54
Freeware játékok
  • Montanosz
    #54
    Tempo
    Különleges grafikai és zenei összhatás jellemzi a háromdimenziós játékot, amelyben két lányt tudunk iránytani felváltva (Z). Egyik a tolószékben látható, míg másik ennek egy telekinézis kivetülése. A tolókocsis lány nem csak ezzel a különleges képességekkel rendelkezik, de különleges erők megmozgatására is képes (Q), amikkel hatalmas tárgyakat képes elmozdítani. A játékban tehát e két szereplő közt kell kapcsolgatnunk, így haladva előre a pályán, amely nem mást, mint egy börtön. Célunk kijutni a börtönből, aminek kijáratát egy szoborban találjuk. A Tempo mindössze egy pályából áll, de számtalan logikai fejtörőt tartalmaz. Irányítás: A, S, D, W, illetve Z és Q billentyűzet.

    link
  • BBird
    #53
    Ha valakinek nem volna ötlete (se pénze), hogy mivel kellene játszani, íme egy top100 freeware játéklista:

    Top100 Freeware Games
  • [HUN]FaTaL
    #52
    sorry a nagy képekért:(
  • [HUN]FaTaL
    #51
    Games Pack - 11 játékot tartalmazó játékgyűjtemény

    Egy ingyenes játékcsomag 11 játékkal: Sakk, amőba, kígyó, tetris, puzzle, block, képkirakó, tic tac toe, memória, pasziánsz, fallabda






  • tomo
    #50
    az lesz az :)
    haverom logitech kormanyaval viszont tok jol ment.
    billentyuzetrol tenyleg eleg halálos.
  • BBird
    #49
    Nem, nem próbáltam egyiket sem. Egy erősen fejlesztés alatt álló gyönyörű tengeralattjáró-szimulátort próbáltam pár hete, hónapja.
    Várjunk... lehet a racer volt a kezeim közt, ugyanis egy autószimulátort volt szerencsém kipróbálni, ahol túlságosan is élethű fizika volt. Egy kanyart nem tudtam normálisan bevenni. :-)
  • reaper4
    #48
    wááóóóóó :)
  • a3a
    #47
    amúgy a S.W.I.N.E. nnnnnnnnnaggggyoon dúrva!Disznók vs nyulak modern harcijárművekkel!!!!
  • tomo
    #46
    BBird, azota volt idod kiprobalni a racert es a flightgeart?
  • BBird
    #45
    Hagyd, kemény gyereknek biztos még apuci fizeti a netet, meg a zacskós tejet. :-))
  • tomo
    #44
    akkó fizess
  • m15
    #43
    szar
  • BBird
    #42
    - Az Invictus OnEscapee c. játéka is ingyenes egy ideje.
    Invictus

    - Idén karácsonykor ingyenessé tették (torrent) a Stormregion csapata: S.W.I.N.E.
    Stormregion

    - Akit érdekel egy kellemes síelős progi:
    ORF-Ski Challenge 2006

    - FPS rajongóknak pedig Alien Arena 2006: red.planetarena.org
  • BBird
    #41
    Najó, akkor képek a link alatt.

    Kellemes nyarat mindenkinek, remélem a free játékok közt találtok unaloműzőt, ha nem akartak a döglesztő melegbe kiszaladni. :-)
  • BBird
    #40
    Stargunner



    1996-os remek kis Shoot'em Up.

    Link: www.3drealms.com
  • BBird
    #39
    Szépen összekutyulta a linkeket. :-)

    Képek

    Letöltés
  • BBird
    #38
    BattleCruiser Millennium

    Pár éve még a boltok polcain figyelt. Egy komolyabb űrhajó szimulátor, stratégia és FPS egyben.

