52965
  • Bucser
    #4906
    várd meg vele a Gripent:)
  • Seaweed
    #4905
    dógozok' rajta jah ... :D
  • Bucser
    #4904
    készül az új BOPACK?
  • Seaweed
    #4903
    Korvonalakban en is [url=http://www.f-16.net/f-16_armament_article3.html]"tudom"[/url]....nekem pontos info kell!

    (Illetve a linkelt irasbol az mar kiderul hogy Block 10-15 mar kepes lehetett az alkalmazasara!)
  • Bucser
    #4902
    AI??
  • repvez
    #4901
    Akkor csak jol volt megvágva a video, mert többnek tünt én legalább 8 gépet láttam egyszerre amikor a kabinbol zoomolt rájuk.
  • Seaweed
    #4900
    Nah flakon guruk! kerdes:

    F-16 melyik block szeriajatol es melyik evtol, milyen utemben es kik (pl kulfodldi alakulatok kozul kik elsonek) kaptak meg az AIM-120 alkalmazasi kepesseget!?!

    (Nem hobortbol irtam fel..tenyleg erdekel!)
  • Bucser
    #4899
    ők is csak 4-en voltak. szóval símán meg tudjátok csinálni nem?
  • repvez
    #4898
    Lehet hogy a hétvégén repnapra kéne mennem?
    repnap
    Lesz utas mürepültetés jak-52-essel Vári gyula vezetésével.Nem tudom mennyibe fájna,de pár éve olyan 15k volt 10perc mürep vele.Be kéne rá fizetni.(az más kérdés, hogy ennél olcsoban is el tudok ájulni és összerokázni magam )
  • Molnibalage
    #4897
    Ja, meg 2 Mbit-es upload sem ártana hozzá.
  • repvez
    #4896
    Dejo lenne ha egyszer mi is ilyen nagy kötelékkel tudnánk bevetésre indulni.
    http://rapidshare.com/files/31607561/COMAO_87th.avi
  • Molnibalage
    #4895
    Az évfordulós klipnek meg már most meg a címe. "Long live Falcon 4.0!"
  • Molnibalage
    #4894
    Ja, ha már itt tartnuk, kinek melyik klipem tetszik a legobban?

    Nálam ez a sorrend, erősen érződik rajta az időrendiség. Visszanézve az első kettőt és in csak mosolygok.

    1. World of FreeFalcon és Funfalcon hotversenyben. A WoF -nál sajnos itt-ott képminőség gondok vannak. Én barom 768x576-ban konvertáltam, mikor full screenes felvételek voltak...
    2. Moments és Warriors holtverseny megint. Az előbbinek jobb, a zenéje, de ma már sokkal jobb képet tudnék alávágni.
    4. Fly!
    5. Desrt Storm
  • Molnibalage
    #4893
    Az új videoklipp az NAGYON soká fog jönni, most nem is fogok felvenni semmit, max. ACMI-al. Lejárt a 60 napos Vegas licenszem, újra kéne rakni az XP-t, hogy tudjam megint haszánlni. Ehhez most se kedvem se időm. A vizsgaidőszakom is elég húzós lesz, úghogy új kilp szerintem júlisuban jön majd valamikor.

    Vagy a Band of Brothers nyitózenéjére megy majd vagy a Féktelenül kezdőzenéjére. Jelenleg ez a két szám van előjegyezve.

    A 10 éves évfordulóra már olyan ötleteim vannak, hogy ehaj, csak megvalósítnai lesz nehéz.
  • L Viper #4892
    Igen ott gyors, de mikor már a megfelelő helyen a látómezőben van akkor lassabb.
  • L Viper #4891
    Ja, a francba, hát nekem is jó, csak ugye én a CTRL+Y majd Rt úgy értelmeztem, hogy mindhárom gombot egyszerre, mint annyi funkció a Falconban.
    CTRL+Y lenyom --> elenged --> R lenyom így működik, köszi
  • L Viper #4890
    Persze, próbáltam Angol és magyar szerint is.
  • neuro
    #4889
    Nekem működik. De magyar billentyűzeten CTRL+Y majd R.
  • Caterpillar
    #4888
    Nem, nem érted azt hiszem mire gondolok!

    Natehát mikor a lokátor GM módban van akkor ugye hudon is megjelenik egy nagyobbacska négyzet amit a kurzorokkal tudsz mozgatni nah most ez az ami túl gyors... Főleg ugye akkor van gáz mikor mondjuk CCRP -ben bombáznál és nem tudod szépen finoman mozgatni mert fél hudokat ugrál a kurzor... És nem mellesleg olyankor nem feltétlenül van nálad tgp...

    Odáig meg még nem jutottam el hogy a Snipert mozgassam mert jött a zacsi ficsör... :D (Egyébként mintha régebben olvastam volna még talán AF -el kapcsolatban hogy bugos...)
  • Bucser
    #4887
    nemlehet, hogy ezt is indítási kapcsolóval lehet bekapcsolni? mint a grafikai menü extra opcióit?
  • L Viper #4886
    Már félálomban , na húzok is Zzzzzz
  • L Viper #4885
    A jobb oldali MFD-n (TGP) ha már megvolt a befogás és megszűntetés akkor szabadon keresgélhetsz a kurzorirányítókkal. Ekkor már nem gyors.
    Én úgy szoktam, hogykisebb nagyításon céltkeresek, utána nagyítok v-vel, ha az újrabefogásnál rosszul rögzül a kép korrígálok és újra rögzítem, immár közelről.
    A Balage féle kézikönyvben, ami AF-hez készúlt jó képek vannak az MFD-kről. Az jó segítség. Itt is teljesen úgy kell.
  • Molnibalage
    #4884
    Igen, config editorban isten tudja miért most alapból 200%-on van a cursor movement speed. Vedd lejebb amnnyire csak akarod.

