2
Infra adatátvitel
  • Taranov
    #2
    Nekem is ez van a 9210i-mmel, a Nokiának is írtam már, először mondtak valamit, ami nem használt, majd többet nem válaszoltak.

    Nekem ezt írták:

    A 9210i készülék XP alatti infra kapcsolat megvalósításához a számítógépen első lépésben ellenőrizni kellene az infra beállításokat: Csökkentse az infra sebességét 57,6 kb/s-ra, illetve az infravörös adó típusa értékét: Sigmatel 4000 –re vagy Vishay 6101 (amennyiben laptop és beépített infra port TFDS 6500-ra) - (vezérlőpult/vezeték nélküli kapcsolat/hardver fül/tulajdonságok gomb/speciális vagy irda beállítások fül).

    Miután feltelepítette a PC Suite-ot, indítsa el a Start/Programok/PC Suite a Nokia 9210i komunikátorhoz/IrDa meghajtók instalálása Windows 2000 és XP-hez opciót.


    Tény, hogy ez 9210i-re vonatkozik, de talán segít.
  • misi9
    #1
    Hellótok. Van egy nokia 7250 telóm, hozzá pedig 1 infrám. Miért van az, h amikor át akarok küldeni vmilyen adatot a telóra a PC Suite-tal, azt írja ki, h "nem sikerült elküldeni a ....-t a telefonra küldeni. Mi lehet a gond? Az infra gond nélkül felismeri. Kipróbáltam egy 6610-es nokiával, és azzal gond nélkül működött az infra.