15
  • Magnetic
    #1
    Végre egy értelmes ötlet.
    Személy szerint ennek nagy jövőt jósolok. Már csak azért is, mert időve biztos be fog törni a játékpiacra is.
  • Mas-Thief
    #2
    "...CyberCarpet vagyis a kiberszőnyeg, amelynek az átmérője körülbelül öt méter..."

    Kíváncsi lennék, hogyan oldják meg a valószínűleg 5 méternél nagyobb távolságokra való sétálást.
    Kár, hogy ilyen részletekről nem szól a cikk.
    Ötlet?

    Minden esetre nagyon hasznosak és érdekesek lesznek ezek az eszközök a jövőben, e felől semmi kétség.
  • FTeR
    #3
    olvasd el még 1x
  • mad mind
    #4
    "Maga a szőnyeg több ezer kis mozgó különleges labdácskából áll, ezek segítségével lehetséges a járó-futópadon mozgó személy visszavezetése a szőnyeg központjához. "
  • Deniboj
    #5
    HoloDeck :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Egy újabb pénznyelő baromság...
    Méghogy a sportolók is használni tudják majd!

    Tessék elképzelni, amint egy sprinter egy 5 m-es szőnyegen, közel 40 km/h-s sebességgel fut... a gömböcskék az életben nem tudják "visszatenni" a szönyeg közepére!!!

    A sok "hülye" ember - olyan, mint aki a nyulát 50.000 $ fejében nem eszi meg és már 25000 megvan neki! - minden lehetséges úton pénzt akar keresni. S vannak még hülyébbek, akik finanszírozzák is...


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • item
    #7
    Tiszta star-trek holoszoba feeling
  • item
    #8
    Megelőztél
  • Mas-Thief
    #9
    Jóvanmá! Azt olvastam, de ha az ember labdákon sétál előbb utóbb orra esik. Na meg, ha te ebből megérted, hogyan működik a szisztéma...

    FTeR: kellemes volt veled társalogni
  • Murdoc
    #10
    Ne gondolkodjatok negatívan, hamarosan valóság lesz a Mátrix, de a kép alapján nekem inkább a 13. emelet c. filmre hasonlít!
  • FTeR
    #11
    kicsét késő volt már ahhoz, h bővebben kifejtsem és lám így is megértetted, tehát a célt elértem.
  • blackgamer
    #12
    lép és közben gurul vissza a szőnyeg közepére? ezt nem nagyon tudom elképzelni
    egy videót megnéznék ha lenne
  • FTeR
    #13
    mmit nem lehet ezen elképzelni? olyan mint a futószalag a konditerenben csak minden irányba jó...
  • dez
    #14
    De csak átmenetileg. Igazán élethű, ráadásul úgy, hogy nem csak sétálgatni lehet, hanem tevékenykedni is, csak közvetlen agyi kapcsolattal lehet. Az viszont még egy kicsit odébb van (kóstolgatják, de nagyon gyerekcípőben jár). Szal ez az átmeneti idő azért nem lesz rövíd.
  • wiezro
    #15
    úgy érzem ezt is a hadipar fogja felfejleszteni... ezzel azért lehet állatkodni, meg infokat is kiszedni... kérdés hogy csak ez a gyér fejlesztés van-e vagy már a hadipariak röhögnek, hogy nekik ilyan 20 éve van