25
Internet Explorer FIX
  • TothLaci
    #25
    JAVA-t futató msprogramot honnét lehet megszerezni? Vagyis nem a SUN-os érdeklene, hanem az MicroSoft-é, az ami az IE5-ben is benne volt.
  • zintan
    #24
    Jobb később, mint soha!!
    Köszönöm szépen a segítséget.
    Üdv.zintan
  • GRice
    #23
    Kicsit későn, de írom:
    Explorer -> Eszközök -> Internetbeállítások -> Tartalom fül -> Automatikus kiegészítés -> Jelszavak törlése.
  • zintan
    #22
    Sziasztok,
    Szeretném megtudni, hogy lehet törölni egy jelszavas website belépésénél az explorer által "memorizált" felhasználói nevet és az ahhoz tartozó jelszavat.
    köszi
  • Laky
    #21
    most pl: 64 - 67 kb/s
  • Laky
    #20
    őőő, nemtom ez miatt van-e, de amióta ezt feltettem, a szokásos 40kb/s helyett 58-tól 65-ig terjedő kb/s-el töltök le fájlokat
  • Sil78
    #19
    Igen, a pipelining-ra pont ezt a hasonlatot szoktam alkalmazni. És az tényleg nagyot tud dobni az oldalbetöltés sebességén. Kíváncsi leszek, az IE7 fogja-e majd tudni.
  • Sil78
    #18
    Nem, azt nem használja. Az különben is elavult (2007 végén teljesen meg is fogja szüntetni a támogatását a MS, addig átmeneti időszak van - eredetileg egyébként már tavaly megszűnt volna a supportja), nem fejlesztik már, csak a súlyosabb biztonsági hibákat foltozzák be.
  • blackgamer
    #17
    igen, ezek érdekes dolgok, mint a letöltésvezérlő amikor több szálon tölt
  • Garfield
    #16
    Mármint ha felrakod. De ha van fent már MS JVM, akkor azt használja, nem?
  • Sil78
    #15
    Hivatalos magyarázat: katt ide...
  • Sil78
    #14
    A Firefox nem a Microsoft JVM-et használja, hanem a rendes Sun-féle Java-t.
  • Sil78
    #13
    Milyen verziójú a Firefox, ill. a Java? Biztos a Firefox hibája, nem a Javáé véletlenül?
  • Sil78
    #12
    Nézd meg szövegszerkesztőben, mit csinál:

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]
    "MaxConnectionsPer1_0Server"=dword:00000064
    "MaxConnectionsPerServer"=dword:00000064

    Ez elvileg gyorsíthat valamennyit, bár hogy ez a 64 mennyire ideális érték, az kérdés. De pl Firefoxnál is vannak hasonló beállítási lehetőségek (csak nem a registry-ben kell hozzá turkálni, hanem az about:config-ban; tud egy pipelining nevű technikát, amit az IE nem és amivel még gyorsabb lesz az oldalak betöltése; ill. van hozzá egy Tweak Network nevű kiterjesztés, amivel mindezt 1 gombnyomás megcsinálni).
  • Garfield
    #11
    Biztos, hogy a FF vonja el? Nem a Java VM? egyáltalán MS JVM vagy Sun JVM fut?
  • Laky
    #10
    dsl 384/64, de most nyáron váltunk át chellora (kb 1,5 mb/s)
  • Pontius #9
    kezdjük ott, hogy mien neted van? :P
  • Taranov
    #8
    Én azt használok, de már nagyon dühös vagyok rá, a CIB internet bank Java progijától mindig a 100%-át elvonja a CPU kapacitásának, ekkor felpörög a proci venti és az utca már azt hiszi mindjárt lőjjük fel az Apollo 4-est, olyan nagy búgás kerekedik :)
    IE rulz.
    És ezt egy firefoxos mondja.
  • Laky
    #7
    azt is használok, de az explorer ikon mindig közelebb van :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • _Vegeta_
    #6
    Inkabb hasznalj tuzrokat. :)
  • Laky
    #5
    ez tényleg bevállt :)
  • Laky
    #4
    nem
    úgy néztem a CS2-ről :\
  • blackgamer
    #3
    hivatalos oldal linket tudsz adni?
  • Taranov
    #2
    Gyanús, gyanús...
    Sok "net gyorsító" program van, sokan be is dőlnek.
    Ha ez lenne az első, amelyik használ is, akkor csodálkoznék.
  • Laky
    #1
    Internet Explorer FIX

    Egy egyszerű kis REG fájl amit lefutatva engedélyezzük az Internet Explorer böngészőnek, hogy az alapból beállított két sáv helyet 64 sávon töltse le egy oldalról a képeket! Ezzel a böngészés sebessége jelentősen begyorsul! (ADSL-nél rosszab net kapcsolatnál nem ajánlott). Természetesen ha valakinek nem tetszik bármikor tudja uninstallálni.

    [ Letöltés: [b]IE FIX[/b] ]
    [ Letöltés: [b]Eltávolító[/b] ]

    nekem bevállt :)