17
Genji Dawn of the Samurai
  • Shaikan
    #17
    Genji: Days of the Blade PS3-ra eladó 4000 Ft-ért.
  • mila69en
    #16
    szvsz azt sem tudja melyik játék ez...... csak rákattintott az infomra azt gondólta beleköp valamit a topicba
    nah mindegy..... játszik amúgy vele valaki sztem jókis jaték nekem tetszik:)
  • Banyapapa
    #15
    Mé?
    Pedig elég jo a játék
  • SHADOWEYES7
    #14
    huh de fos topik!
  • SonicBoom
    #13
    Sajnos csak kevesen tudják értékelni, mindenki Onimusha-klónnak tartja.
  • baddeni
    #12
    SonicBoom: köszi sokat segítettél , mert már az elején elkaptam a segítségeddel a fonalat és így nagyön bejön a gamma a haverok pedig sokat fikázák pedig ÓRIÁSI
  • SonicBoom
    #11
    Mindig működik, de az időzítéshez emberfeletti refleksz kell, és asszem kevesebbet sebez mint kamuiban (vagy mégsem? ki kell próbálni).

    A legvégén lehet szerezni egy kardot (asszem a neve "gale" azaz szellő) ami kamui nélkül is mutatja, hogy mikor kell a gombot nyomni, de az időzízés így is sok figyelmet igényel.

    Kamuinál az a trükk, hogy a második és harmadik fokozat egyre-egyre rövidebb ideig tart, tehát ha már egyszer elindult a lassítás, meg kell várni amíg az ellen majdnem befejezi a támadását és akkor rányomni a második (vagy még rá a harmadik) fokozatot.

    A kamui közben történteket csak minimális mértékben lehet befolyásolni azzal, hogy hogyan helyezkedsz az éppen támadó ellenfelekhez képest, de ez csak a mozdulatot befolyásolja (szúr, vág, stb), az eredmény ugyanaz.
  • baddeni
    #10
    köszi a válaszokat esetleg még nem emlékszel rá hogy kamui módban miket lehet előcsalni a játékból ja és olvastam valahol hogyha pont ütés előtt ütsz meg ellenfelet az durvát sebez? Ez utóbbi csak kamui módban müxik?
  • SonicBoom
    #9
    Előre+erős ütés, ezzel gyorsan közel lehet kerülni az ellenfélhez, utána sima ütés kombó. Lehet még oldal+sima üt, de ennek sok haszna nincs.

    Sima ütés kombó közben előre irányt kell tartani, így más a kombó befejezése.

    Benkei-vel lehet tartani az ütés gobmot ha tompa fegyvere van, így tölti az erőt és nagyobbat üt.

    Sok más nincs, ez a game nem igazán erről szól. Nyomni kell a kamui-t "L1" asszem.

    Régen volt már, nem igazán emlékszem többre, bocs.
  • baddeni
    #8
    sziasztok tudom sok idő tellt el a genji kiadása óta de én még csak most szereztem be. Nem tud valaki nekem segíteni hogy milyen kombók, varázs speckók vannak a játékban a sima nyomkodom az sima ütés gombot vagy a brutál ütés gombot -on kívűl? (fogalmazásból 5-ös :))

    előre is köszi
  • Kou
    #7
    Kipróbáltam, és sztem nagyon ott a van a stuff!!!!
  • mila69en
    #6
    engem az kissé meg nyugtat, hogy a sony adja ki, ők ritkán engednek ki szemetet és stilusba sztem inkább olyan ninja gaidenes adok kapok ultra kombós lesz a gém
  • Sephi
    #5
    aha a Bujingai is milyen csucszuper volt kepekben es rovidke muvikban....
    Az egyetlen valamire valo Keleti theme-es jatek az utobbi idobnen a Jade Empire vala.
  • mila69en
    #4
    hát ha meg nézzük a sony mostanában kiadott gémjeit sz*rt nem igen találni köztük,
    sőt remek művek azok majdnem mind, grafikailag a helyén lesz minden sztem és hamég egy remek irányítással és storyval meg dobják akkor minden adott egy újabb siker játékhoz

    má csak az jó pont hogy samuraios téma
  • JGTC
    #3
    jó kis gémnek tűnik
  • Aspyrin
    #2
    Megnéztem a videókat, és igazándiból egyáltalán nem tetszett a téma, hogy egy placcon állva csapkodom az embereket egy farönkkel vagy mivel, miközben a játék vadul számlálja a killeket. Nem hiszem, hogy sokáig tudna lefoglalni
  • mila69en
    #1
    egy újabb samurájos téma a sony gondozásában bennük még nem igen kellett csalódni hát a képeket és a videokat elnézegetve sztem nagyon ütős gém lesz