702
  • koRps
    #702
    Dougie
    Chevy
    Korps
    a három zsivány

    street hockey!!!!!!!!!!!!!!
  • maximil
    #701
    Hu, ez a video őrületes! :D Tuti nem merném kipróbálni, viszont már a látvány is elég... :D Nagyon tetszik!
    Egyébként nagyon pozitiv megvilágitásba helyezi magát a Red Bull a szememben, hogy ilyen rendezvényeket hoz létre és támogat!

    Szlovákia, Kassa - nézz utána, szerintem ott tuti lesz valami! :)
  • Megtörhetetlen
    #700
    Nem tudjátok, nem lesz mostanában valami Hockey megmozdulás itt Pesten vagy környékén amire érdemes lenen elmenni? mert egyik barátom most látogat el hozzám a következő hónapban azaz áprilisban és elvinném valami extrémebb mulatságra ?:)
  • jointo
    #699
    Nagyon komoly ez a video. Nem semmi, ahogyan ereszkednek lefelé. :-D
    Azt gondolom, ha a Red Bull a nevét adja valamihez, nem szokott rosszul sikerülni.
    Mindezek ellenére, én is azon a véleményen vagyok, hogy a támogatott sportok között nem a havasak dominálnak. Forma1, rally, air race. A három legnézettebbet említve csak.
    De ez a video vitathatatlanul jó! Imádom a havat és a téli sportokat amúgy is! Kipróbálnám ezt a helikopterből boardozást!
  • Megtörhetetlen
    #698
    A téli sportokról meg csak ennyit: hihetetlen őrült zsír videó:


    nézzd meg a honlapon elég sokfajta sportot nyomat, de mind extrém kategória és sok a havas, meglepően sok... Bár a franc se bánja a lényeg hogy nem a gyártók zsebébe landol hanem legalább Ők egy kis jót is csinálnak belőle nem csak házakat építenek meg nyaralókat vesznek...
  • bugbal
    #697
    Az biztos, hogy a legnagyobb pénz nekik a forma 1-ben van.
    Valóban sok téli sportot szponzorál.
    Már megvan az idei magyar csapat, aki kijutott a versenyre.
    Kár, hogy a Red Bull nem szervez valamilyen más sportágban is hasonló versenyeket. Biztos, hogy kipróbálnám magam.
  • Megtörhetetlen
    #696
    Na jó de a F1 az egy sport és ha megnézed, hogy mennyi téli és mennyi nyári azaz olyan sport van amihez nem kell a hideg meg a hó, akkor az enne az elvárás, hogy több Hó nélküli sportot is szponzoráljanak azaz többet mint télit, de még sincs így :S Tehát nyilván arányaiban értettem nem pedig általánosítva!
    Ha mondjuk az összeget nézzük akkor igen biztos, hogy a F1 viszi el a legtöbb pénzt... De ez érthető is..
  • myways
    #695
    Már bocsi, de ez egyáltalán nincs így. Hacsak, a forma 1 vagy a rally számodra téli sport.
    Az egyik legnagyobb és legrégebbi marketing terület a forma1. Ami mára odáig jutott, hogy márt saját csapatuk is van.
    De logoként már évek óta ott virítanak a forma 1-es autókon.
    Ez a bajnokság nagyon jó ötlet. Nem is hallottam róla korábban.
    Vannak hockeys ismerőseim, akik hobbi szinten játszanak rendszeresen, megemlítem nekik ezt a lehetőséget.
  • Megtörhetetlen
    #694
    Meg idehaza valljuk be hogy a hockey-nak nem igazán van túlzottan nagy hagyománya... tehát talán ez kevésbé lényeges...
    Idén meg nagyon meg sem lehetett volna hasonlót rendezni, mert nem igazán volt befagyott tó, mármint rendesen befagyott ahol megoldható lett volna :S
    De az valóban jó dolog, hogy legalább foglalkozik ezzel valaki valami, egy csoort egy szponzor, tehát hogy a lehetőség adott ;)
    Egyébként miért van az hogy a RedBull zömében téli sportokat szponzorál???
  • kalaposkan
    #693
    Szóval ITT. Az előbb elrontottam a linket
  • kalaposkan
    #692
    Való igaz, jól hallottad, de szerintem az ideiről már lemaradtál. Mondjuk ideiről beszélni talán még furcsa lehet, mert nálunk egyelőre ez volt az első, de mivel első volt és így is nevezik, bizonyára lesz majd második is Egyébként érdemes utánanézni az oldalon ITT, mert elég sokban különböznek a szabályok a normál hokitól, szóval azért ezeket is meg kell tanulni, meg oda kell figyelni rá. Eleve, hogy kevesebben vannak pályán, rövidebb a meccs, nincs les meg tilos felszabadítás, csak hogy a leglényegesebbeket említsem. Egyébként jó poén, mégha úgy látom, profik is indulnak benne, azért erőfelmérőnek mindenképpen jó, meg élménynek sem lehet utolsó, végülis ob1-es játékosokkal ritkán játszhat az amatőr hokis, ha meg sikerül győzni az már csak a plusz.
  • peteemol
    #691
    Sziasztok!
    Most olvastam, hogy a Red Bull szervez hockey bajnokságot.
    Nem tudjátok, mik a feltételek? Ki lehet vele jutni Minessotába, ami azért nem lenne rossz!
    Hobby szinten játszom csak, gondoltam, összehozhatnánk egy csapatot próba szerencse alapon.
    Bárki nevezhet, úgy tudom, akit érdekel, a honlapon megtalálja a feltételeket.
  • gyurike21
    #690
    Sziasztok!
    Van egy görhoki korim, és egy jéghokis védőfelszerelésem. Azt szeretném megkérdezni, hogy ezek használhatók e a görhokiban, vagy vegyek inkább más cuccokat. Félek, hogy a könyökvédő, nadrág nagyon lerongyolódik az aszfalton...
    Ha van valami tipp akkor azt előre is köszi
  • gyurike21
    #689
    Szervusztok!
    Most kezdek ismerkedni a Hockey ezen válfajával, és érdeklődni szeretnék, hogy a védő felszerelések közül mik használhatók mindkét esetben (jég-utcai). Miből kéne másikat beszerezni, teljes jeges cuccom van, valamint egy görhoki korim. Válaszotokat előre is köszi.
  • Garcsi
    #688
    Sziasztok! Nem tudjátok 20-án mikor kezdődik a göris felvonulás?
  • ChevyG #687
    tény, h nem most vettem, de itt (baján)m raklappal volt szinte.

