7165
  • gabber_saviola
    #59
    yo man :D
  • báttyó02
    #58
    Toni ? :DDddd
  • gabber_saviola
    #57
    ehh :D
  • szanics
    #56
    Na húzzatok innen, nem Palermo-fórum! :DDD
  • JackDaniels #55
    Nálam egyébként a sorrend: angol, spanyol, olasz, német. Olaszok közül a Milan és a Juve a 2csapat, akikkel rokonyszenvedek.:) A Roma-t Cassano miatt nem szeressem, nagyképű fax, agyas, bár nagyon jó focista.:) Tottinak is van kis baj a fejében, néha primadonnáskodik, pedig ő is világklasszis emberke.:) Az Intert viszont végképpp nem bírom.:)
  • JackDaniels #54
    Asserossz:)
  • gabber_saviola
    #53
    Forza Palermo :D
  • JackDaniels #52
    Diósgyőr.:)
    Messina szimjpi kis csapat nekem, azé' mondtam:)
  • szanics
    #51
    Miért? Milyán-drukker vagy? Esetleg Juve?
  • JackDaniels #50
    Ez is teccik.:))
  • szanics
    #49

    Itt van jó hír is: Messina-Inter 2-1
    Este meg a Lazio is cumizik.
  • JackDaniels #48
    A farkasokat megint bárányoknak nézték, oszt megették őket uzsonnára.:)
    Samp - Roma 2-1
  • McFrost
    #47
    Bocs, hogy alpári leszek, de jól seggbe kéne rúgni, hogy leégjen a haja!! Erről beszélek, hogy mán nem focik.....
  • báttyó02
    #46
  • szanics
    #45
    Nem sejtettem ám, hogy Te vagy... :DDD
  • gabber_saviola
    #44
    yess :DDDDDDDDDDDD
  • szanics
    #43
    Francesco Tottit 5 mérkőzésre szóló eltiltással súlytotta az Olasz Fegyelmi Bizottság.
    Totti a tegnap esti, Siena elleni találkozón a 64. percben arcul ütötte Collonesét a vendégek védőjét, majd az asszisztens jelezte ezt a játékvezetőnek, aki felmutatta a Roma karmesterének a második sárgát, egyben a piros lapot. Ez volt Totti második piroslapja az idény során és ezzel a Roma legfegyelmezettlenebb játékosa lett 12 lappal.
    "Meg fogjuk bűntetni Tottit a havi fizetése harminc százalékával."-jelentette be Bruno Conti. "Ezek mellett rá kell mutassunk arra is, hogy Totti folyamatos provokációnak van kitéve. Felül kell emelkedni ezeken, de a bíróknak is vigyázniuk kellene ezekkel az esetekkel."
    A bűntetés -ami 82.000 font- is tisztán jelzi, hogy a klub egyre inkább csalódott Totti viselkedését és a játékos vezetői képességeinek hiányát illetően.
    "Vannak időszakok, amikor egy játékosnak a klub az első."-folytatta Conti. "Véget kell vetnie ezeknek az incidenseknek a pályán. Mindenki látta mi történt, nem tudtam megvédeni. Francesco szintén tudja, hogy mit tett, és lesz lehetősége elgondolkodni a viselkedésén."
    Tottinak nem ez volt az első bűntetése, hiszen a Juventus elleni vereséget követően 10.250 fontra bűntették a nyilatkozatáért.


    Forrás: www.asroma.hu
  • McFrost
    #42
    Marcus Assunciao is mien jó volt itt, meg Lima!
  • szanics
    #41
    Namennyenmagaisapébe
  • McFrost
    #40
    megen mekkorát égett a Roma!
  • gabber_saviola
    #39
    ehh :DDDDDDD
  • szanics
    #38
    ja, hogy nekem is legyen hova szpemmelni :D
  • gabber_saviola
    #37
    látom már kell egy Palermo topik is :DDDDDDDDDD
  • szanics
    #36
    Totti megy a nagy lófaszt, már elnézést!
    Ne is álmodj róla! Totti lehet, hogy elmegy (sztem 60-70%), de az biztos, hogy nem megy másik olasz csapathoz.
    Tudja, mit kapna Rómában...
  • R9
    #35
    Totti jön az Interbe,Cassan a juvéba
  • szanics
    #34
    Jah,bakker, de azért kiesni nem fogunk.
    Jobb lenne, ha ezek a faszok elmennének a brébe (kivéve Tottit), aztán nyugi lenne.
  • JackDaniels #33
    Még a Pápa sem segített?
    Mi van ezekkel? Valahogy nem hasítanak a srácok.
    Most néztem az összefoglalót, Totti megint megcsinálta a maga hülyeségét.
  • szanics
    #32
    yes
  • gabber_saviola
    #31
    háj Szanics!

    otthon?
  • szanics
    #30
    Bassza meg, 6 pontra vagyunk a kieséstől...
  • gabber_saviola
    #29
    ehh :D
  • szanics
    #28
    Fákoff még egyszer!
  • gabber_saviola
    #27
    Italy - Serie A
    21:55 April 20
    67' AS Roma 0 - 1 Siena
  • szanics
    #26
    Én Ferrarit zavarnám még el a pébe, Mexes jó lenne, ha nem az a barom játszana mellette. De Chivuval ez a gond megoldódhat.
  • gabber_saviola
    #25
    szerintem meg mexes nagyon jó ......
    csak gerinctelenül és köcsög módjára hagyta ott azt a kubbot, aminek nagyon de nagyon sokat köszönhetne élete végéig!
  • derley
    #24
    mexes sztem nem olyan jó! de nekem akkor is zebina egyik idénye tetszett a legjobban---> naon béna volt. de azóta már jó kis pléyer lett
  • szanics
    #23
    Szerintem is...
  • McFrost
    #22
    Ez a gyerek egy hangulat gyilkos!!!!!!A Roma faxa csapat. A Chivu, Mexés, Panucci, Mancini hátvédsor nagyon állat (minden efemes álma)!!!! Kellene egy megbízható labdaszerző kp-s, aki felszabadítaná Tottit, pl: Davids, Dárdai....
  • szanics
    #21
    Nekem csak annyi, hogy egy összeférhetetlen fax.
    Semmi bajom nem lenne vele, ha nem nálunk rontaná a levegőt meg a morált.
  • Taranov
    #20
    Mi a bajotok Cassanoval?