76
East Front
  • ThugEdge
    #36
    DEMO!!!
    http://www.russobit-m.ru/rus/games/eastfront/files/ef_demo.exe
  • grebber
    #35
    "A CDV úgy gondolja, Amerikában nem lenne sikeres egy olyan második világháborús FPS (na, itt már meg is bukott az ötlet! :D), amelynek címe East Front, ezért ott inkább ÜberSoldier néven adják majd ki a Burut CT fejlesztésében álló játékot, jövő márciusban. Ha arra építenek, hogy így tovább fokozzák a virtuális gyilkolási kedvet szegény németekkel szemben, ez akkor is egy elég suta eldongolás volt a kiadó részéről."

    info: Gamestar
  • ThugEdge
    #34
    kinél?nálam pl nem
  • grebber
    #33
    Van akinél elindul ,érdekes.
  • Axon
    #32
    Na akkor még szerencse, hogy nem találtam meg a demo-t. Úgy látom totál felesleges lett volna letöltenem.
  • grebber
    #31
    Még egy normális demót sem tudnak csinálni?Baljos előjelek :(
    Majd ha lesz rendes demó leszedem azt.
  • Gabe18
    #30
    Feltelepül,majd az inditásnál error...
  • grebber
    #29
    Orosz nyelvű :D és 345MB most szedem de éjszakás révén csak reggel tudok irni róla.
  • ThugEdge
    #28
    hát én mondanék,de nem indul valami error üzi,aztán bejön egy ablak,gondolom ez lenne a gém,aztán winfos hibajelentés,lehet me nem csípi hun xp a ruszkit?:)
  • Glpetyus
    #27

    Kijött egy demó

    Véleményt pls
  • grebber
    #26
    Késik: Release date: Q1 2006
  • grebber
    #25
    Képek
  • grebber
    #24
    Hát ja sejtettem,de igy sem rossz.
  • ThugEdge
    #23
    múvi:
    http://www.gamershell.com/news/23586.html
    elég büntetős
  • grebber
    #22
    4 új kép
  • Lammer
    #21
    szivembol beszeltel dude... ;)
    A "hos" szovjetekrol mar ne is beszeljunk, sztalin "csak" nepcsoportokat irtott ki, de a "hos" szovjetek oldalan is van am fps biza... (hanyinger rulez)... :(
  • Axon
    #20
    Én is örülnék már egy olyan fps-nek, ahol bármelyik oldalt lehet választani, mint az rts-ekben.
    És miért nem csinálnak ilyet? Mert szörnyen népszerű lenne. Ha másért nem, akkor az oroszokat szivesen pufogtatná bárki a világon, hiszen már a 2. vh-s szövettség is elég gyenge lábakon állt, de az azt követő hidegháború, minden épeszű emberrel megutáltatta a szovjeteket.
    De megmondom őszintén egy "elit alakulat" szintű film, még a jóérzésű emberekkel is megutáltatja a "tökös" legyőzhetetlen és rettenetesen hősies jenki katonákat. Akik kímélet nélkül gyilkolják halomra a gaz német katonákat, akiket persze csak mindig távolról mutatnak. A hős jenkikből pedig igen ritkán hall meg valaki, na de akkor aztán.... Az a minimum, hogy a gyilkosa náci! Tutkóra pártag a párt megalakulásától kezdve. Hitler puszipajtása. A gázkamrák kitalálója és fő üzemeltetője. Az "1 millió zsidó kiírtója" emlékérem boldog tulajdonosa. Nem is anya szülte, hanem egy sakál a temetőben. Ezt a katonát aztán a hős jenkik természetesen nem akarják megölni (mert elfogják természetesen a hős jenkik), hanem bíróság elé akarják állítani, de ez a hállátlan, hát nem megszökik és megsebessít 2-3 hős jenkit is, akik törvénytisztelő énjüket félretéve, mégis csak lelövik a "gonoszt". Na ilyenkor szeretnék a hős jenkikbe durrantani néhányat egy fps-ben. Na meg olyankor, amikor a történelmi beszámolókat olvasgatva olyasmikkel találkozok, hogy ezek a hős jenkik elfogott német civileket és katonákat kötöztek a tankjaik elejére, hogy a németek ne merjenek a tankjaikra lőni. De ezek a hős jenkik bombázták rommá Drezdát és Debrecent is, na meg még számtalan várost, ahol többszázezer civilt (nőket, gyerekeket, terhesanyákat) öltek halomra. A hős jenkik....
    Szóval ide nekünk egy remek fps-t, ahol német-, de mégjobbb lenne, ha magyar- katonákkal is végig lehet tolni a játékot.
  • Lammer
    #19
    ez mindig is aktualis lesz, es mar le is irtad kik szitjak a tuzet es nyomatjak agyba-fobe a propagandat... :(((
    enis unom mar a "gonosz" nemetek gyilkolasat, enmar a masodik MOHnal(+egy rtcw) bemondtam a "GG"-t es letoroltem... :D
    Hmmm erdekes oroszokat sosem kell gyilkolni... hmmm
    amugy eleg jo kepek, csak a tema
  • Glpetyus
    #18
    Jól néz ki :O
  • grebber
    #17
    A Kreed grafikus motorja hajtja majd a gamet.




