13
Lakás tulajdoni lapja
  • Botond #13
    Igen,ahogy Punker írja,bárki bemehet és kérhet hitelesítés nélkülit,hitelesítettett már csak a tulaj személyivel meg ilyesmi.
  • Punkerwork
    #12
    kikérheted te is, pl ha meg akarod venni természetes hogy elötte látni akarod a papírokat.
  • Pheel
    #11
    Köszönöm az eddigi segítséget! Az érdekelne még, hogy bárki kikérheti ezt a lapot vagy csak a tulajdonos?
  • Chief
    #10
    Sajna ha magán célra kell valóban fiztani kell érte, 1500 huf-ot!
    [most kérdezte meg a kollégáját]
  • Killgore
    #9
    -k.
  • Killgore
    #8
    Hát barátnőm nemrégiben kérte ki a tulajdoni lakpját a kertes házának, és 4000 pénzbe került kikérni.
  • Botond #7
    3000ft az a hitelesített,lehet kérni hitelesítés nélkül is fele annyiért.
  • Botond #6
    Nem adnak ilyesmit ki neten,bemész szépen a földhivatalba,és ott kérsz egy hitelesítés nélküli tulajdoni lap másolatot,az 1500pénz körül volt januárban.
  • Tetsuo
    #5
    Ezt csak pénzért (kb 1500ft-ért) mutatják meg neked a helyi önkormányzat földhivatalában, de biztos egy drágább tulajdonilapos megoldást akarnak majd rádsózni (úgy 3000ft-ért).
  • Iori
    #4
    neten nem hinném sztem, bekéne menni a földhivatalba személyesen vagy telefonálni egyet nekik. Esetleg kérd meg a tulajdonost hogy uj, 3 honapnál nem régebbi tulajdonlapot mutasson be neked.
  • Pheel
    #3
    Bővebben? Én ezt találtam, de nincs ide accom :(
    Katt!
  • cyrus #2
    földhivatal ?
  • Pheel
    #1
    Helló!

    Albicsere helyzetben vagyok és szeretném leellenőrizni, hogy vajon a tényleg azé a lakás, aki ki akarja adni nekem. Tud valaki valami infót arról, hogy hol lehet az ilyesminek utánanézni? Főleg neten, de más nincs, hát személyesen is akár.

    Előre is köszi!