54
Freeware játékok
  • BBird
    #1
    Üdv! Lehet hülye ötlet, de másik topicbók indulva jutott eszembe, hogy esetleg lehetne egy olyan hely is, ahol legális, freeware játékokról írunk, linkek, leírások, képek... ki amit gondol.
    A rengeteg pocsék free játék mellett vannak azért jó megjelenések is.
    Azok közt is több féle. Van, amelyik régen fizetős játék volt (GTA1,GTA2,Hidden&Dangerous Deluxe,...) de mára ingyenessé tették.
    És vannak az alapból ingyenes művek. Ezek általában az ügyességi, logikai játékok.
    Ha van ilyen topic már, elnézést kérek, rákerestem free és freeware -re is. :-)
  • BBird
    #2
    Példának ajánlhatom a http://www.justfreegames.com oldalt, ahol néhány igen pofás darab letölthető.

    Szerencsére magyar honlap is van, ami ezekkel foglalkozik, és ott is rengeteg jó mű található, de hátha néha mi is találunk említésre méltó játékokat.
    http://www.jatekkatalogus.hu
  • tomo
    #3
    Racer egy autoszimulator.
    Flighgear repulogepszimulator
  • BBird
    #4
    Mindkettő elsőre remekül néz ki. Próbáltad már mindkettőt? Tapasztalatok? :-)
  • 12346
    #5
    ehez hozzáfűznék két linket (racer):)
    xtreme
    racer forum. igencsak érdemes belesni. sok cucc van, amit az xtreme-n nincs.
  • BBird
    #6


    Jó kis modell. ;-D
  • Dzsotin
    #7
    Ingyenes játékok (magyarul is)

    Ingyenes játékok és játékdemók

    Freeware játékok 1

    Freeware játékok 2

    Freeware játékok 3

    Régi játékok felújítása

    Free játékok

    Freeware játékok 4

  • ZsirosKenyer
    #8
    a Racer nem megy SP2-n
  • 12346
    #9
    hehh, pedig gondolkodtam egy sp2-es kíndózon, de akkor ennyit erről. elég sokat tologatom a racert.
  • BBird
    #10
    Bocs a csúnya önreklámért!
    ITT próbáltam összegyűjteni néhány említésre méltó ingyenessé vált alkotást, link mellékelve hozzájuk. Ahogy nézem, ha lesz időm frissítésre felkerül ez a Racer is, meg a Flightgear.
  • BBird
    #11




    Aki szereti az II.világháborús repülőszimulátorokat (vagy ez inkább arcade?), annak katt IDE!

    Az oldalon több jó játék is van. Csak nem magyar,angol, német az oldal nyelvezete, hanem cseh... vagy szlovák(?).
    Ezt leszámítva nem lesz nehéz megtalálni a játkokat: Hry.
  • BBird
    #12
    Grrr... nem jelennek meg a képek, akkor:
    Kép 1
    Kép 2

    Elnézést! :-)
  • BBird
    #13
    Micsoda védelem, nem hiszem el. :-) Akkor csak oldalon tekinthető meg ez a meglepően kellemes grafikájú repcsis: http://www.3dgamesdev.com

    Mégegyszer elnézést! :-))
  • NEOreg3
    #14
    Knight Online, ingyenes 3d-s MMORPG
  • NEOreg3
    #15
    jó link:P
  • BBird
    #16
    Örömmel látom, hogy nem csak én szúrom el a dolgokat ma. :-))
    Knight-t nemrég töröltem le, pedig tényleg elment... csak idővel onlyban nem volt túl előnyös. :-) Meg aki tényleg ingyen játsza, nagyon sok dologtól elesik. Nehezebben fejlődik, kevesebb tárgyat kap, ...
    De ettől még megéri.
  • BBird
    #17
    Orosz kvarcjátékok? Biztos sok öreg rókának rémlik néhány. Nekem spec a tojáselkapós volt meg. :-)
    Most már gépen is meglehet nekünk!



