21
\"AZ\" elvont platformer
  • takysoft
    #21
    használd a gépet a szoba közepén.
  • Pepe95
    #20
    Én rendelkezek.
    Na annál a résznél járok, hogy kijöttem annak sashának a fejéből és most valami olyasmit ír a notesz, return to brain tumbler, és nem tudok továbbmenni. Elöre is kösz.
  • takysoft
    #19
    végigvittem. egyetértek, folytatás várható
    nem tudjátok, bolta mennyi a játék?
    lehet, megveszem
  • takysoft
    #18
    rendelkezik valaki a PS2 verzióval?
  • insp
    #17
    Szívemből szóltál.
  • predakon
    #16
    Már rég nem játszottam ennyire ötletes,jó játékkal.Már azt hittem,hogy én kezdek kinőni a játékokból és azért nem tetszenek,mostmár vágom hogy azért untam játszani a mostani gamekkel mert mindegyik ugyanarról szól,mindegyik unalmas ötlettelen szar.
    U.i.:Tisztelet a kivételnek.
  • insp
    #15
    Nem. Ha elég ügyesen kapod el a ritmust, akkor fel tudsz állni a peremre. Innen "csak" 2 levitation ball ugrás volt az egész.
  • Sephi
    #14
    Te is ugy csinaltad meg hogy ilyen milimeterekre kapaszkodtal a tuz moge? :D
  • insp
    #13
    Jaja!

    A "rácsos" részen való feljutást pihentettem egy napig elkerülendő a komolyabb egészségügyi panaszokat...
  • Sephi
    #12
    Amikor ott felfele kell maszni az apja utan?

    Jaj ...
  • insp
    #11
    Egy kis UP annak a játéknak, ami nálam beírta magát a top 10-be.

    Az utolsó pályát majdnem egy kontrollerem bánta...
  • fodorkrisz
    #10
    Sziasztok! Sajnos elakadtam ott ahol a lebegést kéne megtanúlní a csajszitól (nem tudok átjutni)... Előre is köszi!
  • insp
    #9
    És akkora utalások vannak benne filmekre, stb... Hogy ihaj!
  • Sephi
    #8
    Jo hat ez a jatek fantasztikus. A Conker ota nem volt ilyen hihetettlenul sokoldalu akcio jatek!

  • h3po4
    #7
    Hello valaki megtudná nekem mondani a bisztonsági őr fejében lévő posta belépési számkódját vagy hogy hogyn tudom meszerezni
  • insp
    #6
    A lényeg: "Kissrác" szerepében belecsöppenünk a "pszichonauta" gyerekek nyári táborába, hogy kiképezzük magunkat igazi pszichonautává.
    Pszichonauta=spéci pszicho képességekkel rendelkező egyén (levitáció, tűzgyújtás, tűzlabda, stb...)
    Pszichonautaként be tudunk lépni mások tudatába. Ilyenkor jönnek a jobbnál jobb platform kihívások. Eszméletlen jó a design és elvont ábrázolás, néhol brutálisan jó 3D térbeli feladatok jellemzik a játékot. Jó sok kalandelem is van, klassz a sztori. (Szerintem tipikusan "felnőtt gyerekeknek" szóló játék, a poénok is jórészt felnőtteknek íródtak.)
    A nehézség is megfelelő, sokminden nem fog elsőre menni...

    képek:









  • Sephi
    #5
    Mesejel mar rola...
  • insp
    #4
    Nagyon nagyon nagyon nagyon látszik, hogy az összes apró részletre figyeltek. Meglátszik a sokéves fejlesztési idő.
  • Sephi
    #3
    Hmm ez nekem meg nincs meg...
  • CrucifX
    #2
    Nem csoda, Tim Schaffer egy jatekisten :)
  • insp
    #1
    http://www.psychonauts.com/

    Teszek még egy kísérletet az eredeti ötletek bemutatására. (lásd még: Super Monkeyball )
    Atomnagy játék, bár az élvezhetőségéhez jó angoltudás ajánlott.