401
  • nearo
    #241
    honnan szereztek piroskék szemüveget?
  • jefferson83
    #240
    Zsír lett, épp most linkeltem egyet én is a 3D-s topikba. Mondjuk nekem ez volt az első probálkozásom mentségemre legyen mondva Még azért gyúrnom kell a tökéletesre :)

  • OPM
    #239
    bátyám 3Ds fotója :) piros-kék szemüveg szükséges hozzá
  • jefferson83
    #238
    Ulead Gif Animator

    Van topikja itt az SG-n ha többet akarsz megtudni róla, én sem ismerem olyan jól.
  • RaZoK
    #237
    Ulead Gif Animator, Adobe Imageready
  • trogerzsiger
    #236
    ilyeneket milyen progival lehet csinálni?
  • nearo
    #235
    jah, semmi, csak kicsinyítve van a kép
  • nearo
    #234
    Csak nekem maradt le félig a harmadik képről az "L" betű?
  • jefferson83
    #233
    Na elkészítettem az utolsó variánst, egyébként sincs semmi téma itt mostanában :)



    Ez gif és mindhárom változat benne van. 8,5 másodpercenként változik. Most nincs pofám berakatni, mert most zaklattam őket az előzővel, de majd szólok, hogy cseréljék le. Feltéve, ha a gif kiterjesztés megengedett.
  • jefferson83
    #232
    Éljen
  • jefferson83
    #231
    Vagy flashbe változhatna mindig, egy olyat kellene összepakolni.
  • jefferson83
    #230
    Oks, majd cserélünk is :P
  • RaZoK
    #229
  • nearo
    #228
    Nagyon jó lett mindkettő!
  • RaZoK
    #227


    Bocs, hogy ilyen későre csináltam meg, csak nem értem rá!
  • trogerzsiger
    #226
    húú ott a nevem
  • jefferson83
    #225
    NA ideiglenesen felpakoltattam ezt a bannert, hogy azé legyen valami mégiscsak.

    Ezúton köszi a feltöltésért, a moderátor topikot nem spammelem ezzel :)
  • nearo
    #224
    köszönjük!
  • RaZoK
    #223
    heló!

    jefferson83 írta, a bannerműhelybe, hogy kell ide banner!
    Mivel én is tatabányai vagyok, gondoltam megcsinálom akkor :)
    Majd linkelem ha kész! ^^

    jó8
  • jefferson83
    #222
    Előtte beraktam a bannerműhely c. topikba amit én csináltam, hogy valahogy dobják fel Hátha kisül belőle valami jó, aztán keresek egy moderátort aki beteszi.
  • nearo
    #221
    szerintem tegyük ki, hogy "under construction" (most ez a mániám), mert akkor lesz kinn valami, és mindenki várja, hogy mi lesz az, és ezért nagy lesz a látogatottság... őő mindegy, szóval nekem is mindegy ám:)
  • trogerzsiger
    #220
    nekem tökre mindeggy melyiket rakjátok be
  • jefferson83
    #219
    Nem is láttam, nekem mindegy melyik :) Az lenne a jó minél több van azt lehet váltogatni :P
  • nearo
    #218
    nem rossz...

    és ami a #185ben van? az már ott van egy ideje, csodálkozok, hogy még nem lett kitéve
  • jefferson83
    #217
    Sajnos nem értek a PS-hez, szóval csak ezt tudtam összedobni. Igaz nem is tartott sokáig Hm?


  • jefferson83
    #216
    Há majd hónap
  • Pheaper
    #215
    na ohl a banner ? :D
  • trogerzsiger
    #214
    Diablo 2őt szerintem már nem lehet kapni
  • nearo
    #213
    Ha valaki lát Tbányán valahol (bárhol, akár a plázában is...) Diablo2-t, az légyszíves szóljon! Köszi!
  • trogerzsiger
    #212
  • nearo
    #211
    sok szerencsét hozzá!:) jó hely, csak a dirivel volt már jópár balhénk (főleg ebben az éveben), és most úgy csinál mintha nem szeretne minket:)
  • trogerzsiger
    #210
    a nővérem most ballagott. Én meg jövőre megyek oda.
  • nearo
    #209
    Árpád gimi... ma volt ballagás és mint 11.-esnek végig ott kellett lennem... kinyírós volt:S
  • trogerzsiger
    #208
    melyik suliba jársz?
  • trogerzsiger
    #207
    Én megnéztem. Elég szar. Nincs még kész a mozi 3 kajálda.... de 576 van
  • nearo
    #206
    Én nem, de néhány oszt. társam lyukasórában kiment, és megénzte. Egyébként nem értem minek kell mindjárt két pláza. Bár mondjuk nem tudom, hogy mi van a másikkal. De simán lehetett volna helyette csináni egy strandot... (nem tudok leszállni erről a témáról:D)
  • trogerzsiger
    #205
    Volt már valaki a vértes centerben?
  • nearo
    #204
    :) mi sem szégyenkezhetünk...
  • jefferson83
    #203
    Én épp most készülök visszautazni Sopronba (suli), ott azért jobb a felhozatal
  • nearo
    #202
    Hát... megmondom őszintén, tapasztalat alapján sima strandokon kevés a "minőségi" nő az összlétszámhoz képest... de összességében még mindig több, mint egy uszodában:) oda amúgy is kevesen járnak.