52965
  • Gundark
    #786
    Izgalmasnak nem az, de attól még van :)És én szeretem a JSOWokat :) Egyébként vannak még (a pecsek után nem néztem) durandalok? Azokat kivonták már ha jól emlékszem :) Szóval egy frissités ráférne a fegyver adatbázisra :) Ja és Mk83asokat is akarok :) De lényeg hogy forogjanak a kerekek :))
  • neuro
    #785
    A JDAM tényleg hiányzik, de ha belegondolsz nem lenne túl izgalmas azokat dobálni. Nem kell célozni, nem kell a radarral vacakolni, csak kiszórod 20 mérföldre a céltól és mehetsz is haza.
  • Gundark
    #784
    Nem tudom ti hogy vagytaok vele de engem idegesit a hangja az "új" nő repülésirányitónak :) Nagyon szar :) a régiek sokkal életszerűbbek voltak. No meg az hogy nála nagyon hallani hogy össze van rakva, mig a régieknél ez nem annyira jött elő. Persze ha forognak majd a kerekek, lehet hogy túlteszem magam rajta :)) De arról is beszélhetnének hogy mikor lesznek kedvesek GPS vezérlésű bombucikat berakni. Mert 2010ben hihetetlen hogy nincs :) De lagalább forog a kerék :))
  • Molnibalage
    #783
    Na, alakul a hadjárat. 3-dik nap miután szétzavartam az északikakat és már Szöul kapuján kopogtattam és visszafoglaltam a repteret a kedves kínaiak is beszálltak a buliba. kb. 170 Su-27 -tel jönnek.

    ATO-t visszalőttem, hogy sok-sok BARCAP-et csináljon, de eltolta és kicsit lemaradtam, így két repteret is megrongáltak. Így lesz érdekes, mert így nékülözök kb. 180 gépet. 2-3 nap alatt szerintem rendet rakok majd.
    (A félsziget alsó negyede már az enyém, keleten már lassan a határnál leszek.)
  • neuro
    #782
    virtuális cockpitot szinte soha nem használok... úgyhogy eddig nem tűnt fel, hogy ilyen hiba lenne benne
  • Pitti
    #781
    Ilyennek kell lenni?:
    [IMG][/IMG]
  • Gundark
    #780
    Köci, este lemerülök :)
  • neuro
    #779
    itt: subguru.com
  • Pitti
    #778
    Az normális, hogy virtual cockpitben el vannak csúszva a műszerek mutatói illetve a monitorok feliratai, vagy csak nálam van gáz? :-(
  • Gundark
    #777
    Hol vannak hozzá hadjáratok? Akarok :) Én csak a subsimet ismerem ott meg nem vót :) Ott most mindenki SH3 lázban van :)
  • neuro
    #776
    Szokás szerint nem lehet itthon beszerezni...
    Online boltokban meglehet venni, vagy marad a warez. Nekem szerencsém volt és nyertem egyet a 700 oldalas kézikönyves verzióból
    Kiskorúbézoltán a DW topikban eltudja mondani, hogy ő honnan rendelte.
  • neuro
    #775
    Interjú az egyik fejlesztővel

    A vége felé azt írják, hogy egy OpFor packon dolgoznak, ami (szerintem!) egy orosz helot (biztos valamelyik Kamov), egy Orionhoz hasonló repülőgépet (Tu-95?) és egy fregattot fog tartalmazni.

    Kifutás és a végén kikötés most is lehetne benne, ha a küldetéseket úgy csinálják meg. A Red Storm Rising hadjárat pl. azzal indul, hogy ki kell lavírozni a kikötőből, aztán pedig kimenteni egy balesetet szenvedett halászhajó legénységét.
  • Molnibalage
    #774
    Ezt meg honnan lehet megszerezni? Gondolom ezt sem adják itthon.
  • Gundark
    #773
    Szeretem a DW-t :) Szeretem az Akulát :) No meg a Seawolfot. Apropó, nincs valami oly mod hozzá hogy a Virginia is használható legyen? Ha a DW-t megcsinálták volna úgy mint az SH3at ez lenne a modernek királya. Most nem a külalakra gondolok, hanem egy teccetős dinamikus hadjáratra, kifutással, kikötéssel stb. A sonalyst most min dolgozik? Remélem valami ilyesmin :)
  • neuro
    #772
    A 4-est 2003-ban törölték. Ugyan az a csapat dolgozott rajta, akik a Silent Hunter 3-on is.

    Nézd meg a DW itt: http://www.scs-dangerouswaters.com/ - félig szimulátor, félg taktika, szerintem nagyon jó.

    A Harpoon 3 sajna nincs meg, a Classic volt meg még nagyon régen.
  • Molnibalage
    #771
    Én úgy vettem észre, hogy nincs törölve. Dangerous Waters-t nem ismerem.
    Harpoon 3-at honnan lehet beszerezni? Neked van?
  • neuro
    #770
    Harpoon sorozat nagyon jó volt. Kár, hogy az UBI annak idején törölte a 4. részt. A Dangerous Waters-t próbáltad már?
  • Molnibalage
    #769
    Azokat én kilövöm, így nem ronthatja el. :) Most töltöttem le a Harpoon classicot. Kurva jó. A Harpoon 3-at kéne megszerezni.
  • neuro
    #768
    A strike és deep strike küldetéseket is elszokta rontani a gép. Szinte biztos, hogy beküldi a köteléket pár SA-2 állás fölé...
  • Molnibalage
    #767
    Elsőre az összes olyan Pak-ban ahol nem akarok bevetést, mert öngyilkosság lenne, azt szépen 0-ra viszem. Ha oda akarok valamit külneni én hozok létre package-t. Uátna a nem kívánt bevetések és célponotkat csúszkával szépen letiltom. mint pl. naval strike meg war prod a hadjárat elején....

    Az ATO-ben megnézem milyen bevetések generált a gép. Igazából átlalában csak az OCA-kat szokta elszúrni.
    A BARCAP-eket és HAVCAP-et egész jól belövi. Ami nem tetszik azt törlöm és a felszabaduló erőforrásból csinálok újakat.

    A helikoptereket pl. a gép alig küldi ki. Légi fedezettel 8 AH-64 vagy AH-1 iszonyatos felfordulást tud csinálni. Egy fél battalion-t simán leradíroznak.

    Sajna miközben te repülsz semmilyen gép nem használja a gépágyúját földi cél ellen. A-10 utasítottam a köteléket hogy támadjon, de csak "unable" volt a reakció :( (A-10 el kipróbáltam, hogy csak a gépágyút használva 16-17 járművet tudok kilőni.)Persze ha nem repülsz éppen akkor a gépágyúhasználatot számolja a hadjárat motorja az okozott veszteségbe. Kezdetben NAGYON rámozdulok a páncélos erők redukálásába. A saját erőket meg kézileg vonom vissza, hogy időt nyerjek. (Iron fortressben nem megy ez.)

    Azt is csináltam már, hogy egy airmobile egységet leszórtam a front mögé és szépen elfogalta Koksan-t.

    Tegnap leteszteltem a Su-25 -öt, milyen hogy ha én repülök vele. Hát elég nagy ferfoldulást tudtam csinálni..

    Neuro leírta, hogyan lehet bármilyen géppel repülni. Ez azért érdekes, mert ,így eljátaszottam a gondolattal, hogy multiban egymás ellen lehet hadjáratot játszani...(Micsoda buli lehet.) Sajna a kabinok hiánya csökkenti az élvezet. Ki kéne deríteni, hogyan lehetne a régi kabinokat beapplikálni. A mostani kabinok ugyaolyan elven vannak bent mint eddig. Csak a hivatkozásokat kéne megtalálni és lehetne A-10-el, F-18-cal, F-14- gyel, Su-27-tel és Mig-29 -cel repülni. Ezekhez mind volt 2D cockpit, de az első kettőhöz még 3D-s is volt.


  • Gundark
    #766
    Te tudsz élni :) Más finomabban kezdte volna :) De kedvet kaptam én is. Hogy kő? Én mindig meghagytam hogy a hq csináljon mindent. Azt kiveszem és kész? Vagy hogy :)
  • Molnibalage
    #765
    Na, kipróbáltam újra A-10 -el milyen repülni. Az eredmény: 4-es kötelékkel eltöröltünk egy T-72-es battaliont. (csak én 21 páncélost lőttem ki.)

    Most először játszok úgy egy hadjáratot, hogy minden bevetést én ellenőrzök és törlök :) Iron Fortress veteranon. Érdekes lesz..
  • repvez
    #764
    Még egy 1.06-os video:1.06 mp demo
    ebben elviekbe azt mutatják hogy folyamatosabban és pontosabban lehet követni a másik gépet multiba, könnyebb a kötelékezés.
  • neuro
    #763
    Az egyik Koreás hadjáratot nyomom éppen. Két napja nem történt semmi, úgyhogy fogtam magam és kézzel adtam ki a parancsokat a gyalogosoknak, hogy merre menjenek, mit támadjanak - a csapataink holnap estére már a phenjani elnöki palotát ostromolják :)
  • Molnibalage
    #762
    Váááááááá,juhééééé! Forognak a kerekek! Csak ez kellett már semmi más! Erre vártam eddig! Fiúk, minden további fejlsztés állj! :)
    Én bentről szoktam vezeni. Onnan meg nem látszik..
    Inkább a campaignot fejlszthetnék. Pl. a resupply dolgot. Kilősz egy SAM keresőradart és SOHA nem kapja meg még utánpólásban se! Meg leírhatnák, hogy mit miből és hogyan számol a hadjárat motorja..
  • Gundark
    #761
    Azon vigyorogtam miközben jártam keltem a falkon fórumjaiban hogy mindenkit hogy lenyűgözött az hogy forognak a kerekek :))) Kedves Molnibalage, legalább megoszthatted volna velünk :)
  • Molnibalage
    #760
    A Lead Pursuit honlapján fennt levő két campaign-os doksit végigolvasta már valaki? Vannak benne érdekes dolgok. Sajna hosszúak..
  • Molnibalage
    #759
    Freefalcon 4-re én is kiványcsi leszek. Megtartottam mindent még régről, hátha jó lesz. F-18-cal és A-10-el imádtam benne repülni.
  • repvez
    #758
    Jol néz ki ,de remélem joval több ujdonságot sikerül majd ennél beletenni az uj patchbe.
  • Gundark
    #757
    Mikor lesz 1.06? És mikor lesz má freefalkon4? :)
  • neuro
    #756
    forgnak a kerekek és végre nem ugrál a gép taxizás közben
  • neuro
    #755
    aaa ez csak egy videó a javításokkal :))
  • neuro
    #754
    http://lead-pursuit.com/update.zip

    itt az 1.06
    még nem teljesen hivatalos, de már letölthető :)
  • Gundark
    #753
    Khmm. Mostanában ha eltalálnak akkor semmilyen vészrendszer nem működik. Ha a rádió meg a hajtómű megy akkor hazatalálok :)
  • neuro
    #752
    most is lehet repülni bármelyik géppel ;)
  • Molnibalage
    #751
    Vajon mikor lesz repülhető a többi típus, mint a régi modokban. A kabinok közül az A-10 és F-18 ingyenes volt. Az A-10-nél csak pár MFD oldalt le kell tiltani + a radart. A repmodell és fegyverek meg már benne vannak.
  • gszaloki
    #750
    Az Emergency landing gear-t próbáltad (ctrl+alt+shift+g)?
  • Siluro
    #749
    Ez merőben változtat a dolgon, de ezt nem mondtad előtte ;) :D
  • Gundark
    #748
    Rossz vagy :) Próbáld meg kiengedni a futót ha egy Shilka vagy egy Tunguzka brigád kettő vagy három találatot ér el hallhatóan a vason :) Egyenesben sem akar maradni nem hogy ilyen fimonságok működjenek :))
  • Siluro
    #747
    Kiengedett futóval nem próbáltad még? Szerintem tszteld, mert egész kellemes :)