833
Harry Potter And The Goblet Of Fire game
  • woluz
    #273
    És akkor ti most így játszotok vele? igy nem gáz? nektek is ilyen szarra rakja magát?
  • tomi989
    #272
    nem lehet
  • steweee
    #271
    jaja, én is ezért léptem be a topicba hogy megkérdezzem. már megint egy idiótáknak kitalált menürendszerrel vagyunk megátkozva? mégcsak .ini fájlt sem találok a mappájába amit át lehetne szerkeszteni
  • woluz
    #270
    Sziasztok!
    Nem tudja vki megmondani h hol lehet beállítani a grafikai beállitásokat a játékben mert sehol sem találom, és alapbol kb 640x480 16 bitesre rakta magát a játék iszonyu csunya és igy egyszerüen nem lehet vele játszani! segitsen vki please hol állithatom a felbontást!
  • Adri
    #269
    akkor addig menny a másik irányba....ha legközelebb vissza jössz akkor lessz ott egy üst
  • hotrem
    #268
    Sziasztok. Segítsetek már légyszi:

    Olyan formátumban van meg ez a játék, hogy egyesíteni kell 33 fájlt.
    .OUT fájlt kapok, amire ha 2x kattintok látom, hogy .iso-t tartalmaz.
    Az .iso-t tudom kezelni, de az .out-ot nem tudom mivel kellene "kicsomagolni"?
    Mindig hibás lesz az .iso

    Mi a kövekező lépés?
  • Stella30
    #267
    Kösz, többet nem teszem.
  • Laky
    #266
    ezt inkább ne, engem majdnem eltávolítottak a fórumról a serialok nyílvános osztpgatása miatt :)
    [tanácsot ad]
  • Stella30
    #265
    FVKT-BPAQ-AHSW-KMWW-GS63

    BMDD-K5H2-FCYU-DAFP-3XQX

    GY2J-BMD3-E5U4-FXYL-K3MJ
  • zeus999
    #264
    hi valaki cd key plsssss
  • Stella30
    #263
    Hali! A kertben, ha elolvastam a könyvben az új varázslatot, hogyan tudom kinyílasztani a leveleket, hogy enyém legyen a pajzs? Rá kell állni valamire? És a külső kertben a gombákat hogyan tudom kinyírni a másik pajzs előtt, az a goni virág van vele szemben, de azt hogy kell kinyilatni, hogy oda csúzlizzam?

    Pls segítsetek, ott állok egy hete!!!!!!
  • Adri
    #262
    amiből a gőz jön nem olyan mint a csap? mert akkor aszt el tudod forgatni....
  • Dgerry
    #261
    Azt hiszem azt a varázslatot herbology-n kell megtanulni, de még nem jutottam el oda. Viszont nem válaszolna valaki az én kérdésemre is? Azt kérdeztem 4-gyel lentebb, hogy hogyan lehet továbbjutni a prefektusok fürdője pályán?
  • Sampras
    #260
    Hali all!

    Ha valaki megosztana velem egy wanadoos jelszot jo lenne mivel a jatek vege pont nem jott le... Privibe varom ha esetleg valaki adna... Koszi!
  • Adri
    #259
    mert még akkor valami hiányzik....vagyis lessz egy olyan pálya amin majd találsz egy varázskönyvet és akkor fogod megtanulni de gőzöm sincs mi a pálya neve mert németűl van meg a játék és lövésem sincs mi van odaírva! szóval ha az megvan akkor tudsz visszamenni azokhoz a részekhez ahol ijen virágok vannak.....egyébként meg télleg szőrnyen elszurták a játékot de a hét éves fiammal muszájvagyok végigszenvedni :(
  • Bandy11
    #258
    Igaz már ezt kérdezetm de a válasz a kérdésemre nem volt jó.Amikor az aranytojást meg kell szerezni akkor ott vannak ilyen kis növényeke amiket(gondolom én) ki kell nyit ni ez mind szép és jó és erre nekem azt mondták hogy menjekk arra a pályára ahol ezek szétnyitását kell megtanulni ott vagyok egy ............ szökőkútnál ami tele van ilyen növényekkel de egyszerűen nem csinál semmit a putry méR?Help
  • Dgerry
    #257
    Hogy lehet megcsinálni a prefektusok fürdőjés pályát? Mert felrobbantottam azt a 4 tartályszerűséget, meg a csöveket, de se lefelé nem tudok menni, mert nem enged leugrani, se oldalra, mert ott meg a gőz nem enged. A 2-ben legalább volt segítség. Hogy csináltátok ti meg?
  • Laky
    #256
    kicsit offtopic, de eddig a King Kong a legjobb film adaptáció amivel találkoztam :)))))))
  • GarET
    #255
    Ez a valóság!!
  • sd54321
    #254
    a játék egy idő után rohadt uncsi lesz..
    ott ahol másodpercenként behalálozok inkább bedobok egy kis csalást (bár nem szokásom..) mert egy idő után tényleg elmegy tőle a kedvem...
    grafikailag OK... de maga a game kész katasztrófa ... az előzők nekem vhogy jobban bejöttek (3th pers.)
    nem is tom, hogy egyált vane kedvem még elindítani, főként, hogy itt van egy másik: KING KONG :))))
  • Laky
    #253
    így kiadni egy játékot 2005-ben...
    borzalom...
  • Bandy11
    #252
    Igaz már ezt kérdezetm de a válasz a kérdésemre nem volt jó.Amikor az aranytojást meg kell szerezni akkor ott vannak ilyen kis növényeke amiket(gondolom én) ki kell nyit ni ez mind szép és jó és erre nekem azt mondták hogy menjekk arra a pályára ahol ezek szétnyitását kell megtanulni ott vagyok egy ............ szökőkútnál ami tele van ilyen növényekkel de egyszerűen nem csinál semmit a putry méR?Help
  • Laky
    #251
    ugye ez csak egy vicc, hogy a feliratozáson kívül semmit se tudok beállítani?
    a Controller Configuration-be is belenéztem, de az ég-világon semmit se tudtam állítgatni, mivel nem volt mit(!)...
    DEViANCE féle verzióm van...
  • Vajda Gergely
    #250
    A sárkányos nehéz.
    Nem tudna valaki segíteni.