    Képek:
    Link: www.gamershell.comwww.gamershell.com
  • BBird
    #37
    Eagle Lander 3D



    A régi holdra szállós játék jobban kidolgozott változata, komolyabb szimulátor rajongóknak. :-)

    Link:
    http://www.eaglelander3d.com
  • BBird
    #36
    Nexuiz végre kijött!
    Ingyenes FPS, Quake 1 javított motor.

    képek
    Honlap
  • BBird
    #35
    Na'zééé ;-)
  • Voltan
    #34
    Pozitív értelemben :D
    Tényleg nagyon jó topik!
  • BBird
    #33
    Én is ezt mondom, hogy jó dolog ez a Millenium free változat. Pedig ez boltban kapható változat volt 2 éve(?).
  • BBird
    #32
    Ezt pozitív vagy negatív értelemben kell érteni? :-)
    Szerintem jó topic, néha meglepően jó freeware játékok jönnek ki, amiknek kevés a reklámja.
  • Bucser
    #31
    I've Found Her Szerintem az eddig legjobb freeware űrszimulátor newtoni fizikával az általam annyira imádott Babylon 5 univerzumban... Egy starfury-t kell irányítani és egy egész Squadront... A folytatása lassan kész lesz.. ja és persze az egész ingyenes teljes mértékben!!
  • Voltan
    #30
    Nagyon jó topik, gratulálok!
  • galocza
    #29
    asszem az volt a vita forrása, hogy a kiadó (mint általában) erőltette a megjelenést, és a bc3000ad esetében ez teljesen félkész terméket jelentett. nagy bukta volt természetesen, jött a per és a fejlesztők befejezhették a játékot és ingyenesen közzétették. nagyvonalú dolognak tartom, hogy megtették ezt a milleniummal is - ahol nem volt szükségük magyarázni a bizonyítványt.
  • BBird
    #28
    Még egy űrhajós szimulátor és FPS, stb.
    Már régen is balhék voltak a BattleCruiser részei körül, azt hiszem a fejlesztő és a kiadó került vitába, aztán ingyenesen elérhetővé váltak a régi részek. Most a legutóbbi is ingyenesen elérhetővé vált.

    Képek és Letöltés: Gamershell
  • BBird
    #27


    Karting Race

    Ha valaki próbálná, esetleg leírhatná, hogy jó-e oder sem!? :-)
  • joebacsi
    #26
    ez tenyleg jo :)
  • ronhaven
    #25
    cave story

    Jo kis platform erdekes sztorival, engem 4 napig lekotott, eddig tartott vegigvinni. Lehet savelni, rejtett dolgok, ha jol tudom 4 fele befejezes, szerintem tok jo
  • [HUN]FaTaL
    #24
    Egy ingyenes unaloműző játékgyűjtemény:

    Games Pack 2005




    Két, a témával foglalkozó magyar oldal:
    NOLD oldala
    Ingyenjáték.hu
  • BBird
    #23
    Két ingyenes FPS került az internetre. Bár nem mai grafikával rendelkezik (quake 2 motor), de legalább ingyenes, s talán még játszható is.
    Egyik egy 2.vh-us FPS, a másik jövőben játszódó. (Miért is ne, mindkettőből alig van.) ;-)) forrás: Gamestar

    Fragmaker

    Kép 1 - sci-fi
    Kép 2 - 2.vh
  • Maxtreme
    #22
    Hátmár hogyne menne :)
    Nekem sp2-m van, és minden zokszó nélkül megy :)
  • BBird
    #21
    Igen, Orbiter is remek játék, bár még nem tudtam időt szánni rá. :-(
    Kép
    SG topic a játékról
  • BBird
    #20
    Igen, a polipos is rajta van, ha jól emlékszem. :-)
  • 12346
    #19
    háá, ezek naggyon jók voltak:)) nekem polipos-búváros volt meg egy versenyes, de mintha ilyet is láttam volna.
  • tomo
    #18
    elethuseget szem elott tarto urrepulo szimulator.
  • BBird
    #17
    Orosz kvarcjátékok? Biztos sok öreg rókának rémlik néhány. Nekem spec a tojáselkapós volt meg. :-)
    Most már gépen is meglehet nekünk!



    Remélem itt nincs védelem!? :-)
    Ja és a link, ahonnan letölthető: LINK
  • BBird
    #16
    Örömmel látom, hogy nem csak én szúrom el a dolgokat ma. :-))
    Knight-t nemrég töröltem le, pedig tényleg elment... csak idővel onlyban nem volt túl előnyös. :-) Meg aki tényleg ingyen játsza, nagyon sok dologtól elesik. Nehezebben fejlődik, kevesebb tárgyat kap, ...
    De ettől még megéri.
  • NEOreg3
    #15
    jó link:P