13392


Ha nem indul a játék, ide katt!
Minden kérdést törlünk, amire a válasz a FAQ-ban megtalálható!
  • Bukephalos
    #28
    Nestea!
    Honnan vetted a címet? Nem kötözködni akarok, csak eddigi ismereteim szerint a "kinder" német, míg a "blade" angol szó. Vagy így van valami jelentése az angolban is (kinder blade)?
    Köszi!
  • Bukephalos
    #27
    Pfhúúúúúú gyermekeim! megnéztem a videjót, aztán megnéztem a videjót, majd végül megnéztem a videjót. Aztán eszembe jutott, hogy levegőt is kéne venni. Ez über királyság! Ha tleg irányítani lehet majd a pacikat, nem csak 1 video bejáccás lesz a játékban... a mozgások... Kajleena tleg úgy néz ki, mint 1 szűz kislány a 18. szülinapján, de még ez is elnézhető.
    Eddig féltem a sorozatoktól, de ez tleg egyre jobb lesz. Biztos, h az utolsó részt várjuk? Tudtok erről vmit?
    -ok a fejlesztők elött. Nem vagyunk hozzájuk méltók
  • tigeroo
    #26
    Nembaj:)
    Sokáig emlékezni fogunk erre a sorozatra:_|
  • nestea
    #25
    Hááááát ez cooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!
    Tudtam hogy yó lesz, de hogy ennyire. Kájlína viszont egy kicsit gagyesz lett,
    de akkor is hihetetlen. Főleg hogy most lesz az a Benhur féle kocsikázás.....
    Hát ezzel még egy ideig nem lehet betelni. Csak az a baj hogy ez elvileg az uccsó rész. De aki nem nézte még meg azt most nyomatékosan megkérném hogy NÉZZZE MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • grebber
    #24
    Megnéztem mind a 3 moviet.Hát ez kiba..ott jó lesz.
    Remélem lesz olyan movie is amiben megküzd azzal a big szörnyel.
  • nestea
    #23
    lehet hogy már mindenki tudja de azért leírom: az új rész címe Kinder Blade lesz.
  • Prince007
    #22
    AZ ELSŐ Pop 3 videó!
  • tigeroo
    #21
    de ugye akkor farah nememléxik a hercegre?:DD
    zsír...eheh
  • Stark
    #20
    Lya, elkapom azt aki sziggya a kedvenc játékomat.
    És nincs valakinek jegye az E3-ra?:D megakarom nézni az ujj hertzeges játékot
  • BBird
    #19
    Atyagatya! Gondollyon rá? ;-)
    A smiley bezzeg megy... ezek a mai huligánok. ;-))
    Ne vedd fel! :-)
  • rorr
    #18
    erre is tesznek egy starforce 3 védelmet aztán majd vehetjük meg!
  • Stark
    #17
    Akoor te minek irod ide, senkit nemérdekel, ha meg nemteccik ne is gondolly rá.
  • Somogyi Bence
    #16
    Engem egyáltalán nem izgat ez a játék!
    Játszottam mind a PoP SoT-mal , és a WW-nel is de szerintem mindkettő rossz!
    Ehelyett inkább várom a Splinter cell 4-et!
  • BBird
    #15
    prince 3 topic
    Poén kedvéért. ;-) Ubi mikor szakad már le erről az 1-2-3 sorozásról? A öreg rókákat idegesíti, a fiatalokat meg becsapja.
    Aztán valaki bemegy a boltba, és meglátja a polcon, hogy prince of persia 3d CSAK 799ft, az meg rögtön megveszi. :-))
  • Hamster
    #14
    Új hírek a PoP 3/6-ból itt: popww.zanzarah.hu

    Majd, ha lesz több kép amiből össze lehet hozni egy site-ot, akkor elkészítem az új PoP-hoz az oldalt.

    <- Hamster ->
  • Prince007
    #13
    Tudod akkor Perzsiában még lehetett Hárem:)))))))
  • tigeroo
    #12
    naaaaaaaaa:)
    Neki ottvan Farah lol
  • Hamster
    #11
    Sziasztok!

    A következő PoP-os oldalamhoz készítettem egy logót.

    Íme:



    <- Hamster ->
  • NEOreg3
    #10
    az ő helyében énis könyörögtem volna neki
  • tigeroo
    #9
    Nekem az volt a furcsa a ww-ben, hogy a herceg kiba*.. darkos hős, hidegvérrel és könyörtelenül megöl mindenkit aki az útjába kerül, de azért a bögyös macának könyörög hogy jöjjön vele:P
  • NEOreg3
    #8
    Érdkes, hogy Kaileenat, alapból meg kell ölni a 2-ben, csak az alternatív befejezésben hagyhatjuk életben, de ettől függetlenül a warrior within volt számomra 2004 legjobb játéka, és ezt a részt is nagyon várom.
  • Prince007
    #7
    Na, egyre jobb lesz a sorozat(eddig is király volt:))
    E3-on mutatnak reméljük mutatnak többet is addig is nyálazva nézzük a képeket:).
  • grebber
    #6
    Az előző 2-rész is überjó volt.És még ezt is überelni
  • haxoror
    #5

    (remélem a 4-ben a herceg újra úgy fog kinézni mint egy perzsa és nem úgy mint KungLao a MK-ból :P)
  • Dichter
    #4
    Nájszos képek
  • Lacc
    #3
    Majd az E3-on megtudunk róla többet, meg remélem lesznek jó kis wallpaperek is :P
  • Lacc
    #2




    És egy sorozat.
  • Lacc
    #1
    Hát igen. Jön a 3. rész is ebből a csodából! Annak ellenére, hogy ez megintcsak rókabőr lesz, én baromira várom, mert ez tényleg egy igényes, és baromi hangulatos sorozat, ami elég ritka manapság...

    "(Shacknews) Hivatalosan bejelentette az Ubisoft a Prince of Persia 3-at, amely minden jelenlegi platformra elkészül még idén évvégén. A készítők az első két rész legjobb tulajdonságait igyekeztek ötvözni az új részben és természetesen jópár újdobsággal is szolgálnak majd.

    A herceg idő szigetén átélt kalandjai után szerelmével Kaileena-val visszatér Babylonba, a szülővárosába. Sajnos azonban az éljenző tömeg helyett egy lerombolt várost talál és népe is ellene fordul. Hamarosan fogságba is esik és Kaileena, hogy az életét megmentse, újra elszabadítja az idő homokját...



    • Két teljesen különböző karakter irányíthatsz, más technikákkal, harci stílussal és háttérrel.

    • Az öléshez választhatod a kibővített Free-Form Fighting rendszert vagy ninjászkodhatsz a vadonatúj settenkedő harcmodorban, válaszhatsz.

    • Hentelés keresztül-kasul Babylonon át: Háztetők, sikátorok, katakombák lesznek az új utcai harc színterei.

    • Új időmanipulációs speckók várhatók." - Hardwired