    Please Help!
    Thx
  • DEXTER92
    #249
    Nagyon várom már, hogy jó legyen a vidi kártyám azt játszhassak vele.
    Képet PLZ
  • Kanál
    #248
    ingyen nem lehet ^^
  • Papadok
    #247
    Hellósztok tem tudja valaki honnan lehet letölteni a harry potter játék legújabb részét????????(INGYEN)
    MEGKÖSZÖNNÉM
  • Papadok
    #246
    Hellósztok tem tudja valaki honnan lehet letölteni a harry potter játék legújabb részét????????(INGYEN)
    MEGKÖSZÖNNÉM
  • alt23
    #245
    Menj vissza előző pályákra és ott szerezz még pajzsot én ezt csináltam de most mé kb. 8 kell a labirintushoz.
  • Stella30
    #244
    Hali! A kertben, ha elolvastam a könyvben az új varázslatot, hogyan tudom kinyílasztani a leveleket, hogy enyém legyen a pajzs? Rá kell állni valamire? És a külső kertben a gombákat hogyan tudom kinyírni a másik pajzs előtt, az a goni virág van vele szemben, de azt hogy kell kinyilatni, hogy oda csúzlizzam?
  • Seth
    #243
    csak 1 pajzsot kapsz az aranyért, többet nem tudsz szerezni. Más páylán még bőven kell lennie, az erdőben b8, exteriorban is 9-et asszem megtudsz ( 10-et azért nem mert egy képesség még nincs meg,ami kellene)
  • yeppy
    #242
    pff...
    és csak ott tudok 3 pajzsot szerezni mi ? :( addig nem is enged tovább..
    fenébe...
    nem megy... 2.20 alá nemtudok menni...
  • Seth
    #241
    már leszedtem, úgyhogy nem biztos hogy jól emlékszem, de tuti hogy 2:16 vagy 2:17 volt amikor aranyat kaptam. Én nyomva tartottam folyamatosan
  • yeppy
    #240
    azt vágom h gyorsan kell menni....
    de akárhogy próbálom nem akar 2.20 jobb időt menni....
    majdnem minden kék karikán átmentem....
    az összes babot is fel kell szedni ???
    és ha gyorsulni akakrok akkor csak megnyomom a c-t vagy nyomva tartom ????
    nemértem... :(
  • Seth
    #239
    há mennyé gyorsabban, próbálj semminek nem ütközni és menj át a gyorsítókon. Csak rajtad múlik az egész, ehhet nem kell segítség
  • yeppy
    #238
    hmm senki ? :(
  • yeppy
    #237
    Háájjj
    azon a hülye sárkányos páyán h kell továbbmenni ????
    mindig ezüstöt kapok ami meg kevás a továbbjutásra... aszongya még kel legy pajzs... de mindenféleképpen csak ezüstöt kapok...
    pls vki segítsen....
  • Nerob
    #236
    Hát azért thx.
    Kipróbáltam így a gamet hát annyir nem ér hogy torrenten megvárjam a 3 napot kicsit szadista a game amikor az ugráló pici nyuszit lelövöd hogy legyen belőle cukorkád ott kicsit kiakadtam. A legelső pályán a halálfalós rész olyan volt mint egy világháborús game annyi különbséggel hogy itt a tüzérségi tűz zöld volt meg a golyókat varázslatok helyettesítik amiknek érdekes módon a hangja a gellert kapott golyót idézi. És a legtöbb cukorkát úgy tudod szerezni ha féktelenül lősz vaktában ami a játéknak féktelen pusztító hangulatot kölcsönöz. De az átvező mozik nagyon jók szerintem.
  • Cassell
    #235
    Na Nerob azt a verziót buktad van angol verzió lásd torrentoldalak alt23 ott én is lehidaltam egy csöppet de ha picit visszaolvastál volna láttad volna a megoldást:még nem tudod felvenni a pajzsot majd később a Herbologys pályán tanulsz majd virágfakasztást és akkor tudsz majd felsétálni.
  • Nerob
    #234
    Remélem tud rajtam valaki segíteni, sajna a német tudásom elég szegényes, így számomra a game teljesen kínai :) Leszedtem egy verziót a játékból de nem tudom hogy miért nincs benne angol, ha valaki esetleg tud adni lnket ahol megtalálom az angolosítást megköszönném nagyon.