30
MMC-n van jelszó,pedig nem is jelszavaztam
  • Ray Z
    #30
    Hali!
    Van egy problémám egy 64Mb-s MMC karival ugyaneis ezt a nővérem 3300-ás nokiájához adták, én meg most kaptam nemrég egy Nokia N-Gage QD-t és beleraktam a karit.
    Töltöttem rá mindent meg minden:P és egyszer csak nem érzékeli se a telefon se a gép. Nemtom mi a baja de szeretném megcsinálni. nem tudnátok segiteni?
  • tehen_m
    #29
    Azóűta megoldódott?
  • Googre
    #28
    A jelszot ki lehet belöle szedni,de nem akarom fölösen pályáztatni magam,igy majd megkérdezem holnapra neked.A gyári memkari jelszo általában 12345,vagy 1234. Formázás után kicsit furcsa lenne,ha bármilyen jelszofilet fenthagyott volna.A memkari formázása elött a telót is formáztad,vagy azt nem? Nekem anno pár psiloc progza kavart,amik irtás után sem tüntek el,és a kártya formázása után ott pofátlankodtak a telen ugye a dll-ek meg az inik.Ha van file kezelöd,azzal én leirtanám az egész kártyát részletröl részletre.Az E:system /data és mailt ugy ahogy van törölheted is,mert ott akár a bluetyúkon küldött xxrok is piszkithatnak.A telefon jegyzettömbjével párositsd (explorer) a gyanusabb fileokat mert ha jol emléxem,régen vki ugy találta meg a jelszófilet.Ugyanis nincs win módjára titkosítva. Jó mi?
  • Pingvin
    #27
    Valami ötlet még????
  • dunga
    #26
    nekedis kössz:>
  • dunga
    #25
    kössz'
  • Pingvin
    #24
    Valaki nem tudja leírni vagy elküldeni mailben ([email protected]) az mmcstore fájl tartalmát??!!
  • Shadow_THH
    #23
    3 rugó kártyaolvasó pl 9 in 1-es (a összes fontosabbat olvassa)
  • Pingvin
    #22
    Nem tudtok valami progit amivel az mmc jelszót fel lehet törni????
  • tehen_m
    #21
    kártyaolvasó a neve
    viszonylag noname sokmindent kezelő(elterjedtebb tipusokat sm,mmc,sd,..) 4000-5000Fttól kezdődik
  • dunga
    #20
    nah... persze, h van, csak mi a pontos neve, és kb mennyi zs?
  • dunga
    #19
    Hái'! Lenne egy olyan kérdésem, h van-e olyan szerkezet, amibe ha belerakom az mmc-t akkor felismeri a gép, mint hordozható eszköz, és át tom nyomni a gépről a fáylokat rá? Előre is köszi!
  • Pingvin
    #18
    De egyébként köcce!
  • Pingvin
    #17
    Ez sem jó sajnos!
  • Sephi
    #16
    Imerosomnel 9813995 volt :D
  • Pingvin
    #15
    De yó lenne valahogy +ccsinálni,mert mire visszaküldenek egy jót.......
  • Pingvin
    #14
    De mondjuk garanciás az mmc még,csak ugye perpillanat nem tudtam előkeríteni a gyereket,akitől vettem,mert ugyebár a doboza az mmcnek nála van!!
  • Pingvin
    #13
    MMC formázás közben az asztalon volt a teló még egy ujjal sem nyúltam hozzá!!!
  • Pingvin
    #12
    Ez a logó már örök,csak az előzőnél ez jobb és azért váltottam!!!
  • Shadow_THH
    #11
    egyébként te percenként váltasz logót? :)
  • Shadow_THH
    #10
    akkor azt hiszem az a baj lesz amitől tartottam...
    nem biztos, mert nekem is azt mondták, hogy 'ez lesz a baj' és nem ez volt csak egy 3 betüs kód de azért leirom mire gondoltak:
    format közben valahogy használtad a kártyát, viszont a formatnál nem volt már a telón kártyaolvasó program modul, illetve csak részekben létezett. Igy amikor formáztál rossz algoritmus szerint kezdett csatlakozni a kártyához amit igy használhatatlanná tett és a NOKIA SEM tudja megcsinálni. Ha kapcsolatba lépsz velük ezt fogják mondani.

    de mondom nem biztos hogy ez a baj, mert nekem is először erre gyanakodtak, de az első variáció volt csak
  • Pingvin
    #9
    A kártyaolvasó azt mondja hogy nem tudja olvasni,szerintem a jelszó miatt....
  • Pingvin
    #8
    Próbáltam már:
    -kártyaolvasoval
    -digitfényképezővel
    Formázni pedig:
    -linux
    -windows
  • Taranov
    #7
    Nem gondolod, hogy kapcsolatba kéne lépni a Nokiával?
    Talán ők kapásból tudják.
  • Shadow_THH
    #6
    tuti valami egyszerü kódja lesz, de sajnos ezt senki nem csinálja meg neked (a nokia sem) főleg ha valami probléma történt az mmc-vel és ezért sír a kódért. Vegyél szerintem újat ha nem jössz rá, de elötte azért egy usb-s kártyaolvasóba hogy azzal tudod-e használni ill formázni!
  • Pingvin
    #5
    Lehet,de amikor leformáztam még egyszer be tudtam írni neki a jelszót (használt teló,egész véletlenül az mmc kódja a telbiztonsági kódja volt),utána +akartam változtatni,beírtam kétszer ugyan az új jelszót,leokéztam és utána semmiféle jelszót nem fogadott el!!! :(
  • Shadow_THH
    #4
    te nem az mmc kártyádat formáztad meg, hanem a telefonod alapmemóriáját :)
    az mmc-d eddig is kóddal volt levédve csak az a kód alapból benne volt a telefonodba (hogy ne kelljen minden bekapcsoláskor beirnod ha használni akarod a kártyát) ami igy most törlődött és újra kéri.
  • Pingvin
    #3
    Ezek nem jók hozzá!!:(
    Egyébként *#7370# parancsal formáztam!
  • Shadow_THH
    #2
    hehe nekem is volt ilyenem :D
    valszeg 1234, a, 111 vagy valami ilyesmi lesz nm
  • Pingvin
    #1
    Sziasztok!
    Lenne egy "kis" problémám:
    Van egy nokia 3650-es telóm,leformáztam az MMC kártyát és nem tudok hozzáférni mert jelszót kér,pedig nem adtam neki!!
    Megpróbáltam megtudni a jelszót úgy,hogy az MMCSTORE file-t +kerestem,de nem találtam!(filekezelő progival:fexplorer)
    Help!