7165
  • Hunor88
    #7084
    A Roma a Scudettoért fog harcolni, ezt most megmondom. (De a Chievo fog nyerni :D)
  • takibalint
    #7083
    Taddei remek gólja.

    És akkor jött Rodrigo Taddei! Történt, hogy az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő AS Roma brazil középpályása megmutatta csapattársának – akinek korábban nem sikerült félollózós mozdulatból betalálnia az edzésen –, hogyan is kell tökéletesen kivitelezni a mozdulatot.

  • takibalint
    #7082
    A legutóbbi szezont az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sienánál töltő Mattia Destro napokon belül az AS Roma játékosa lehet.

    A Genoa, miután visszavásárolta a futballistát a Sienától, a fővárosiakkal tárgyal a 20 éves támadóról.



    A genovaiak elnöke, Enrico Preziosi klubja hivatalos honlapjának elmondta: „Ha minden jól megy, Destro eladása holnapra lezárul".
  • takibalint
    #7081
    Remelhetoleg. Es itt a kovetkezo 2 valoszinu igazolás.
  • Hunor88
    #7080
    Nem igaz. Ez a Roma minden jó játékost elvisz. Azt akartam, hogy jöjjön a Chievoba, mert szóba hozták! Hát ez a Roma nagyon erős lesz. :)
  • takibalint
    #7079
    A Roma labdarúgócsapata 2017 nyaráig szóló szerződést kötött Panajotisz Tahcidisszel, a görög futball egyik nagy tehetségével.

    A középpályásként bevethető Tahcidisz játékjogának csak a felét vette meg a Roma 2.5 millió euróért, a másik fél a Genoa birtokában marad. Tahcidisz 2010-ben igazolt a Genoához az AEK Athénból, de a piros-kékeknél nem játszott bajnokit, a Grossetónál és a Veronánál futballozott kölcsönben.
  • IXEMGabeo
    #7078
    milyen Alien feje van ennek a Bradleynek:D:D azoon röhögtem, hogy amikor a faterja volt USA szövetségi kapitánya az is kopasz volt:DDDD viszont egy nagyon jó játékos
  • Hunor88
    #7077
    Mennyien leírják, de azok még nem látták játszani ;)
  • takibalint
    #7076
    Na még 1

  • takibalint
    #7075
    Új játékos - Új edzo

  • takibalint
    #7074
  • takibalint
    #7073
  • takibalint
    #7072
    A Roma brazil hátvéddel pótolja a hazájába visszatérő Juant. A 25 éves Leandro Castan a Corinthianstól érkezik ötmillió euró ellenében.

    A védő négyéves szerződést írt alá az olasz fővárosban.
  • takibalint
    #7071
    Ja koszi az otletet, feltoltom
  • bakkerman
    #7070
    felrakod noobra,és onnan belinkeled ide :)
  • takibalint
    #7069
    Van egy fotom Bradley-rol es Tottirol amint kezet fognak. Betennem ide, de 20 kb tul kicsinek tunik. Vicc ez az SG forum. Kinek van 20 kb-os fotoja a mai vilagban mar????

    Van aki feltudja nekem tolteni ide, ha elkuldom a kepet?
  • takibalint
    #7068
    Nekem foggalmam sincs. Nem is hallottam róla eddig. Szerintem a fiatalok kozul valo.
  • takibalint
    #7067
    A Roma hivatalos honlapján bejelentette, hogy négyéves szerződést kötött Michael Bradleyvel. Az amerikai válogatott középpályásért 3.75 millió eurót fizetett a Chievónak.

    A 24 éves Bradley európai karrierje során megfordult Hollandiában (Heerenveen), Németországban (Mönchengladbach) és Angliában (Aston Villa) is, mielőtt a Chievóba igazolt. A veronai csapatban hamar alapemberré vált, így nem csoda, hogy felfigyeltek rá a Románál.

    Az üzlet részeként Adrian Stoian a „farkasoktól” a Chievóhoz került, a veronaiak félmillió eurót fizettek a 21 éves román középpályás játékjogának 50 százalékáért.
  • Hunor88
    #7066
    Stoian milyen játékos?
  • IXEMGabeo
    #7065
    Ezt sajnálom, mert nagyon jó középhátvéd volt
  • takibalint
    #7064
    Fabio Borini lehet az angol élvonalbeli Liverpool új menedzserének, Brendan Rodgersnek az első igazolása. A klub hivatalos oldalán is megerősítette a hírt, miszerint sikerült megszerezni az olasz AS Romától a 21 éves labdarúgót, aki a 29-es számot kapta meg új csapatában.

    „Nagyon sokat számított Brendan Rodgers személye, mondhatni ő volt a kulcs az ügyben, akihez baráti kapcsolat fűz" – nyilatkozta az olasz támadó, aki korábban már dolgozott együtt a menedzserrel a Chelsea utánpótlás-csapatánál és a Swansea-nél is.
  • takibalint
    #7063
    Öt év után elhagyja az AS Romát a brazil Juan. A 33 éves középhátvéd visszatér hazájába, az Internacionalba igazol.

    Juan 2007-ben a Bayer Leverkusentől igazolt a Romához, amellyel első idényében olasz Szuperkupát és Olasz Kupát nyert.

    Korábban úgy volt, hogy a brazil első klubjához, a Flamengóhoz szerződik, de végül az Internacional mellett döntött.

    „A Roma szurkolóit és csapattársaimat örökre a szívembe zártam, mindig nagy tisztelettel bántak velem. Emelt fővel távozom, mindig a tudásom legjavát nyújtottam, amire büszke vagyok” – idézte a La Gazzetta dello Sport a távozó Juant.
  • takibalint
    #7062
    A Roma megerősítette, az angol Liverpool érdeklődik válogatott támadója, Fabio Borini játékjogáért.

    „A Liverpool valóban érdeklődik Borini iránt – mondta Walter Sabatini, a „farkasok” sportigazgatója. – Még át kell beszélnünk a dolgokat Franco Baldini általános igazgatóval, és ha szükséges, akkor egyből cselekszünk majd.”

    Borini az elmúlt hónapban lett kizárólagosan a Roma játékosa, miután 5.3 millió euróért cserébe megkapta a támadó játékjogának másik ötven százalékát is. A „farkasok” így összesen mintegy 9 milliót költöttek az előző szezonban kilenc gólt szerző támadóra, akiért a Liverpool 10 milliós nagyságrendű összeget ajánlhat.

    Az olasz forrás szerint a Roma Borini eladásából teremtene keretet a Siena 21 éves csatára, a 12 gólos idényt futó Mattia Destro megszerzésére.

    „Destro? Mi mindig nagyon éberen figyeljük az átigazolási piacot – tette hozzá Sabatini. – Egyelőre csak figyelünk azonban, és van még néhány támadó rajta kívül is a piacon…”
  • takibalint
    #7061
    Remélem, de majd meglátjuk. Még nem vették meg.
  • Hunor88
    #7060
    Bradley-vel jól jártok.
  • takibalint
    #7059
    A héten elkezdődött az AS Roma labdarúgócsapatának nyári felkészülése a 2012–2013-as szezonra. Zdenek Zeman csapata szombaton a szurkolók előtt edzett, és a gyakorlók között ott volt Marco Borriello is, aki az elmúlt időszakot a Juventusnál töltötte kölcsönben.

    Olaszországi beszámolók szerint a 30 éves csatárt egyáltalán nem fogadták szívélyesen a szurkolók. A „farkasok” edzésére mintegy 300 drukker látogatott ki, akik lelkesen üdvözölték a játékosokat, ám Borriellónak inkább szitokszavak jutottak, „zsoldosnak” titulálták az elmúlt fél évet a torinóiaknál töltő támadót, majd – miután a „címzett” sértődötten vette tudomásul az üzenetet – ki is fütyülték őt.
  • takibalint
    #7058
    Az amerikai válogatott középső középpályása, Michael Bradley a Romába tart.

    A 24 esztendős labdarúgó ma orvosi vizsgálaton vesz részt az olasz fővárosban. Ha megfelel rajta, szerződteti a helyi AS. A Chievótól érkező Bradley az elmúlt idényben nyújtott teljesítményével hívta fel magára a „farkasok" vezetőinek a figyelmét.

    A rómaiak nem számítanak már az argentin Gabriel Heinze szolgálataira, ő minden bizonnyal a Bolognába igazol. A hírek szerint Zdenek Zeman, az új vezetőedző David Pizarrónak, Marco Borriellónak, Stefano Brighinek és Stefano Gubertinek sem szán szerepet az új Romában.
  • takibalint
    #7057
    En nem ismerem, csak azert mert a Pescarat feljutatta a Seria A-ba meg nem biztos, hogy annyira jo. Ahhoz kepest, hogy milyen nevekkel dobaloztak itt korabban.... Itt a nyilatkozata az uj edzonek.

    Én fogom irányítani a Romat.
  • mrroma
    #7056
    Baldini: Zeman napokon belül érkezik

    Ez nem rosz szerintem!
  • IXEMGabeo
    #7055
    Dellasz visszavonult
  • takibalint
    #7054
    Luis Enrique: A hibákért elnézést, mindent köszönök, Forza Roma!
  • takibalint
    #7053
    Kar erte, mert szerintem jo edzo. Es szimpatikus is mint ember. Na majd meglatjuk ki jon es ki megy. Amugy egy kis fissites a hirrel kapcsolatban.

    A klub megerősítette Luis Enrique távozását, keresik az utódot.
  • bakkerman
    #7052
    hát neki nem jött be ez az olasz kirándulás :/ amit ő elképzelt,és szeretett volna játszatni a csapatával,az csak a portugáloknál,spanyoloknál jön be,olaszoknál nem. Így kiváncsi vagyok mi lesz a kis Bojan sorsa,még az sem kizárt,hogy az új edző nem fog vele számolni,és visszajön spanyolba kölcsönbe.
  • takibalint
    #7051
    Luis Enrique távozik Rómából
  • takibalint
    #7050
    Igen, ezt en is láttam. Jo kis fotosorozat. :)
  • IXEMGabeo
    #7049
    idenézz Bálint mit találtam:):)

    nem gyenge kronológikus esemény:)
  • takibalint
    #7048
    Siena-Roma 1:0 (0:0) Siena egy kamu 11-esbol lott gollal nyert. Szoval koszonhetik a bironak is. De a Roma megint egy tragya volt. Csak toligaltak a labdat a Siene terfelen jobbrol balra es vissza. Tamadas alig volt, egyeni elkepzelesek 0. Amikor lehetoseg lett volna, akkor meg vagy nem sikerult a labdat jo helyre teni, vagy tulkombinaltak a paszokkal.
  • IXEMGabeo
    #7047
    egészen jól behatároltam nem mondtam biztosra, de köszönöm a pontos infót, még emlékszem Owen is, Zidane is, Figo, Roberto Carlos, Beckham is benne volt abban a Realban
  • banok
    #7046
    2005 januárjában volt.
  • IXEMGabeo
    #7045
    úgy akartam mondani a mecccset későbbi napon játszották le, ami összvissz 5 perces volt hosszabbítással együtt