    Mennyi éjszakai vadász van még ébren... :)
  • Caterpillar
    #4883
    Igen ez kellene legyen a végeredmény és odáig el is jutottam amit az első képen látunk!

    Tehát megvolt a leoldás csak ekkor hopp beúszott a kamerába egy bomba o.O és köszihello többet nem lehetett használni... Mintha ráhúztak volna egy zsákot! :D


    Juteszembe másik kérdés a földi üzemmódjában a radarnak van a kurzor amivel ugye be tudom fogni a célokat nah most az hát hogy is mondjam kezelhetetlenül gyors még DBS2 állásban is... :( Valószínűleg ha nem egy 0-1 állású mikrokapcsoló lenne az amivel mozgatom akkor nem lenne gond de így esetleg van e rá megoldás?
  • L Viper #4882
    Egy kis kedvcsináló :D









    Ha nem jön össze írj nyugodtan.

  • L Viper #4881
    Én is bogarásztam a cfg-t, nem találtam benne. Majd megkérdem a Frugalson.
  • Molnibalage
    #4880
    Majd csinálok videot. Az FPS kiírtás billkomb. csak akkor működik, ha be van kapcsolva valahol a motorban is. Sajnos nem a cfg fileban van és mivel 5 perc alatt nem találtam meg, ezért ezt attól kell megkérdezni, aki tett fel ilyen képet bárhova.
  • L Viper #4879
    Nekem jó minden. Egy módszer:

    1.GBU kiválaszt
    2.TGP Be
    3.V-vel radar nagyít
    4.Num 0 célbefog
    6.Num Inserte célbefog kikapcs
    5.V-vel nagyít, célkeres
    6.Cél megvan újra befogás
    7.Lézermegvilágít
    8.Nyomvatart-potyy talál
    9.Ja és a magasság és irány is fontos ott is lehet paraméterezni.
  • Caterpillar
    #4878
    Skacok kérdésem volna ismét:

    GBU training a szituáció.. Ugye 8db GBU-12 + Sniper XR


    Átváltok A-G -ba meg van jelölve a cél bal MFD -n látszik hogy fogja... Jobb MFD -n kimászok az sms -ből bemászok a tgp -be bekapcsolom a laser armot és amint oldhatok oldok is csak éppen ahol az épületet kellene látnom egyszer csak "bemászik" egy bomba és kitakar mindent...

    Ezután csinálhatok bármit a Sniper XR tulképpen megdeglik ha kilépek meg vissza helyezt nem változik... Ez így e normális?
  • L Viper #4877
    Nem írta ki :(
  • L Viper #4876
    Köszi, próbálom.
  • neuro
    #4875
    Display frame rate Ctrl-z r
  • L Viper #4874
    Repvez is ráér remélem és mindenki más érdeklődő !
  • L Viper #4873
    Köszi, de úgy szeretném az fpst, amit Balage is írt, a Falcon4 motorja általi tiszta értékek érdekelnének.
    A bal felső sarokban írja kis fehér alapban.
  • Gundark
    #4872
    Vagy TE vagy légiharc esetleg egy új téma a filmedhez :) Nekem mindegy mit megyünk. Kipróbálhatjuk a csörgőkigyókat de nekem a gépágyús harc per pill jobban tetszik :) No meg a fiiling amikor a kisdeltaszárnyú hátán végigfutnak a becsapódások... :P

    U.I

    Netmester jössz?
  • Molnibalage
    #4871
    Nekem olyan van amihez nem kell crack és mégis korlátozás nélkül tud mindent és már elküldtem egy ideje L_Viper-nel, nem ismeretlen előtte. A gond az vele, hogy erőforrást visz. Az FPS korlátozás meg a felvételre vonatkozik, magát a programot nem babrálja.
  • netmester
    #4870
    ha fps-t akarsz kiiratva kkor szedd le a frapsot.ez a program tud videót és képet is csinálni. asszem még valami fps korlátozások is vannka bnne és azt is ki lehet választani hogy milyen formátumba veggye a videót de hoz kell crack egyelőre akit érdekel annak itt a lin honan le lehet szedni:http://www.fraps.com/download.php a craket meg nekiálok keresni
  • Molnibalage
    #4869
    Összedobhatok multira pár mozgalmas TE-t.
  • netmester
    #4868
    nem igaz nem írok 2 sórnál többet. a sulib ais megírtam a szép hosszú szöveget de a net megszakadt. itthon most csinálták meg a netem majd elmondom mi volt ha érdekel. lesznek új célpontok is valamelyik multin??

    tudom ez több mint 2 sór
  • Molnibalage
    #4867
    Akinek bármelyik manual vagy cucc hiányozna, itt megtalálja.