    (de nem a fakerék!)
  • jbal
    #686
    teszkóba?msot nem rég voltam ott de nem igazán láttam de meglesem:O
  • evets
    #685
    Hát a 750ft/4db tényleg verhetetlen ár....gondolom azért sűrűn kell forgatni meg cserélgetni a kerekeket.Régebben én is egy táska használt kerékkel jártam meccsekre és elég sűrűn jöttek a defektek.Főleg 30 fokban a forró aszfalton.
  • ChevyG #684
    én a tecsoba vettem 4db 750 forint! igy most van minimum 16-20db:D

    kb feleannyit birnak mint 1 roces v rollerblade, de ha az árukat nézzük...
  • evets
    #683
    Ha adhatok Nektek tanácsot,labdából csak "vizeset" használjatok.Nem pattog,strapabiró,és ha el is szivárog a belsejéből a folyadék,ügyesen feltölthető egy kis vizzel.Kerékből érdemes minimum 80-as keménységűt venni,főleg betonra ,aszfaltra.Marczi skate-nél lehet nhl pro 150 es kereket szettben venni 1100ft/db.Igen húzós az ára de nekünk 1 szezont ki szokott birni normális pályán.Olegnál a koriközpontban van ccm kerék kimondottan hokira.800ft/db én most ezt használom és elég jo.Ezek a hokis kerekek nem lesznek defektesek inkább csutkóra lekopnak...
  • jbal
    #682
    mondjuk még bírja.de ha vennék akkor se vennék profit elég a gagyit szétb***ni:D
    milyen kapukra szoktátok nyomni?vagy csak kitesztek két valamit oszt bumm?
  • ChevyG #681
    1. van több fajta, kemménység szerint. müanyag és gumi szeru valami (mint pl a piros pötyös labda:D)
    2. mi nem vigyázunk a kerekekre:) gyakoriak a defektek. de ez erősen pályafüggő

    üdv
  • jbal
    #680
    Egyébként milyen anyagból van ez a streetball labda?
    Más.A ti korcsolyáitok kerekei is így néztek ki 4-szeri használat után?
    Roces SK2-es a korcsolya.
  • evets
    #679
    Hali!
    Ne vegyetek street korongot!Csak tökéletesen sima felületen használható.Mi már kipróbáltuk......
  • jbal
    #678
  • jbal
    #677
    mi a neve?
  • ChevyG #676
    azzal is szokták játszani. kép nincs
  • jbal
    #675
    Sziasztok!
    Láttam egy olyan játékszert utcia hokihoz ami oylan mint egy igazi korong és görgők vannak rajta.Tényleg van iylen?tudna valaki mutatni erről képet?
  • koRps
    #674
    jövő hétvég nekem is jó
  • ChevyG #673
    nekem jo
  • Dougie
    #672
    esetleg a közeljövőben lesz görhoki? (vagy paintball?)
    jövő hétvége valakinek?
  • ChevyG #671
    én tudjam?

    nekem mind1
  • Dougie
    #670
    ja, de v du?
  • ChevyG #669
    nahh? szombat? valaki?
  • ChevyG #668
    szerintem most 7végén jo lenne!!!
  • KexSkyline
    #667
    de de jó lenne persze csakvicc vot! :D
    de teljesen uj kerék szetet kell vennem ami straba birok de meglesz oldva!
    Jó lenne már korizni ! :D
    Már összekelene röfeni megkell beszélni egy hétvégét fixre ami nekem is jó meg bátyámnak és akkor csapatjuk :D
  • Dougie
    #666
    ja, mi ez a rossz duma?
    gyertek nyugodtan, legalább többen leszünk, szerinted az nem jó?
  • ChevyG #665
    wtf?

    ki nem szeret? vagy mivan?

    gyertek korizni. mi se voltunk már vagy 5 honapja...
  • KexSkyline
    #664
    beköszöntem
  • KexSkyline
    #663
    Csá skacok!
    Tudom nem szeretek minket csak beköszeetem hogy mizu ?