  • Glpetyus
    #16
    :C
  • DJ Skyline
    #15
    LOÁL!:D

    én már megyek is...részemről ennyi volt ebben a topikban a jelentlétem!:DDD
  • Glpetyus
    #14
    Ehhh...gondoltam,hogy vmi hasonló szinvonalat foX itt is képviselni :DDDD
  • DJ Skyline
    #13
    "Jónapot kívánok,itt kértek rovarírtást?"
    Tiszta "Dárt Véder" palást nélkül!
  • Takezó
    #12
    Szimpatikus fiatalember-e vaty???
  • Glpetyus
    #11
  • switch
    #10
    Nem látszik gonosznak

    ^.^
  • Glpetyus
    #9
    Jaj,ne már :/
  • Axon
    #8
    Azért hihetetlen, hogy 60 év múltán is ránk akarnak eröltetni valami mítikus ősi gonoszt, amit írtani kell észnélkül.
    Gondolom ez most újra aktuális lesz, hogy német pápánk van és már próbálják csöpöktetni a jónépnek, miszerint ez a gonosz ex-hitlerjugend-es biztos milliószámra lőtte fejbe a szegény zsidó- csecsemőket és terhesanyákat.
  • Glpetyus
    #7
    Te tudsz valamit :D
  • Sephi
    #6
    El sem olvasom es a kepet sem nezem meg de 100% bisztos vagyok hogy ez egy ujjab csoadalatos FPS lesz ahol nemeteket kell olni a WW2 temajan!

    Egyszeruen erzem!
  • Glpetyus
    #5
    ehhh...nem akartam ekkora b@szást berakni,kicsinyíteni meg lusta voltam ^.^

    Ja,a téma már lerágott csont,de én nem bánom,ha jó lesz a gém :P
  • Axon
    #4
    A képek nem is rosszak.
    Egész ígéretes.
    Csak én már nagyon eröltetettnek tartom ezt a sci-fi és 2. vh-s téma összegyúrását, ahol a gonosz németek robot katonákat gyártanak, meg lézerágyús űrhajókat, na meg teleportokon keresztül közlekednek térben és időben egyaránt.



    Gonosz cyborg német katona, tökig implantokban.

  • Glpetyus
    #3
    Ja,megjelenés ELVILEG most tavasz.
    (+ a szokásos 1-2 év halasztás :P)
  • Glpetyus
    #2
    KÉPEK
  • Glpetyus
    #1
    ^.^
    Megelőzve Grebber-t,nyitok ennek egy topikot.
    Habár elég kevés az infó róla,+ képekkel sem bombáznak naponta,de ennek ellenére kedvemre valónak tünik a gém.

    Amennyit kivettem a 2 soros infók-ból,a történet nem lesz túl eredeti,merthogy gyakorlatilag már megint a gonosz németeket(ki mást) kell hentelni. (akik természetesen "übersoldat"-okat is gyártanak már:)
    (ismerős történet?)
    Na mind1,a képek nekem tetszenek,+ talán még jó is kisülhet belőle.