52965
  • zsoltfireman
    #11159
  • Razor18
    #11158
    Mi ma csináltunk 200 kiló csabai kolbászt, de nem vágtunk, csak húst vettünk hozzá...
  • Wampa
    #11157
    http://www.gallagher.com/ejection_seat/
  • L Viper #11156
    Péntek este nem tudok menni én sem multizni, mert másfelé leszek, de esetleg szombat jó.
  • zsoltfireman
    #11155
    Hello Uraim,

    Ez az Aggressor festés Aggaszt....:-)
    Meg kéne gyártani!
    Ja,szombaton nálunk is warthog vágás :-)
  • Wampa
    #11154
    A srác átgondolhatta az életét(Johnny Walker)miközben bámulta az éles
    üveget......
  • Wampa
    #11153
    Viszel svájci sapkát?
  • Molnibalage
    #11152
    Hát lehet hogy jövök, de lehet, hogy nem. Szombaton disznóvágás lesz, kelhetek korán...
  • Molnibalage
    #11151
    Túlélte. Yogi Gallheger volt asszem a neve, Top Gun-ban benne volt a sztori 97-98 táján. Ő nem akart katapultáni, csak magától indult be részlegesen a folyamat negatív G-s manőver közben.
  • repvez
    #11150
    nekem holnap melo ugyhogy kilöve :(
  • Boconadi
    #11149
    tőlem
  • Boconadi
    #11148
    tőlem
  • repvez
    #11147
    Kifordult a válla és egy kicsit felfuvodott az arca ,de nem vészes.Amugy nem akart katapultálni csak rosszul volt rögzitve az ülés és egy negativ tulterhelésü manövernél kicsuszott a fülkéböl és a kinyilo ernyö rátekeredett a vezérsikra, ami késöbb megmentette az életét mert az tartotta az ülésben .Anélkül a leszállásnál felnyársalta volna a kabin plexije.
  • Boconadi
    #11146
    ezt akartam:

  • Tgabbar
    #11145
    Jut eszembe.Holnap multi?
  • Tgabbar
    #11144
    A rosszul katapultált A6-os pilótával mi lett?
  • repvez
    #11143
    Pl a mi hadvezetésünk :D Mivel nincs más amivel bombázni lehetne ezért a vadászgéppel is dobálnak.Mi-8/24 és mig 21-essel is dobáloztak fab250-est.
  • Molnibalage
    #11142
    És nálad is? :)

    Repvez, kösz a MIG-29-et bár sok újat nem tudott mondani. A játék szempontjából lényegtelen, hogy az alap MIG-29A tud bombát is vinni (bár megcsináltam), a hadjáratban csak vadász bevetéseket repül. Ki az az elmebeteg a valóságban is aki a legjobb vadászgépét ilyen feladatra küldené? Én tutira nem. Más se hiányozna, hogy egy szerncsés flótás egy szerencsés sorozattal leszedje az égről a gépet...

    A modernizált verzió az már más tészta, de azokkal én meg nem nagyon repkedek.

    A MIG-21 MF/PF/bisz verziói, MIG-23 is készen van már. A MIG-23-nál sajnos kopromisszumra kényszerültem és a dupla R-60-as indító nem megvalósítható jelenleg korrektü ahogy kell. A mostani MIG-23 igen keményen hibás.
  • zsoltfireman
    #11141
    Alaskában készűl az új Aggressor festés...
  • repvez
    #11140
    29-es loadout Hátha még jol jön
  • L Viper #11139
    Nagyon élethű, nagyobb magasságból mégvalóságosabb.
  • repvez
    #11138
    Ezek mind olyan dolgok amik késöbb bármikor belekerülhetnek,mivel csak 1 éve kezdték el és csak 2-en vannak ezért elöször az alapokat csinálják.A másik hogy a fighteropsot már több éve készitik és még ilyen állapotban sincsen ergo ott is még csak az alapok vannak se ai se fegyverzet.
    A viz azért lehet hasonlo mivel abban is sadereket használnak ha megnézed a legtöbb játéknál ugyan igy néz ki FSX meg a többinél is.
  • Molnibalage
    #11137
    Asszem ezeket a kérdéseket fel is teszem majd nekik.
  • Molnibalage
    #11136
    Tényleg szép és HATALMAS gratuláció nekeik, de azért ez messze van a fogyasztói igényektől.

