még nem. van ma van a premier
  • Tatyla
    #15
    ez a film szerintem ciki...
  • Duddits
    #14
    Hogyhogy még nem lehet letölteni sehonnét?Vagy még Amerikába se adták ki?
  • winnie
    #13
    asszem volt lejjebb szó, hogy szabó győző ice cube hangja... és látszik a tetkó a nyakán:)
  • Met
    #12
    Vin Diesel magyar hangjától (Gesztesi) sirva fakadok:)
    Gondolom jégkoccka bácsinak Kálid Arturt adták ami nevetséges, vagy ő is Gesztesit kapta ami még neveségesebb:D
    Azt nem értem, hogy az első részben Dieselből nem a beszervezés után lett xXx hanem, ő maga volt az( ez kicsit hülyén hangzik de nem tudtam mást kitalálni:)), mint látható a nyakán a tetkóbol. Noa, Gibbons miért kezdi keresni a 2. xXx-et? Esetleg Diesel klónját keresi?
    Ráadásul a nigger nyakán nem is nagyon látszana a tetkó:DDD
    Vannak olyan filmek amiknek NEM szabad folytatást csinálni, pláne más főszereplővel, na mindegy, 1000%, hogy nem fogom megnézni.
  • haxoror
    #11
    A szinkron régen rohadt jó volt de már egy ideje szinte minden filmben SZAR! Én inkább levadászom az angol+felirat verziókat, a haverok eleinte hülyének néztek de egyre többet sikerült már megtérítenem :)
    (angoltanulásnak sem rossz)
  • winnie
    #10
    a fegyverb*zit alakító xzibit hangjáról nem is beszélve...
  • winnie
    #9
    úgy tűnik ezzel más is így van:) SG-kritika az XXX2-ről
  • Kou
    #8
    tényleg nem a legjobb, a szinkron förtelmes, és 1et értek winnie-vel, ice cube alakítása elveszik a szinkronban..
  • winnie
    #7
    holnap lesz az amcsi premier.

    a film tipikusan videós anyag lett. amit ice cube hozzátenne, azt a magyar szinkron elveszi. ha valami komoly akciót akar, akkor nézze meg még egyszer az első részt. (nem viccelek)
  • Vegas
    #6
    mától megy itthon a mozikban..D: