52903
  • F16
    #724
    Slytettem hogy én vagyok a láma, nem is értettem ezt a szót. :)
    Mit is takar a rephordós kifejezés?
    Talán egy hajó fedélzetéről lehet felszállni?
  • neuro
    #723
    "rephordós" szimre gondolt Gundark :)
  • F16
    #722
    Valóban most nemrég kezdték el izgatni a fantáziámat a modern vadászgépek és a hozzájuk kapcsolódó szimulációs programok. Eddig autós szimulátorokban mozogtam. Miért mondod, hogy más modern repülős szim nincs? A Lock On tudtommal az, nem? Épp ma rendeltem meg, és már nagy izgalommal várom :)
  • neuro
    #721
    A Janes F/A-18-ban megcsinálták már hogy XP alatt ne essen szét a grafika?
  • Gundark
    #720
    Kedves F16 ha nem tévedek, te nem régen kezdted el ezt a szakmát, mármint a szimeket ugye? :) Én még azt mondanám hogy próbáld ki a Jane's F/A-18at. Igaz nem új, de ha leszeded hozzá a TSH-s cuccokat egész jó lesz. Mert sajnos más igazi modern rephordós szimünk nem nagyon van. Lett volna a LOMACban ugye de attól már nem tartok :) Tényleg Neuro, megint izgulnak a FighterOpssal, de fracájul és nem értem :) Meg a honlapjuk sem punnyadt még meg :) Én reménykedem :)
  • neuro
    #719
    sajna nem :(
  • F16
    #718
    Magyarországon nem vásárolható meg ez a game?
  • neuro
    #717
    nincs demója a játéknak sajna...
    de itt van egy nagyon jó review, amiben szinte mindent leírnak, amit érdemes tudni róla:

    http://www.simhq.com/_air5/air_160a.html
    http://www.simhq.com/_air5/air_161a.html
    http://www.simhq.com/_air5/air_162a.html
    http://www.simhq.com/_air5/air_163a.html
  • F16
    #716
    Falcon 4.0 Allied Force demolelőhelyet nem tud valaki?
  • neuro
    #715
    Sajna eddig nem sikerült összhozni multis játékot, mert valami mindig elbénázunk a szerver beállításnál... :)
    De ha működni fog, várunk majd sok szeretettel.
  • davidi18
    #714
    Sziasztok! Én szivesen multiznék vkivel..bár még csak most tanulom a FALCON4-et. Imdáom a repülös játékokat, csak még az irányitással vagyok kicsit gondba :( vagyis a harcolás részével :( Aki akar multizni vagy vmi:
    MSN cimem és Skype cimem: [email protected]
  • Seaweed
    #713
  • neuro
    #712
    Rendeltem már vele rengeteg dolgot (lemezeket, Flaming Cliffs stb) és azoknál működött, egyedül a Paypal dobta vissza. Mindegy végülis sikerült megoldani az oldschool módszerrel :)
  • Seaweed
    #711
    hmm akkor passz (nekem raiffnal van ilyen kartyam es nekem mukodott..egy netes szolgaltatasert fizettem vele (rapidshare 2 honapot anno))
  • neuro
    #710
    azt persze: visa classic
  • Seaweed
    #709
    Dombornyomott bankartyat adtal meg a paypal rendszerben?! (mert ugytudom csak azzal mukodik, neke maz van es azzal mukodott...bar pl hitiles-nel asszem lehet fizetnei egybol kartyaval is szal ha van dombornyomott akkor maris felesleges a paypal)
  • neuro
    #708
    K+H banknál próbáltam november, december körül
  • Bucser
    #707
    Attól függ milyen bank. Pl OTP nem engedélyezte.
  • Thanatos
    #706
    nem rég lehet fizetni..., ha ősz közepe felé akartál akkor mgé nem lehetett asszem
  • Seaweed
    #705
    en tifzettem mar paypalon.
  • neuro
    #704
    nekem visszadobta a paypal a regisztrációt, hogy a bank nem engedélyezi a pénz átutalását az ő rendszerükbe... nemtudom, hogy akkor most kinek a hibája.
  • Thanatos
    #703
    fizetni már lehet csak kapni nem lehet, nem?
  • neuro
    #702
    Én elküldtem a srácnak a 10 eurot postán két papírlap közé csomagolva :)
    Magyarországról nem lehet paypal-al fizetni ezért csak ez a megoldás működik.

    Egyébként nem kell hozzá erősebb gép, mint az alap Falconhoz, a sebesség semmit sem változik, csak a látvány.
  • Molnibalage
    #701
    Hitiles-t hogyan lehet megszerezni? Dombornyomott VISA kell hozzá?(Asszem így hívják.) Mert nekem sajna olyan nincs. Milyen videokari kell hozzá?
  • neuro
    #700
    Jaja láttam. 14 dollár egy cockpit, annál azért többet ért a Hitiles :)
  • repvez
    #699
    Csak má látnám .Nézted a honlapján hogy uj cockpitet lehet leszedni meg sisakskint?Csak kár hogy fizetös.
  • neuro
    #698
    Which ports need to be opened on the router to play via internet?
    Ports 2934 and 2935 for UDP need to be forwarded to your host it you are behind a NAT/firewall setup. Please consult the manufacturer's documentation for your router or visit this site: http://www.portforward.com

    ennyit írnak róla a FAQ-ban
    várjuk meg a Hyperlobby supportot, elvileg az 1.06-ban benne lesz
  • repvez
    #697
    kiprobáltam igy is,de ugyan az lett az eredmény. server time out. A router nem lehet gond?Mondjuk más játékok gond nélkül mennek igy is (OFP,CoD2,IL2FB)
  • neuro
    #696
    Találtam egy leírást a multis játékról:

    JOINING SERVER:

    5. After setting up your Routers, Pilot, and in other game settings, click on Multiplayer (left), Internet (top), add the server to the Internet Servers list by entering the servers IP or known address (bottom right) and Hit 'ADD'. Be sure to set in game bandwidth settings to one step down from the actual speeds you tested earlier. If the step down option available is too close to the actual test speed (100KBs), go two steps down to leave bandwidth available for TeamSpeak. Ignoring this advice will cause you more problems then good, so trust me and you will see no problems.. Do not exceed settings over 512 up and 4000 down.

    IMPORTANT! Be sure to close the game down completely if you make any changes to bandwidth settings - Then rejoin.

    ADDING A SERVER:

    Get on TeamSpeak with the server you intend to connect to, get the IP or known address and their desired bandwidth settings (some differ)...

    Select the desired theatre under Battlefield Operation - Bottom left.

    *********

    Select Multiplayer (Bottom Left) and type in the game server's IP and click ADD. You will be prompted to give it a name i.e. HARDCORESIMS.COM, then hit ok.

    It will appear top left in the list. Click on it and select KEEP.

    Select it again in the list and select JOIN. Put in the current password if prompted.

    *******

    Remember, The Online Campaign is for those who wish to work together; so, please join comms first.

    After connecting, select the Campaign icon on the left which will open a list of online games, select (green) the game and ignore the choice of airstrips - just hit 'Commit'. This will take you to the RULES OF ENGAGEMENT page, so Hit COMPLY to correct any missmatched items (red) in the Rules of Engagement and and/or hit OK.

    If you do not begin to or fail to receive data download from the server, check Firewalls are off and router is properly configured.

    A csillagozott rész köz tettem a lényeget: azaz mielőtt csatlakozni akar valaki nem elég beírni az IP-t, hanem ADD - KEEP - majd JOIN
    Lehet így működne??
  • neuro
    #695
    indítottam egy szervert... kb délután 2-ig hagyom futni, addig akinek van kedve kipróbálhatja, hogy sikerül-e belépni

    Az IP cím: 80.99.172.187
    Korea 2005
    Upload/download sebesség: 512kb/sec
  • neuro
    #694
    Star menü - Futtatás > cmd > majd a cli ablakban "ipconfig"

    Indítsak én egy szervert próbaképpen?
  • repvez
    #693
    Neuro adta ezt a linket:multi serverek
    regisztrácio után addja be öket.
    Egyébként nem sikerült se egymáshoz se más serverhez sem csatlakozni, bár lehet hogy nem jol tudtuk a saját ip-nket.
  • neuro
    #692
    egymáshoz sem tudtatok csatakozni?
  • Molnibalage
    #691
    Szerver IP-k honnan vannak?
  • repvez
    #690
    valakinek már sikerült multiba kapcsolodni ?vagy kell valami extra dolgot beállitani.Mert vagy tiz szerver ip cimét beirtam amin csak f4AF megy de mindig kiirja a kapcsolodáskor hogy "server connecting time out".
  • Bucser
    #689
    Ezzel cskis egyet tudok érteni:)
  • Gundark
    #688
    Mikor lesz a következő pecs? :) Ezeket az időnkénti beszaggatásokat nagyon nem bírom :) De jöhetne a FreeFalcon 4is :)) Egyébként a repülő minyónál ha jól emlékszem, éppen fel akart széllni mikor a Strike Eagle ráéjtette a cuccot. Szóval jelentős sebessége nem nagyon volt.
  • Molnibalage
    #687
    Repvez, mi a skype azonosítód v. mailcímed?
  • Molnibalage
    #686
    Ok. Töltöm le skype-ot és beüzemelem.
  • repvez
    #685
    A skype egy ingyenes internet telefon progi,de lehet hatelni is rajta a TS meg a Team Speak ami játék alatt használhato.De ez utobbit neuro biztos jobban tudja mert ezt még nem használtam csak fenn van a gépen az ilyen alkalmakra