    1. Úgy nézem ez csak repkedés egy olyan helyszínen ahol háborús helyzetet szimulálni elég nehézkes.

    2. Fegyverekről szó sem esik.

    3. Ellen nincs, tehát AI nuku.

    4. Kéne befektető és még ember ehhez, mert ebben a formában érdekes, de nem nagyon használható.

    5. Mintha egy-két dolog máshonnan lenne. A víz helyenként nagyon Lock On-os..

    6. Tök jó, hogy PÁRHUZAMOSAN fut ez a Fighter Ops-szal ahelyett, hogy oda dolgoznának be, ha TÉNYLEG ENNYIRE királyok!

  • repvez
    #11135
    Ezt nézzétek meg 2 srác hegeszti és állitolag mindent realtime számol a progi.
    DynamicSim project
    Ezt sose értettem,hogy a nagy cégek akkor miért nem tudnak beletenni ilyen dolgokat a progijukba miért csak scriptekkel meg fos texturával.
  • Boconadi
    #11134
    Ahh mindjárt belinkelem normálisan :p
  • Molnibalage
    #11133
    Ja az? Ősrégi poén, de jó.

    Ezek sem rosszak.

  • Wampa
    #11132
    Nem jön be a három választható link?
    Ezen bejön.....Stealth fighter a kép amire szerintem gondolt,betenném de sajnos esküt tettem hogy egy hónapig......
    http://oopslist.com/
  • L Viper #11131
    Nekem sem, de biztos jó képek, ha belinkelte :(
  • Wampa
    #11130
    Basszus de jó képek
  • Wampa
    #11129
    :))))))
  • Molnibalage
    #11128
    Nem jön be semmi...
  • Boconadi
    #11127
    az új stealth :D
  • Wampa
    #11126
    Valamelyik régi Top Gunban volt róla cikk.....csak lusta vagyok turni,
    de ha lesz időm megnézem.Két Phantom volt a cikk szerint.
  • zsoltfireman
    #11125
  • Molnibalage
    #11124
    F-35 kabin!!!!
  • Gundark
    #11123
    A mostani Aranysásban volt hogy valami mánőver közben leálltak a 22es hajtóművei. (valami olyan, most nincs előttem a zújság, hogy nem az előirásszerű tirimmeléssel kezdett bele negativ terhelésű manőverbe. Asszem :) Ez a hir. No meg az hogy észre sem vette, mert az ótómatikus újrainditó rendszer nem hagyta lepörögni a lapátokat, hanem bevágta a gyújtást, beállitotta az üzemanyagot, meg a lapátszöget. Utólag vették észre mikor kiértékelték a teszteredményeket. Éljen a pédzsupos hajtóműinditás :)
  • Molnibalage
    #11122
    Vietnamira nem emlékszem, csak koreaira. F-86 tolt valamit, de a tolt géptjpusra már nem emlékszem. A pilóta kiugrott tenger felett, de mire megtalálték már halott volt.

    Vietnam felett tankerek vontattak ki párszor sérült gépeket, de ebben azért nem vagyok teljesen biztos.
  • Molnibalage
    #11121
    Az az elfogás sem vol elfogás. Forduló közben egyszerűen helyet cseréltek a gépek és elvesztették egymást szem elől. Az F-15 kicsit fordulózótt a jobb kilátás érdekében és ezt színezték ki utólag a lapok. Röhejes kategóríra szintén. Az Aranyasas Eagle vs. Falnker cikksorozatban is ismertetbe van az eset. 2002 évfolyam eleje emlékeim szerint.
  • Molnibalage
    #11120
    Az F-22 kabinnál egyszerűen az volt, hogy valamiért nem nyílt és azért próbálkoztak sokáig (több óráig), hogy ez ne fordulhasson elő többet. A helyszínen nem sikerült megoldani, ezért inkább vágtak, mert a pilótánál asszem hidratációs gondok léptek fel. Semmi különös, de egyesek ezt is felfújták. Kb. olyan, mint egy defekt az autónál, csak az ok ismeretlen.