    Remélem itt nincs védelem!? :-)
    Ja és a link, ahonnan letölthető: LINK
  • tomo
    #18
    elethuseget szem elott tarto urrepulo szimulator.
  • 12346
    #19
    háá, ezek naggyon jók voltak:)) nekem polipos-búváros volt meg egy versenyes, de mintha ilyet is láttam volna.
  • BBird
    #20
    Igen, a polipos is rajta van, ha jól emlékszem. :-)
  • BBird
    #21
    Igen, Orbiter is remek játék, bár még nem tudtam időt szánni rá. :-(
    Kép
    SG topic a játékról
  • Maxtreme
    #22
    Hátmár hogyne menne :)
    Nekem sp2-m van, és minden zokszó nélkül megy :)
  • BBird
    #23
    Két ingyenes FPS került az internetre. Bár nem mai grafikával rendelkezik (quake 2 motor), de legalább ingyenes, s talán még játszható is.
    Egyik egy 2.vh-us FPS, a másik jövőben játszódó. (Miért is ne, mindkettőből alig van.) ;-)) forrás: Gamestar

    Fragmaker

    Kép 1 - sci-fi
    Kép 2 - 2.vh
  • [HUN]FaTaL
    #24
    Egy ingyenes unaloműző játékgyűjtemény:

    Games Pack 2005




    Két, a témával foglalkozó magyar oldal:
    NOLD oldala
    Ingyenjáték.hu
  • ronhaven
    #25
    cave story

    Jo kis platform erdekes sztorival, engem 4 napig lekotott, eddig tartott vegigvinni. Lehet savelni, rejtett dolgok, ha jol tudom 4 fele befejezes, szerintem tok jo
  • joebacsi
    #26
    ez tenyleg jo :)
  • BBird
    #27


    Karting Race

    Ha valaki próbálná, esetleg leírhatná, hogy jó-e oder sem!? :-)
  • BBird
    #28
    Még egy űrhajós szimulátor és FPS, stb.
    Már régen is balhék voltak a BattleCruiser részei körül, azt hiszem a fejlesztő és a kiadó került vitába, aztán ingyenesen elérhetővé váltak a régi részek. Most a legutóbbi is ingyenesen elérhetővé vált.

    Képek és Letöltés: Gamershell
  • galocza
    #29
    asszem az volt a vita forrása, hogy a kiadó (mint általában) erőltette a megjelenést, és a bc3000ad esetében ez teljesen félkész terméket jelentett. nagy bukta volt természetesen, jött a per és a fejlesztők befejezhették a játékot és ingyenesen közzétették. nagyvonalú dolognak tartom, hogy megtették ezt a milleniummal is - ahol nem volt szükségük magyarázni a bizonyítványt.
  • Voltan
    #30
    Nagyon jó topik, gratulálok!
  • Bucser
    #31
    I've Found Her Szerintem az eddig legjobb freeware űrszimulátor newtoni fizikával az általam annyira imádott Babylon 5 univerzumban... Egy starfury-t kell irányítani és egy egész Squadront... A folytatása lassan kész lesz.. ja és persze az egész ingyenes teljes mértékben!!
  • BBird
    #32
    Ezt pozitív vagy negatív értelemben kell érteni? :-)
    Szerintem jó topic, néha meglepően jó freeware játékok jönnek ki, amiknek kevés a reklámja.
  • BBird
    #33
    Én is ezt mondom, hogy jó dolog ez a Millenium free változat. Pedig ez boltban kapható változat volt 2 éve(?).
  • Voltan
    #34
    Pozitív értelemben :D
    Tényleg nagyon jó topik!
  • BBird
    #35
    Na'zééé ;-)
  • BBird
    #36
    Nexuiz végre kijött!
    Ingyenes FPS, Quake 1 javított motor.

    képek
    Honlap
  • BBird
    #37
    Eagle Lander 3D



    A régi holdra szállós játék jobban kidolgozott változata, komolyabb szimulátor rajongóknak. :-)

    Link:
    http://www.eaglelander3d.com
  • BBird
    #38
    BattleCruiser Millennium

    Pár éve még a boltok polcain figyelt. Egy komolyabb űrhajó szimulátor, stratégia és FPS egyben.

    Képek:
    Link: www.gamershell.comwww.gamershell.com
  • BBird
    #39
    Szépen összekutyulta a linkeket. :-)

    Képek

    Letöltés
  • BBird
    #40
    Stargunner



    1996-os remek kis Shoot'em Up.

    Link: www.3drealms.com